Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 20 april 2016

N

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering11.40
2Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering13.29+1.49
3Mats LigaardenGjø-Vard OL14.08+2.28
4Selma BekkelundGjø-Vard OL14.34+2.54
5Even Nordli EriksenGjø-Vard OL14.46+3.06
6Anlaug Elise ThomasjordKvaløysletta skilag18.37+6.57
7Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL19.11+7.31
8Sina HovdeGjø-Vard OL19.26+7.46
9Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering20.51+9.11
10Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL21.34+9.54
11Eline KravdalGjø-Vard OL22.28+10.48
12Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL22.29+10.49
13Milla RolandSnertingdal IF Orientering22.46+11.06
14Linus BekkelundGjø-Vard OL23.47+12.07
15Ulrikke Visted HansenGjø-Vard OL30.51+19.11
16Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL31.50+20.10

C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL14.53
2Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll15.07+0.14
3Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OL16.40+1.47
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL17.08+2.15
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL20.24+5.31
6Amund FlaskerudOL Toten-Troll21.30+6.37
7Celine VistedGjø-Vard OL24.51+9.58
8Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll26.24+11.31
9Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL29.56+15.03
10Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL30.09+15.16
11Arne StrandlieGjø-Vard OL43.22+28.29

B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.19
2Erik HaugenRingsaker OK21.20+4.01
3Berit BergsetIL Veten21.58+4.39
4Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll23.56+6.37
5Roar SkoglundIL Veten24.02+6.43
6Håvard GjestvangOL Toten-Troll25.37+8.18
7Eva StensrudRaufoss IL Orientering45.31+28.12
0Jens Strømmen MartinsenOL Toten-Trolldiskvalifisert

A

38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering14.58
1Elias ØhmanGjø-Vard OL14.58
3Martin ØhmanGjø-Vard OL15.31+0.33
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll16.46+1.48
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK17.36+2.38
6Hilde GrønengLillehammer OK17.53+2.55
7Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering17.56+2.58
8Are StrandlieGjø-Vard OL17.58+3.00
9Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.08+3.10
10Anders SollienOL Toten-Troll18.12+3.14
11Arnfinn PedersenGjø-Vard OL18.38+3.40
12Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL19.00+4.02
13Arngrim SørumshaugenGjø-Vard OL19.18+4.20
14Trond FlaskerudOL Toten-Troll19.49+4.51
15Bjarte LindstadOL Toten-Troll19.55+4.57
16Håvard KvammeOL Toten-Troll20.34+5.36
17Even BordalRingsaker OK20.45+5.47
18Ane Holm GrønengLillehammer OK21.07+6.09
19Margrete JørandliGjø-Vard OL21.19+6.21
20Marie KravdalGjø-Vard OL21.53+6.55
21Vanja StaffOL Toten-Troll22.38+7.40
22Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering23.58+9.00
23Hege SolerødGjø-Vard OL24.05+9.07
24Synne SolbergGjø-Vard OL24.55+9.57
25Olav SveumGjø-Vard OL25.38+10.40
26Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL25.39+10.41
27Jon TyldumRudsbygd IL26.06+11.08
28Marte Lise ThomasjordKvaløysletta skilag26.29+11.31
29Svein SolerødOL Toten-Troll28.16+13.18
30Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering28.34+13.36
31Eivor StensrudRaufoss IL Orientering29.36+14.38
32Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering34.01+19.03
0Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Anton SørumshaugenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Simon Wich-HeiterGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor