Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-Cup løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 31 mars 2016

Jenter over 60

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb22.497.52
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb25.07+2.188.39
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb26.42+3.539.12
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28.53+6.049.57
5Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb35.39+12.5012.17

Gutter 10-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.117.52
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 13-16

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.546.10
2Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb22.35+4.417.47
3Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25.51+7.578.54
4Sara Westrum FærevågStavanger Orienteringsklubb27.26+9.329.27
5Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb33.43+15.4911.37
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 17-59

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin ÅstebølByåsen IL19.026.33
2Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb20.58+1.567.13
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb22.24+3.227.43
4Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb24.48+5.468.33
5Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb25.05+6.038.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb44.33+25.3115.21
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Henriette NessetÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Gutter over 60

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb16.175.36
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.42+1.256.06
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb19.57+3.406.52
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb20.49+4.327.10
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb22.43+6.267.50
6Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb24.45+8.288.32
7Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb26.39+10.229.11
8Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb27.35+11.189.30
0Finn Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter 17-59

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.555.29
2Morten Bjerga SundliGanddal IL16.15+0.205.36
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb16.51+0.565.48
4Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb16.56+1.015.50
5Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK17.44+1.496.06
6Helge RisaStavanger Orienteringsklubb18.15+2.206.17
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.42+2.476.26
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.42+2.476.26
9Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb19.11+3.166.36
10Erik StoraasByåsen IL20.09+4.146.56
11Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb20.12+4.176.57
12Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb20.23+4.287.01
13Morten FærevågStavanger Orienteringsklubb20.28+4.337.03
14Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb20.35+4.407.05
15Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb21.16+5.217.20
16Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb21.39+5.447.27
17Ukjent 186955 LøperStavanger Orienteringsklubb23.23+7.288.03
18Tor Sverre SkåraEgersund OK24.36+8.418.28
0Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Nybegynnere

1 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb12.2611.18
2Tone WadelStavanger Orienteringsklubb12.30+0.0411.21
3Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering14.10+1.4412.52
4207655 U1 Ukjent løper207655NOTEAM21.26+9.0019.29
5Birk MalmbergStavanger Orienteringsklubb21.34+9.0819.36
6Vetle Njaa MyhreStavanger Orienteringsklubb21.42+9.1619.43
0Elin DymbeeNOTEAMdiskvalifisert
0Alva HusdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

C-Åpen

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.5212.08
2Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.00+0.0812.13
3207638 U1 Ukjent løper207638NOTEAM32.13+10.2117.53
466256 U1 Ukjent løper66256NOTEAM32.14+10.2217.54
5197812 U1 Ukjent løper197812NOTEAM35.41+13.4919.49
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Tommy TorgersenNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor