Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse Østfold
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johan Fredrik BraarudHalden SK20.4312.37
Trym BreimoOK Moss26.2316.05
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20.3612.33
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK26.0615.54
Jenny DanevadFredrikstad SK18.0210.59
Vilma DanevadFredrikstad SK21.5313.20
Hen FrantzenFredrikstad SK42.0925.42
Hanna HaldinHalden SK39.5424.19
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19.2411.49
Edvard KeransFredrikstad SK18.5611.32
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.2411.49
Emma Nordlie MagnussenHalden SK20.3812.34
Ellen RingstadFredrikstad SK1.000.36
Ingrid RingstadFredrikstad SK39.4824.16
Isak SolbergFredrikstad SK26.0915.56
Ryste Odden SunnivaSarpsborg OL22.1313.32
Sander Ryste OddenSarpsborg OLbrutt

D -10

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger Anne BraarudHalden SK44.4017.02
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK34.4513.15
Sigrid Schmitt GranHalden SK34.0613.00
Minna Sofie WingstedtHalden SK37.2214.15

D 11-12

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Helene OlsenHalden SK29.2010.49
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK31.18+1.5811.32
3Maren HenriksenHalden SK34.20+5.0012.40

D 13-14

3 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK44.5412.14
2Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL44.59+0.0512.15
3Alexandra AngvollFredrikstad SK46.43+1.4912.43
4Nina PedersenSarpsborg OL46.49+1.5512.45
5Marieluise Schmitt GranHalden SK1.06.01+21.0717.59

D 13-16C

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK33.5312.30
2Hedda Slang-SundsetvikHalden SK35.55+2.0213.15
3Embla ØvretveitFredrikstad SK43.00+9.0715.52

D 15-16

5 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora GjølsjøOK Moss55.4610.54
2Hedda Raadal BjørloHalden SK1.02.07+6.2112.09
3Karoline BjørnerødOK Moss1.08.58+13.1213.29
4Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.09.24+13.3813.34
5Marie HansenSarpsborg OL1.13.25+17.3914.22
6Lisa JenssenHalden SK1.25.33+29.4716.44
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.41.05+45.1919.46
0Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-A kort

4 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna Haugen NordbrødenHalden SK46.3010.01
2Heidi StoksethHalden SK48.48+2.1810.31
3Anja WingstedtHalden SK50.25+3.5510.51
4Frøya Hauan AndersenHalden SK1.15.47+29.1716.19
0Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
0Tuva BjerketvedtOK Mossdiskvalifisert

D 17-C

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK46.3215.49
2Kristin B GjersøOK Moss52.03+5.3117.42
3Anne-Marit SkaugHalden SK1.00.29+13.5720.34
4Guri-Anne HauanHalden SK1.05.08+18.3622.09
0Vibeke LarsenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Tove TesdalIndre Østfold OKdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegnbrutt

D 17-18

5 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK49.358.54
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK56.10+6.3510.05
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.06.03+16.2811.51
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.06.06+16.3111.52
5Kristin OttesenFredrikstad SK1.06.22+16.4711.54
6Nora TorgersenHalden SK1.19.49+30.1414.19
7Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.20.28+30.5314.26
8Siri PedersenSarpsborg OL1.52.16+1.02.4120.09

D 19-20

6 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK59.299.36
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.15.12+15.4312.08
3Benedicte PedersenSarpsborg OL1.46.49+47.2017.15

D 21-

7 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva JurenikovaHalden SK1.11.048.59
2Kine Hallan SteiwerHalden SK1.14.24+3.209.25
3Bodil HelgerudHalden SK1.23.13+12.0910.32
4Helen PalmerHalden SK1.26.12+15.0810.54
0Marion AebiOK Tisarendiskvalifisert

D 40-

5 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK58.4010.31
2Frauke Schmitt GranHalden SK1.13.29+14.4913.11
3Astrid BjørnerødOK Moss1.20.04+21.2414.22
4Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.26.31+27.5115.31
5Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.34.23+35.4316.56
6Linda FredhMåren OK2.37.24+1.38.4428.15
0Torill VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 50-

5 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.05.4212.51
2Elisabeth RømckeOK Moss1.12.56+7.1414.16
3Elisabeth OppligerOLV Hindelbank1.18.55+13.1315.26
4Wenche LindløvSarpsborg OL1.50.48+45.0621.40

D 60-

4 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumRingsaker OK1.15.4316.19
2Hilary PalmerNotts OC1.59.10+43.2725.40
0Jane WitnesSarpsborg OLdiskvalifisert

D 70-

3 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna YtterbølGimle IF1.38.2230.04

H -10

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Birk BreimoOK Moss42.5616.23
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK30.2411.36
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK44.0116.48
Audun NordbyFredrikstad SK37.3014.18
Sverre SandvikHalden SK35.5213.41
Ville Emil WingstedtHalden SK30.1111.31

H 11-12

2 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LadimOK Moss19.257.09
2Alfred BjørnerødOK Moss24.14+4.498.56
3Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL24.44+5.199.07
4Liam Viggo WingstedtHalden SK34.28+15.0312.43
5Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK37.09+17.4413.42
6Tidemann LierIndre Østfold OK38.35+19.1014.14
7Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL1.09.44+50.1925.43

H 13-14

3 670 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss26.327.13
2Odin SætherFredrikstad SK28.28+1.567.45
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK32.59+6.278.59
4Jakob TorgersenHalden SK35.46+9.149.44
5Sivert PoppeFredrikstad SK37.04+10.3210.05
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK38.00+11.2810.21
7Tore Herman KirkebøenHalden SK39.14+12.4210.41
8Tor Erling GjølsjøOK Moss41.03+14.3111.11
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK43.51+17.1911.56
10Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK50.14+23.4213.41
11Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK50.15+23.4313.41
12Theodor LierIndre Østfold OK51.21+24.4913.59

H 13-16C

2 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK56.4720.57

H 15-16

5 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niels Christian HellerudHalden SK45.068.05
2Bendik EliassenFredrikstad SK48.38+3.328.43
3Eirik ImrikFredrikstad SK55.03+9.579.52
4Sondre OttesenFredrikstad SK1.03.52+18.4611.27
5Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.05.12+20.0611.42
6Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK1.15.54+30.4813.37
7Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.23.29+38.2314.59

H 17-A kort

5 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Andreas AndersenHalden SK48.319.29
2Petter SkedsmoHadeland OL55.37+7.0610.53
3Morten TangenMåren OK1.07.31+19.0013.12
4Ole Jakob OttestadHalden SK1.39.50+51.1919.32

H 17-C

2 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders BrynildsenFredrikstad SK33.1811.19
2Peter NagtzaamEAB Engineering1.51.49+1.18.3138.01
0Morten BreimoOK Mossdiskvalifisert

H 17-18

7 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.04.308.09
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.06.06+1.368.22
3Jørgen VisterHalden SK1.26.37+22.0710.57
4Benjamin AasenSarpsborg OL1.38.15+33.4512.26
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
0Erlend BrendstuenHalden SKdiskvalifisert
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKbrutt

H 19-20

7 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Raadal BjørloHalden SK59.147.29
2Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.03.37+4.238.03
3Knut AasheimHalden SK1.04.32+5.188.10
4Will RiggHalden SK1.15.40+16.269.34

H 21-

11 620 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK1.15.036.27
2Ivar LundanesEmblem IL1.18.00+2.576.42
3Håvard LucasenFredrikstad SK1.18.15+3.126.44
4Mattias KarlssonFredrikstad SK1.19.25+4.226.50
5Markus HolterHalden SK1.22.07+7.047.04
6Erik AxelssonHalden SK1.24.38+9.357.17
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.25.39+10.367.22
8Emil WingstedtHalden SK1.26.15+11.127.25
9Fredrik EliassonHalden SK1.29.57+14.547.44
10Matthieu PuechIFK Göteborg1.30.56+15.537.49
11Øyvind HelgerudHalden SK1.41.16+26.138.42
12Daniel OliversenTrøsken IL1.54.30+39.279.51
13Sigurd Myhre AndreassenHalden SK2.06.41+51.3810.54
0Espen FiskumHalden SKdiskvalifisert
Jarkko HuovilaHalden SKbrutt

H 40-

7 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK1.04.518.12
2Øyvind StoksethHalden SK1.05.57+1.068.20
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.09.09+4.188.45
4Andreas JohanssonHalden SK1.14.42+9.519.27
5Henning Bratland CarlsenOK Moss1.22.40+17.4910.27
6Geir TorgersenHalden SK1.37.23+32.3212.19
7Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.38.45+33.5412.30
8Bjørn Axel GranHalden SK1.55.09+50.1814.34
0Dag Arne LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Thomas BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

6 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK45.357.21
2Tore BjørnerødOK Moss52.54+7.198.32
3Terje Wiig MathisenNydalens SK54.08+8.338.44
4Svend Arne YtterbølHalden SK54.41+9.068.50
5Sigmund VisterIndre Østfold OK55.48+10.139.00
6Arild KirkerødSarpsborg OL1.00.57+15.229.50
7Kjetil KarlsenOK Moss1.05.31+19.5610.35
8Sture OttesenIndre Østfold OK1.06.14+20.3910.42
9Jan GranstedtHalden SK1.07.32+21.5710.54
10Morten Roger AndersenHalden SK1.12.58+27.2311.47
11Dag BrenåsVarteig OL1.17.00+31.2512.26
12Daniel LeibundgutOLV Hindelbank1.18.50+33.1512.44
13Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.18.58+33.2312.45
14Trygve LeivestadSarpsborg OL1.23.56+38.2113.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Roy GjerdingOK Moss1.37.35+52.0015.45
0Ole IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Christopher SchiveOK Mossdiskvalifisert

H 60-

5 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF59.4411.41
2Tor Ragnar AndersenHalden SK1.07.00+7.1613.06
3Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.14.14+14.3014.31
4Jimmy NordliTrøsken IL1.15.06+15.2214.41
5Øivind BergetSarpsborg OL1.29.27+29.4317.30

H 70-

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss39.5912.13
2Trygve FosseGimle IF56.58+16.5917.25
3Tom WahlgrenSarpsborg OL57.53+17.5417.42
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn59.40+19.4118.14
0Jan JansenOK Mossdiskvalifisert
0Tore AabergIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Ingar FinstadOK Mossdiskvalifisert

H 80-

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor HernesGimle IF49.2517.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor