Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 6 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 6 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 21 juni 2016

N-Åpen

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka14.508.43
2Nene DialloØstmarka OK27.2416.07
3Katrine PriceØstmarka OK30.3618.00
4Miriam RamsgaardØstmarka OK30.5318.10
5Ada von SimsonØstmarka OK32.3019.07
6Regine RøislandØstmarka OK32.3119.07
7Amund Kortner VogtØstmarka OK33.3619.45
8Tina BakkehøiØstmarka OK34.0920.05
9Ingrid BakkehøiØstmarka OK34.1020.05
10Jonas Kortner VogtØstmarka OK34.1720.10
11Ingrid PriceØstmarka OK55.5532.53

D10

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK34.3413.49
2Pernille Nor-WollØstmarka OK41.0316.25
3Martine HaugØstmarka OK55.2022.08
4Bertine MjøsterØstmarka OK55.2522.10

H10

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK21.528.44
2Erlend OtterleiØstmarka OK30.3712.14

D11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid NermoenØstmarka OK24.149.41
2Gina BrevikØstmarka OK41.03+16.4916.25

H11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HuuseØstmarka OK30.0112.00
2Andreas SandernesØstmarka OK31.11+1.1012.28
3Kristoffer NomelandØstmarka OK35.50+5.4914.20

D13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matilde HolenØstmarka OK35.4614.18

H13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Martin NomelandØstmarka OK36.2814.35
2Martin JystadØstmarka OK36.36+0.0814.38

D13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK51.0615.01
2Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1.09.22+18.1620.24
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK2.01.32+1.10.2635.44

H13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John OtterleiØstmarka OK43.1212.42
2Henrik GudimØstmarka OK1.33.22+50.1027.27
3Magnus JystadØstmarka OK1.33.37+50.2527.32

H15-20B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK56.4016.40

H15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas RambergØstmarka OK55.5813.59

C-Åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK29.0811.39
2Kristin Stubban HygenØstmarka OK35.49+6.4114.19
3Tor SimonsenOK Øst39.37+10.2915.50

B-Åpen

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt43.4112.50
2Thomas GrøstadØstmarka OK57.19+13.3816.51
3Kjetil JacobsenHamar OK58.34+14.5317.13
4Knut WinsvoldØstmarka OK1.03.58+20.1718.48
5Magne MusliLØRENSKOG KOMMUNE1.14.15+30.3421.50
6Joakim ReitanFFI1.16.25+32.4422.28
7Ellen Skjold KvåleØstmarka OK1.16.26+32.4522.28
8Siv JystadØstmarka OK1.53.23+1.09.4233.20
9Katrine HolenØstmarka OK1.53.26+1.09.4533.21
10Ping OuyangØstmarka OK1.59.04+1.15.2335.01
Mariann HaugeFFI BILdiskvalifisert

A-Åpen

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Hangell BakkeLillomarka59.0214.45
2Truls HangellLillomarka1.12.04+13.0218.01

A-Kort

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind EriksenOK Øst32.3414.09
2Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE40.42+8.0817.41

D17-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi VogtØstmarka OK47.2511.51
2Linda HanssenØstmarka OK48.46+1.2112.11

D45

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid NermoenØstmarka OK1.06.0516.31
2Ingrid HernesØstmarka OK1.08.47+2.4217.11
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert

D65

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kari HygenFreidig38.2016.40

H17-

5 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthew SpeakeLillomarka38.487.45
2Trond KortnerØstmarka OK43.18+4.308.39
3Helge BakkehøiØstmarka OK53.11+14.2310.38
4Håvar BrevikØstmarka OK1.05.29+26.4113.05
5Bendik EksethFet O-lag1.09.44+30.5613.56
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.13.01+34.1314.36
7Frode BakkehøiØstmarka OK1.14.14+35.2614.50

H45

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut E. HellandØstmarka OK52.4610.33
2Terje LinløkkenØstmarka OK1.13.35+20.4914.43
3Jørn MjøsterØstmarka OK1.22.28+29.4216.29
4Hans Olav HygenØstmarka OK1.23.50+31.0416.46
Per StedjeØstmarka OKdiskvalifisert

H55

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif ThingsrudØstmarka OK39.319.52
2Rune TeiglandØstmarka OK42.42+3.1110.40
3Bjørn ChristensenØstmarka OK44.01+4.3011.00

H65

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Arne UlfengØstmarka OK31.3013.41
2Karl GustavsenØstmarka OK40.52+9.2217.46
3Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK42.07+10.3718.18
4Jacob HygenFreidig46.08+14.3820.03

H75

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Chr SkeieØstmarka OK44.0019.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor