Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 21 august 2016

D 11-12

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering31.0015.58

H 11-12

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.2410.30
2Olve HeklandIL Gular37.24+17.0019.16

A-Open

3 810 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan HögstrandIFK Göteborg30.438.03
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering36.11+5.289.29
3Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb44.35+13.5211.42
4Ann Karin TjørhomGanddal IL49.56+19.1313.06
5Inger Tone NygårdEgersund OK51.22+20.3913.28
6Marie HögstrandMarkbygdens OK59.43+29.0015.40

B-Open

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode KlosterFitjar IL37.0213.25

D/H -10

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Idun HeklandIL Gular40.0020.37
0Lea SkaugeIL Gular39.3120.22
0Tonje RykkjeStord Orientering34.4417.54
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering20.2910.33

C-Open

1 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel RolfsnesFitjar IL18.009.16
2Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag24.30+6.3012.37
3Emilie Skram IsdahlFitjar IL26.17+8.1713.32
4Eline Fitjar HjelleFitjar IL27.56+9.5614.23
5Mikal NordvikGneist, IL29.26+11.2615.10
6Kjetil HjelleFitjar IL33.54+15.5417.28
7Oda Volden de FineFitjar IL36.24+18.2418.45
8Mathias SkaugeIL Gular56.25+38.2529.04

D/H 11-12N

1 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene NysæterBergens TF14.399.27
2Johanna MjelstadTIF Viking14.42+0.039.29
3Sindre Solheim EideOdda OL15.20+0.419.53
4Iris SkageGneist, IL18.09+3.3011.42
5Lars WikstrømHaugesund IL Orientering30.51+16.1219.54

D/H 13-16N

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorbjørn HansenOdda OL30.2119.34

N Open

1 550 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora Ryen BertelsenOdda OL25.1416.16
0Christian DaleBergens TF15.3310.01
0Anna Fitjar HjelleStavanger Orienteringsklubb55.58+30.4436.06
0Erika JægerStord Orientering26.07+0.5316.50
0Håkon Øien KlosterStord Orientering21.0313.34
0Live SkjønbergStord Orientering26.11+0.5716.53
0Marie ThomassenVaregg Fleridrett27.26+2.1217.41
0Elinor ØygardOdda OL30.48+5.3419.52
0William ØygardOdda OL34.34+9.2022.18
0Sigurd Oma LøyningOdda OL17.3211.18
0Rannveig Oma LøyningOdda OL18.1111.43
0Josefine BlomquistBergens TF23.2315.05
0Elias Nguyen HansenOdda OL24.3715.52
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett27.29+2.1517.43
0Lea StokkelandÅlgård Orientering20.0712.58
0Karina Solheim ØyreOdda OL21.5514.08
0Harald Solheim EideOdda OL28.12+2.5818.11
0Øystein TveitSuldal Orienteringslag16.4210.46
0Torstein KristensenOdda OL34.04+8.5021.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor