Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 3 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 3 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jan Erik AalbergA-Lang (6)1.12.40+18.1014.49

Kolbotn og Skimt

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn Sverre GulheimB-Åpen (7)59.04+2.1219.03

Lillomarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Truls hangelA-Åpen (4)diskvalifisert

Nittedal O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen Gløgård StensrudH11-12 (5)29.2010.51

Nittedal O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arthur BrunborgH13-14 (5)1.06.0921.20

Nydalen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helle Svare LorentzenB-Åpen (7)1.00.48+3.5619.36

Østmarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bertine MjøsterH13-14 (5)1.17.47+11.3825.05

Østmarka OK

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut E. HellandA-Lang (6)54.3011.07
1Mathias LinløkkenH10 (2)49.1218.13
1Per Arne KarlsenA-Åpen (4)1.00.1315.26
1Christina RambergA-Kort (1)1.02.2021.29
1Matilde HolenD13-16C (1)34.2512.44
1Thomas GrøstadB-Åpen (7)56.5218.20
1Tor Magnus GrøstadH13-16C (5)26.419.52
1Nene DialloD11-12N (4)43.0021.30
1Andreas RambergH15-20A (1)1.02.0315.54
1Leah HanneborgN-Åpen (2)34.4017.20
1Ingrid Marie Stubban HygenD13-14 (6)1.13.0623.34
1Trine Nomeland C-Åpen (6)fullført
2Ingrid HernesC-Åpen (6)28.4410.38
2Erlend OtterleiH10 (2)59.3622.04
2Emil HuuseH11-12 (5)47.16+17.5617.30
2Henrik LinløkkenH13-14 (5)1.11.59+5.5023.13
2Regine RøislandD11-12N (4)44.5622.28
2Helge BakkehøiA-Lang (6)1.04.10+9.4013.05
2Linda HanssenA-Åpen (4)1.00.19+0.0615.27
2Henrik HaugumH13-16C (5)42.31+15.5015.44
2Mira HanneborgN-Åpen (2)35.4417.52
2Sigrid NermoenD13-14 (6)1.15.53+2.4724.28
3Eva Næss KarlsenC-Åpen (6)33.4612.30
3John OtterleiH13-14 (5)1.12.29+6.2023.22
3Andreas SandernesH11-12 (5)47.17+17.5717.30
3Ada von SimsonD11-12N (4)45.0022.30
3Rune TeiglandA-Lang (6)1.08.05+13.3513.53
3Dag HauglandA-Åpen (4)1.15.28+15.1519.21
3Inga Cathrin WinsvoldD13-14 (6)1.16.06+3.0024.32
3Ole Martin NomelandH13-16C (5)56.04+29.2320.45
3Brage KnutsenH13-16C (5)56.04+29.2320.45
4Henrik GudimH13-14 (5)1.13.08+6.5923.35
4Geir LinløkkenB-Åpen (7)1.12.12+15.2023.17
4 Maren WinsvoldD11-12N (4)53.1226.36
4Pernille Nor-WollD10 (4)35.2813.08
4Janna Sofie TellesbøD13-14 (6)1.30.35+17.2929.13
4Jørn MjøsterA-Lang (6)1.09.00+14.3014.04
4Jakob GilljamH11-12 (5)1.06.05+36.4524.28
4Line MjøsterC-Åpen (6)42.4915.51
5Eldrid Odden OtterleiC-Åpen (6)59.4522.07
5Jartrud SteinsliB-Åpen (7)1.22.52+26.0026.43
5Kristoffer NomelandH11-12 (5)1.09.27+40.0725.43
5Eira Wessel Line D13-14 (6)1.30.43+17.3729.15
6Per StedjeA-Lang (6)1.32.58+38.2818.58
6Jenny Emilie HerredsvelaD13-14 (6)1.41.00+27.5432.34
6Katrine HolenB-Åpen (7)1.34.29+37.3730.28
6Kristin Stubban HygenC-Åpen (6)1.06.27+4.2424.36
Ellen Margrete Stubban HygenD10 (4)fullført
Bertine MjøsterD10 (4)fullført
Martine HaugD10 (4)fullført
Nora GrafferD15-20A (1)diskvalifisert
Martin JystadH13-16C (5)diskvalifisert
Siv JystadB-Åpen (7)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor