Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Asker Skiklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilda ØfsthusD 50- (30)47.369.35
2Jan Richard EriksenH 50- (57)45.35+0.447.24
3Vegard GulbrandsenDir B (72)34.57+2.507.55
3Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (19)18.17+0.387.56
4Anna Øfsthus GravirD 15-16 (31)53.59+8.3210.27
5Grete HjermstadD 65- (6)1.04.40+8.1515.06
7Øyvind HoveidH 65- (17)1.02.41+20.4712.38
8Marianne ArnesenD 45-AK (14)1.02.04+17.3114.30
10Ann Katrin OlsenD 50- (30)56.01+8.2511.17
19Petra HoveidD 15-16 (31)1.11.42+26.1513.53
19Gjermund GravirH 50- (57)53.56+9.058.46
25Maria PerssonD 50- (30)1.39.32+51.5620.04
Kåre KirkevikH 70- (13)diskvalifisert
Ole Henrik WoxholthH 15-16B (5)ikke startet
Martha WisløffD 11-12 (19)ikke startet
Bjørn GulbrandsenH 50- (57)ikke startet
Sverre WisløffH 45-AK (10)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edvin HelleH 70- (13)42.279.55

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tonje Aasheim NymarkD 17-AK (36)48.45+9.2911.23
11Tove AasheimD 50- (30)56.44+9.0811.26
13Tore NymarkH 50- (57)50.51+6.008.16

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørn SolbergseterH 55- (45)48.13+4.578.17

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hedda Sofie IrgensD 13-16C (5)41.3512.52
7Torkel IrgensH 45-AK (10)1.22.58+30.3316.04
9Elin Marie IrgensD 17-B (15)1.01.44+9.3713.59

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnar ØvreåsH 75- (10)1.15.28+32.1017.37
Hjørdis ØvreåsD 70- (6)diskvalifisert

Brandval/Kongsvinger OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Roar LøvtjernetH 65- (17)47.27+5.339.33
9Kurt EideH 65- (17)1.03.20+21.2612.46

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Guri BjørndalD 55- (14)52.37+4.5810.36
9Helge EriksenH 60- (17)59.02+13.1611.26
14Rine HanssenD 50- (30)57.43+10.0711.38
16Petter Liabakk EriksenH 15-16 (41)55.13+14.248.58
29Øystein WiggenH 50- (57)56.03+11.129.06
Tom BuggeH 65- (17)diskvalifisert
Emilie Liabakk EriksenD 17-AK (36)ikke startet

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Johs HjelmstadH 40- (11)1.07.30+7.098.52
27Halvor JutulstadH 55- (45)1.01.35+18.1910.35
Berit HerstadD 17-AK (36)diskvalifisert
Jan Erik AalbergH 50- (57)ikke startet

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nils-Petter WiikH 65- (17)diskvalifisert

Eidskog OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ragnar LandeH 11-12 (17)21.25+6.159.18
9Klaus EngenH 70- (13)1.05.26+22.5915.17
30Eivind LandeH 45- (34)1.20.28+31.3212.00
Asbjørn LandeH -10 (15)22.0011.20
Lauritz Palmstrøm-StolpeH -10 (15)31.2616.12

Elverum OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sylvia AndersenD 65- (6)56.2513.10
5Anders LindaasH 17-C (6)50.50+20.4715.44
9Sander Tonjer FingarsenH 13-14 (38)34.20+7.207.47
10Håkon HalvorsenH 70- (13)1.12.48+30.2117.00
15Harald ØstbyeH 60- (17)1.07.35+21.4913.05
18Mats LindaasH 13-14 (38)40.47+13.479.14
21Anna-Thekla TonjerDir A (52)1.03.54+25.3710.36
24Marianne SveenD 17-AK (36)1.01.08+21.5214.17
31Gaute LindaasH 13-14 (38)51.54+24.5411.46
42Audun FingarsenDir A (52)1.32.37+54.2015.23
Carina SveenD 15-16 (31)diskvalifisert
Christina SveenD 17-AK (36)brutt
Stian LundteppenH 17-AK (23)ikke startet
Emil Tonjer FingarsenH -10 (15)ikke startet

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erlend Nilsen SandnesDir A (52)38.23+0.066.22
Kristin LundanesD 13-14 (27)ikke startet

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magne RaadalH 70- (13)54.04+11.3712.37
Else Lerche RaadalD 70- (6)ikke startet

Fet OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jane Karine HelmersenD 17-C (9)33.5510.30
27Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (27)1.12.21+40.1316.24
49Øyvind HelmersenH 50- (57)1.19.51+35.0012.59
Jørgen LerH -10 (15)30.1615.36
Ruth-Marie Høilund LerDir B (72)diskvalifisert

Flyfemkamp

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Eskil Søreng SteinDir B (72)36.42+4.358.19
7Glenn MüllerDir A (52)47.40+9.237.55
10Joachim EideDir B (72)39.03+6.568.51
47Idunn AssevDir A (52)1.42.26+1.04.0917.00
48Wenche RydningDir A (52)1.55.39+1.17.2219.12
Frank SandbergDir B (72)diskvalifisert

Fossum IF

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Signe HoloD 11-12 (19)17.397.40
2Eldbjørg NarumD 17-AK (36)42.27+3.119.55
3Anne Berit RørlienD 17-B (15)57.43+5.3613.05
4Leif StørmerDir A (52)41.40+3.236.55
5Torbjørn Blom-HagenDir A (52)43.37+5.207.14
5Harald BakkeH 45- (34)53.35+4.397.59
7Erlend BørliH 15-16 (41)47.43+6.547.45
8Nils HæstadH 55- (45)48.05+4.498.16
8Lars HjermstadH 60- (17)51.33+5.479.59
8Stein H. HagenH 50- (57)49.21+4.308.01
9Eldri HoloD 45-AK (14)1.02.24+17.5114.34
10Erlend BakkeH 11-12 (17)26.02+10.5211.19
14Øystein HoloH 50- (57)51.01+6.108.17
15Philip RomørenH 13-14 (38)39.48+12.489.01
16Hans JevanordH 45- (34)1.05.12+16.169.43
18Sondre Zahl HagenH 15-16 (41)56.56+16.079.15
20Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (41)59.21+18.329.39
23Katrine BakkeD 45- (27)1.22.28+36.0415.58
24Marius BakkeH 15-16 (41)1.01.28+20.399.59
25Sivert Sande KvermeH 15-16 (41)1.02.04+21.1510.05
26Richard Zeiner-GundersenH 55- (45)1.01.20+18.0410.33
28Håkon BørliH 45- (34)1.13.23+24.2710.57
38Bent Sande KvermeH 50- (57)1.03.30+18.3910.19
Magnus Rørlien JevanordH -10 (15)19.229.58
Tarjei HoloDir B (72)diskvalifisert
Magnhild T. MølnvikD 55- (14)diskvalifisert
Sven Arne GylterudH 45- (34)ikke startet
Mads Rørlien JevanordH 11-12 (17)ikke startet
Ivar MølnvikH 50- (57)ikke startet
Birk Felland SætnanH 13-14 (38)ikke startet

Fredrikstad SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda SolbergD 35- (5)55.389.02
3Bendik EliassenH 15-16 (41)42.31+1.426.54
3Thomas LieH 40- (11)1.02.56+2.358.16
6Thomas PoppeH 17-C (6)1.01.46+31.4319.07
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)54.28+12.0512.43
6Per OlaussenH 50- (57)47.59+3.087.48
9Vidar SolbergDir A (52)49.22+11.058.12
10Hege BlomkvistDir N (17)1.04.25+20.3019.20
12Henrik OttesenH 45- (34)59.28+10.328.52
20Trine OlaussenD 50- (30)1.07.17+19.4113.33
23Sondre OttesenH 15-16 (41)1.00.43+19.549.52
23Sivert PoppeH 13-14 (38)42.44+15.449.41
34Runar Saur ModahlH 15-16 (41)1.15.22+34.3312.15
51Ingunn Saur ModahlDir B (72)1.13.19+41.1216.37
Jan Edvin BlomkvistH 50- (57)diskvalifisert
Thomas BlomkvistH 13-14 (38)ikke startet
Audun Bjerkreim NilsenH 17-AK (23)ikke startet
Hilde PoppeD 45- (27)ikke startet
Frank LøwengreenH 50- (57)ikke startet

Freidig

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torid KvaalD 75- (3)46.5114.14
1Mari Angell-PetersenD 40- (11)48.288.20
1Jens Even StorhovH 50- (57)44.517.17
2Torunn Spets StorhovD 50- (30)48.43+1.079.49
3Marit BrødreskiftDir C (14)41.34+9.2812.52
3Gunnar ØsterbøH 75- (10)48.22+5.0411.18
5Simen Spets StorhovH 15-16 (41)45.09+4.207.20
5Mona Høiås SætherD 50- (30)51.55+4.1910.28
6Lars SandstadH 15-16 (41)47.15+6.267.40
7Mathea Spets StorhovD 13-14 (27)41.31+9.239.24
8Ane Malene KolstadD 13-14 (27)44.31+12.2310.05
9Mari EidsmoD 13-14 (27)44.53+12.4510.10
9Jonas GrønliH 15-16 (41)49.38+8.498.04
10Jo Even KolstadH 15-16 (41)49.39+8.508.04
12Nils Olav VennevikH 65- (17)1.09.03+27.0913.55
13Gro Sandstad EidsmoD 45- (27)57.38+11.1411.10
18Mona J. MølnvikD 50- (30)1.00.35+12.5912.12
23Sturla SætherH 55- (45)56.52+13.369.47
24Vemund MølnvikH 13-14 (38)43.02+16.029.45
25Øyvind SchjelderupH 50- (57)55.15+10.248.59
27Emil GrønliH 13-14 (38)45.57+18.5710.25
31Mikkel HoltH 15-16 (41)1.07.15+26.2610.56
Rune M HoltDir B (72)diskvalifisert
Ella SandstadD 11-12 (19)ikke startet
Tomas EidsmoH 45- (34)ikke startet
Oda Q FossumD 17-AK (36)ikke startet

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marit Hæreid SandstadD 45-AK (14)51.07+6.3411.56
17Ragne MunkebyD 17-AK (36)53.50+14.3412.34
18Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (31)1.06.07+20.4012.48
24Arne GrevskottH 50- (57)54.51+10.008.55
Matilde MunkebyD 15-16 (31)ikke startet

Førde IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegar HoleH 15-16B (5)56.40+16.2012.50
3Brita Eilertsen GrønliD 75- (3)1.07.11+20.2020.25
11Anja HoleD 13-14 (27)46.56+14.4810.38
11Kurt GrønliH 70- (13)1.13.59+31.3217.17
30Knut Even HoleDir B (72)51.54+19.4711.46
58Anita E. HoleDir B (72)1.17.18+45.1117.31

Gimle IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin KindemH 13-16N (1)33.4117.05
2Ingrid Grønlund MoenD 15-16B (2)1.51.28+45.0425.16
6Erlend Grønlund MoenH 11-12 (17)22.14+7.049.40
7Martine HenningDir C (14)48.15+16.0914.56
10Mathilde FossaasD 11-12 (19)24.20+6.4110.34
16Trond Ivar FossaasDir B (72)43.18+11.119.49
32Tore Grønlund MoenDir A (52)1.10.36+32.1911.43
63Eva Steffensen JohansenDir B (72)1.45.38+1.13.3123.57
Tuva Charlotte FossaasD -10 (19)30.3615.46
Agnes Steffensen JohansenDir N (17)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audun StrandlieH 35- (4)1.11.027.33
2May Lise KloppbakkenD 17-B (15)53.15+1.0812.04
2Eirik GullordH 17-B (6)39.43+1.329.00
3Kristine KravdalD 15-16 (31)53.12+7.4510.18
3Lars LienH 13-14 (38)29.11+2.116.37
3Kjell Harald GullordH 17-B (6)42.06+3.559.32
4Arne StrandlieH 80- (5)1.15.45+21.5423.01
5Peter Lerche RaadalH 45-AK (10)1.07.23+14.5813.03
6Marie KravdalD 11-12 (19)20.35+2.568.56
6Even ErlienH 45-AK (10)1.09.14+16.4913.25
7Arnfinn PedersenH 60- (17)51.29+5.439.58
8Åshild Stuve StrandlieD 55- (14)1.02.54+15.1512.40
9Sonja SnuggerudD 17-C (9)1.25.12+51.1726.22
9Margrete JørandliD 60- (13)56.53+14.3013.17
14Annar Erlien SolerødH 13-14 (38)39.26+12.268.56
15Øyvind LienH 45- (34)1.02.01+13.059.15
17Martin ØhmanH 45- (34)1.05.40+16.449.48
20Are StrandlieH 45- (34)1.07.28+18.3210.04
25Terje GullordH 55- (45)1.00.09+16.5310.21
26Hege SolerødD 45- (27)1.24.19+37.5516.20Last ned GPS-spor i gpx-format
Eline KravdalD -10 (19)25.3513.11
Eiril Erlien SolerødD -10 (19)36.0018.33
Karen Haanes StrandlieD -10 (19)21.2711.03
Hanna Lerche FodstadD 13-16C (5)ikke startet
Ole Edvard SnuggerudH 13-14 (38)ikke startet
Harald Haanes StrandlieH 13-14 (38)ikke startet
Torbjørn KravdalH 40- (11)ikke startet
Øystein SnuggerudH 17-B (6)ikke startet

Grue IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Johnny EriksenH 75- (10)1.30.14+46.5621.04
11Laila Høiås HerlyngD 45-AK (14)1.05.17+20.4415.15
11Kjell Magne NordviH 60- (17)59.51+14.0511.35
15Grunde IsaksætreH 15-16 (41)53.59+13.108.46
36Bjørn Gaute HerlyngH 50- (57)1.02.35+17.4410.10
50Svein ThorsbergH 50- (57)1.21.00+36.0913.10
Stein Magnus MoenH 50- (57)ikke startet

Hadeland OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Iver RognstadH 80- (5)53.5116.22
3Tor TrøanH 65- (17)46.25+4.319.21
7Gunn Elin RudiD 45-AK (14)57.49+13.1613.30
13Ida GammelmoD 11-12 (19)26.35+8.5611.33
16Astrid RognstadD 13-14 (27)51.26+19.1811.39
21Ingeborg RognstadD 15-16 (31)1.16.18+30.5114.47
25Berthe TesloD 15-16 (31)1.20.24+34.5715.34
26Øivind GammelmoDir B (72)48.55+16.4811.05
30Simen GammelmoH 13-14 (38)48.16+21.1610.56
41John HofossH 55- (45)1.33.17+50.0116.03
47Einar TesloH 50- (57)1.10.20+25.2911.26
Tiril GammelmoD -10 (19)28.0914.30
Nikolai TesloH -10 (15)32.4416.52

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ledigtore SandvikDir A (52)38.176.21
2Isak HoltH 13-16C (3)47.16+18.2714.38
2Audun HoltH 17-C (6)30.20+0.179.23
2Anja WingstedtD 35- (5)55.51+0.139.04
2Kjetil BjørloH 40- (11)1.02.39+2.188.14
3Andreas JohanssonDir A (52)40.29+2.126.43
4Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (19)19.16+1.378.22
4Guro BryggenD 40- (11)57.00+8.329.48
4Sverre SandvikH 11-12 (17)21.16+6.069.14
4Runa Lien BackstrømD 45- (27)52.24+6.0010.09
4Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (38)31.35+4.357.09
6Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (27)53.36+7.1210.23
6Eirik NordbrødenH 60- (17)51.28+5.429.58
8Ingrid Kroneborg BronebakkDir B (72)37.14+5.078.26
10Hanne Lerche RaadalD 45- (27)55.01+8.3710.39
10Anne Julsrud HaugenD 55- (14)1.06.09+18.3013.20
13Marie Lien BackstrømD 13-14 (27)47.19+15.1110.43
13Liam Viggo WingstedtH 11-12 (17)33.31+18.2114.34
14Jan GranstedtH 55- (45)50.57+7.418.46
20Hanna Haugen NordbrødenD 17-AK (36)57.30+18.1413.26
32Herman Lien BackstrømH 13-14 (38)56.00+29.0012.41
35Peder BryggenH 13-14 (38)1.02.42+35.4214.13
44Lissa JenssenDir B (72)1.04.33+32.2614.38
62Per Øivind BraarudDir B (72)1.30.58+58.5120.37
Minna Sofie WingstedtD -10 (19)16.268.28
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (15)44.0722.44
Ville Emil WingstedtH -10 (15)20.1910.28
Lene SandvikD 40- (11)diskvalifisert

Hamar OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stine TømmervoldDir C (14)32.069.56
1Inger E. VamnesD 80- (1)1.07.0320.22
1Kjersti RønningD 55- (14)47.399.36
2Stine Olsen KirkevikD 40- (11)50.48+2.208.44
3Emma Bangstad BergersenD 13-14 (27)36.45+4.378.20
3Randi Aas FjæstadD 70- (6)1.05.56+13.5620.02
5Siri HestadD 70- (6)1.13.07+21.0722.13
5Øyfrid Larsen MoenD 17-B (15)1.00.08+8.0113.38
6Kjetil JacobsenH 17-B (6)54.30+16.1912.21
7Frode HjorthDir B (72)36.56+4.498.22
7Anne-Guri JevneD 50- (30)55.15+7.3911.08
8Trygve HestadH 75- (10)1.15.47+32.2917.42
10Marius TusvikDir C (14)1.13.14+41.0822.40
11Martin BryggenDir C (14)1.15.12+43.0623.16
12Anne Karin ElisenbergD 17-B (15)1.11.38+19.3116.14
14Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (17)35.12+20.0215.18
15Ivar Jevne ArnesenDir A (52)55.53+17.369.16
15Mari Ovidia RanestadD 11-12 (19)28.08+10.2912.13
15Mette Marit JensenD 17-B (15)1.35.57+43.5021.45
19Martin Sølie ReinemoDir B (72)45.58+13.5110.25
19Vegard RanestadH 13-14 (38)40.51+13.519.15
24Frode BergersenH 55- (45)57.32+14.169.54
37Henning WernøeH 50- (57)1.03.15+18.2410.17
40Bodil WiikDir B (72)1.00.25+28.1813.41
43Ole Christian BangDir A (52)1.32.43+54.2615.24
48Mari ElisenbergDir B (72)1.08.00+35.5315.25
Eivind LutnæsH -10 (15)43.3922.30
Kamilla LomeDir A (52)diskvalifisert
Elin Moe GræsliD 45-AK (14)diskvalifisert
Sondre TusvikDir C (14)ikke startet
Hans RuudH 80- (5)ikke startet
Inger Johanne RuudD 75- (3)ikke startet
Knut FjæstadH 70- (13)ikke startet
Terje MalmH 70- (13)ikke startet
Sverre Berg LutnæsH 35- (4)ikke startet

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kristina VollD 17-AK (36)52.16+13.0012.12
21Ingvild Paulsen VieDir B (72)47.41+15.3410.48

Hedrum OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer FjæreH 15-16B (5)40.209.08
1Ludvig JohnsenH 17-B (6)38.118.39
2Magnar ReppesgårdH 80- (5)57.47+3.5617.33
3Karoline FjæreD 13-16C (5)59.57+18.2218.33
3Annika Van RaaijDir N (17)49.07+5.1214.44
4Tone Sølie LysnesD 17-B (15)58.11+6.0413.11
4Espen JohnsenH 45-AK (10)1.06.29+14.0412.53
8Eelco van RaaijH 45-AK (10)1.28.39+36.1417.10
11Torill Hynne FjæreD 17-B (15)1.07.26+15.1915.17
14Viljan van RaaijH 15-16 (41)53.51+13.028.45
14Elin BordøyD 17-B (15)1.33.39+41.3221.14
19Anders Kristian HoltH 45- (34)1.06.41+17.459.57
21Jarle LysnesH 17-AK (23)1.30.11+36.3413.27
21Victoria Myklebust StrømD 17-AK (36)58.29+19.1313.39
24Kari Reppesgård HoltD 45- (27)1.23.52+37.2816.15
Ingvild JohnsenD 13-16C (5)diskvalifisert
Henrik R HoltH 15-16B (5)diskvalifisert
Jørgen FjæreH 40- (11)diskvalifisert
Astrid Reppesgård LieD 70- (6)ikke startet
Bjørn Helge CeebergH 70- (13)ikke startet
Anne Marie CeebergD 65- (6)ikke startet
Katrine van RaaijD 17-B (15)ikke startet

Heming Orientering

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Helge BjaalandH 75- (10)51.46+8.2812.05
4Signe Astrup ArnesenD 50- (30)50.29+2.5310.10
8Maya Jones ArnesenD 15-16 (31)58.43+13.1611.22
9Knut Erling ØenH 50- (57)49.59+5.088.07
13Ferdinand FremmingH 15-16 (41)53.30+12.418.41
13Fridtjof ReuschH 13-14 (38)38.39+11.398.45
15Ann Elin FlågenD 45- (27)59.21+12.5711.30
16Live ØstvoldD 15-16 (31)1.04.19+18.5212.27
18Ella BerstadD 13-14 (27)52.20+20.1211.52
19Henrik ReuschH 15-16 (41)57.28+16.399.20
22Paula BerstadD 45- (27)1.16.41+30.1714.51
23Hannah Syrdal ØenD 13-14 (27)58.14+26.0613.12
23Christian ReuschH 45- (34)1.10.51+21.5510.34
26Ida Marie FlågenD 13-14 (27)1.02.13+30.0514.06
27Marianne ReuschD 45- (27)1.33.10+46.4618.03
28August Syrdal ØenH 15-16 (41)1.03.08+22.1910.15
41Lasse ArnesenH 50- (57)1.04.10+19.1910.26
46Roger ØstvoldDir A (52)1.42.01+1.03.4416.56
53Anders FlågenH 50- (57)1.27.46+42.5514.16
56Monica SyrdalDir B (72)1.16.48+44.4117.24
Silja BerstadD -10 (19)33.4917.25
Malene JebsenD 15-16 (31)diskvalifisert
Elle M. MelbyeD 60- (13)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenDir A (52)ikke startet
Johan JebsenH 45- (34)ikke startet
Egil Wickstrand IversenH 55- (45)ikke startet
Runa SkyttersæterD 55- (14)ikke startet

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans UrsetH 13-14 (38)27.006.07
1Tora IndregardD 17-AK (36)39.169.10
2Gjermund UrsetH 35- (4)1.12.58+1.567.45
25Ane-Marte Borg HanssenD 17-AK (36)1.01.10+21.5414.17

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Arne JohannesenH 55- (45)45.14+1.587.47
12Hege FjellbirkelandD 55- (14)1.25.59+38.2017.20
13Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (31)1.02.34+17.0712.07
19Eyvind Kjellevold MaldeH 17-AK (23)1.19.23+25.4611.50
23Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-AK (36)1.00.12+20.5614.03

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Kjell MarksetH 55- (45)52.57+9.419.06

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Kristin SølbergDir B (72)1.03.24+31.1714.22
47Ole Gunnar SølbergDir B (72)1.06.44+34.3715.07

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Liv MeliD 50- (30)1.13.17+25.4114.46

IL Tyrving

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Kristian EkebergH 60- (17)45.468.52
5Birte Riddervold TeigenDir B (72)36.25+4.188.15
5Berit DanielsenD 55- (14)56.00+8.2111.17
6Bjørn Henning GrandalH 55- (45)46.39+3.238.01
8Kjell Gorm RøkkeH 70- (13)1.04.56+22.2915.10
9Marianne NjåsteinD 50- (30)55.51+8.1511.15
9Tom RådahlH 45-AK (10)1.41.55+49.3019.45
10Eileen BjanesD 13-14 (27)46.48+14.4010.36
12Vida Helland-HansenD 13-14 (27)47.10+15.0210.41
12Siw SolstadD 45-AK (14)1.20.32+35.5918.48
15Anne Kristine NorderudD 50- (30)58.47+11.1111.51
15Lars-Erik FiskumH 55- (45)52.15+8.598.59
15Ole Grini JohansenH 17-AK (23)1.08.16+14.3910.11
16Hege FeiringD 45- (27)1.01.56+15.3212.00
20Christian GrotnesH 50- (57)54.03+9.128.47
27Kjetil MolundH 45- (34)1.13.14+24.1810.55
28Anniken Helland-HansenDir B (72)51.06+18.5911.35
33Toril WiigDir B (72)54.19+22.1212.19
36Egil EideH 55- (45)1.10.51+27.3512.11
Magnus MolundH -10 (15)17.309.01
Hanna SkjølaasDir N (17)diskvalifisert
Andreas TeigenDir N (17)diskvalifisert
Anna GöhlmanD 50- (30)diskvalifisert
Hallvard BergDir A (52)ikke startet
Eszter HorvatiDir A (52)ikke startet
Else GrandalD 50- (30)ikke startet
Svein S JacobsenH 65- (17)ikke startet
Are NjåsteinH 45-AK (10)ikke startet

IL Veten

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Roar SkoglundH 17-B (6)49.01+10.5011.06
11Tord SølvbergH 13-14 (38)37.01+10.018.23
17Elias BergsetH 15-16 (41)55.17+14.288.59
18Anders BergsetH 50- (57)52.43+7.528.34
31Berit BergsetD 17-AK (36)1.08.39+29.2316.02
32Sven Bergset LangvikH 15-16 (41)1.08.33+27.4411.08
38Leif-Inge JevnlidH 15-16 (41)1.49.28+1.08.3917.47
39Ivar BergsetH 55- (45)1.20.55+37.3913.55
Ella SkoglundD 13-16C (5)diskvalifisert
Irene Kroken BergsetDir B (72)diskvalifisert

Indre Østfold OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders TaraldrudH 75- (10)43.1810.07
1Thomas BedinH 40- (11)1.00.217.56
2Eva TaraldrudD 65- (6)1.02.47+6.2214.40
4Ole Sofus HaakaasH 15-16B (5)1.01.35+21.1513.57
5Edel Linnea SagliDir C (14)42.16+10.1013.05
6Fredrik LarsenH 40- (11)1.24.03+23.4211.03
7Bente LineD 55- (14)59.14+11.3511.56
11Per Oskar LarsenH 65- (17)1.04.44+22.5013.03
12Ann Helen Aabogen HaugaardD 17-AK (36)51.50+12.3412.06
14Stian OverskeidDir A (52)54.23+16.069.02
14Dag Arne LierH 45- (34)1.01.25+12.299.10
17Peder Aabogen HaugaardH 13-14 (38)40.42+13.429.13
21Sture OttesenH 55- (45)54.03+10.479.18
22Øyvind ThømtH 45- (34)1.09.50+20.5410.25
22Elida Sagli GudimD 13-14 (27)54.24+22.1612.20
26Ida Aabogen HaugaardD 17-AK (36)1.03.16+24.0014.46
29Asle Sagli GudimH 45- (34)1.14.41+25.4511.08
30Theodor LierH 15-16 (41)1.05.24+24.3510.38
Hildegunn Sagli GudimDir C (14)diskvalifisert
Elma Sagli GudimD 11-12 (19)diskvalifisert
Tidemann LierH 13-14 (38)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Trine Marit Justad RaaenD 50- (30)1.36.35+48.5919.28

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BaklidD 15-16 (31)45.278.48
12Tove HeimdalD 50- (30)56.55+9.1911.28
18Anette Bjørnås KrogstieDir B (72)45.48+13.4110.23
34Hans Jørgen KrogstieDir B (72)54.23+22.1612.19

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Brage TakleH 13-14 (38)28.15+1.156.24
11Målfrid KonstD 17-AK (36)50.34+11.1811.48
20Jonas MyhreH 17-AK (23)1.19.32+25.5511.52
22Jack BjørnsenH 55- (45)55.37+12.219.34
Kristian PyttenDir A (52)diskvalifisert

Lardal OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thorunn Aamodt OvesenD 70- (6)52.0015.48
2Eline SchjervenD 13-14 (27)36.09+4.018.11
5Liv SchjervenD 40- (11)59.14+10.4610.11
6Monica Tveit TjentlandD 17-B (15)1.00.10+8.0313.38
8Linn Hege RosoD 17-AK (36)47.04+7.4810.59
9Audun Melby JacobsenH 17-AK (23)1.02.03+8.269.15
17Kristin Melby JacobsenD 13-14 (27)51.45+19.3711.44
20Hallvard TjentlandH 13-14 (38)41.02+14.029.18
24Jens TjentlandH 45- (34)1.11.08+22.1210.37
25Bjørn Lennart VorreH 45- (34)1.11.44+22.4810.42
45Arvid NelsonDir B (72)1.05.44+33.3714.54
49Ronny NelsonDir B (72)1.09.42+37.3515.48
Tollef TjentlandH -10 (15)19.4810.12
Mina SchjervenD 15-16 (31)diskvalifisert
Nora-Marie Sogn WiikD 17-C (9)ikke startet
Even Tore SteinsholtH 60- (17)ikke startet
Ole WiikH 60- (17)ikke startet

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Asbjørn RoeH 17-B (6)48.11+10.0010.55
8Anne Gro ReppesgårdD 17-B (15)1.01.42+9.3513.59
57Anne Gro StyrvoldDir B (72)1.17.08+45.0117.29
Lars FremstadH 55- (45)diskvalifisert

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gunhild HennumD 55- (14)1.04.25+16.4612.59
16Bjørn-Willy ArntzenH 50- (57)52.14+7.238.29
30Kim Farnes HansenH 55- (45)1.05.43+22.2711.18

Lillehammer OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger Marit Braastad LieDir C (14)35.33+3.2711.00
3Christian Funderud WedumH 13-16C (3)49.42+20.5315.23
4Lill Ramberg SkappelD 65- (6)1.04.11+7.4614.59
6Martine SkjelsvikD 13-14 (27)40.17+8.099.08
7Ane BjørnsgaardD 45- (27)53.46+7.2210.25
7Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (38)32.57+5.577.28
7Asbjørn Myren SvensenH 40- (11)1.29.21+29.0011.45
9Sofie TaraldsenDir N (17)1.02.21+18.2618.43
9Jon Vegard LundeH 75- (10)1.15.50+32.3217.43
11Guri LarssenD 60- (13)58.19+15.5613.37
12Øystein BakkenH 17-AK (23)1.07.22+13.4510.03
15Kai FunderudDir B (72)42.36+10.299.39
21Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (27)54.20+22.1212.19
25Sindre Grøv SvensenH 13-14 (38)43.09+16.099.47
26Anders TaraldsenH 13-14 (38)45.42+18.4210.21
39Øystein SkappelDir B (72)58.42+26.3513.18
43Jan LenndinH 50- (57)1.05.04+20.1310.34
59Dag SulheimDir B (72)1.20.13+48.0618.11
61Ellen BøhmerDir B (72)1.21.54+49.4718.34
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (19)32.3116.45
Ivar Kleppa MadslienH -10 (15)29.2215.08
Fredrik Funderud WedumDir N (17)diskvalifisert
Valborg MadslienD 40- (11)diskvalifisert
Håkon WedumH 13-16C (3)ikke startet
Sigve TorsethDir N (17)ikke startet
Audun TorsethH 11-12 (17)ikke startet
Tormod KleppaH 45- (34)ikke startet
Håkon TorsethH 13-14 (38)ikke startet
Ernst Fristad NilsenH 55- (45)ikke startet

Lillomarka OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vidar BenjaminsenH 55- (45)43.167.26
6Toril HallanD 55- (14)58.45+11.0611.50
12Arne DybdahlH 50- (57)50.46+5.558.15
14Fredrik SteiwerH 60- (17)1.07.10+21.2413.01
20Merete RørvikDir B (72)46.27+14.2010.31
20Jens Olav KløvrudH 55- (45)53.55+10.399.16
64Lene ColquhounDir B (72)1.51.54+1.19.4725.22
Reidunn HallanD 45-AK (14)diskvalifisert

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lene Margrethe SætabergetD 35- (5)1.29.58+34.2014.37
14Roar SætabergetH 65- (17)1.45.06+1.03.1221.11
Thea MyrvangDir N (17)ikke startet
Stian MyrvangH 45- (34)ikke startet

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Petter HallerbyDir B (72)32.077.16
5Halstein ØdegårdH 80- (5)1.17.42+23.5123.37
18Simen Gran BlystadH 17-AK (23)1.18.57+25.2011.47
29Inga Ekeberg SkjerveDir B (72)51.30+19.2311.40
33Ingvild Rud SkjærstadDir A (52)1.10.55+32.3811.46
Johanne BergRåtassikke startet

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Roar ForbordH 70- (13)50.20+7.5311.45
21Hilde ForbordD 50- (30)1.11.00+23.2414.18
Trond TaraldsenDir N (17)diskvalifisert

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Lars Danielsen HolenDir A (52)1.12.36+34.1912.03

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ida SolliD 13-14 (27)47.21+15.1310.44

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sirpa LiljaD 60- (13)42.239.54
David LøverH 40- (11)diskvalifisert
Kaspar LiljaH 17-AK (23)ikke startet

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aase Tove GoldenD 75- (3)58.26+11.3517.45
13Per Hermann KrøgerH 60- (17)1.05.10+19.2412.37

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leidulv VinjeH 75- (10)45.22+2.0410.35

Nittedal OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne StaffD 45- (27)46.248.59
2Simen Gløgård StensrudH 11-12 (17)16.54+1.447.20
3Yngve GottfridssonH 60- (17)48.13+2.279.20
5Marit B. EithunD 45- (27)52.58+6.3410.15
5Bjørnar ValstadH 50- (57)47.46+2.557.46
8Christian GløgårdDir A (52)48.43+10.268.05
9Tore BredalenH 45- (34)57.04+8.088.31
12Fanny Staff ValstadD 11-12 (19)26.27+8.4811.30
12Astrid RuudD 45- (27)57.13+10.4911.05
16Marie FinkenhavnD 11-12 (19)29.33+11.5412.50
25John Thomas PetersonDir B (72)48.20+16.1310.57
32Kari LundD 17-AK (36)1.17.56+38.4018.12
40Arthur BrunborgDir A (52)1.25.11+46.5414.09
41Hermann BrunborgDir A (52)1.29.51+51.3414.55
Kaja Staff ValstadD -10 (19)34.1617.39
Kristin FleisjeD 50- (30)diskvalifisert
Tor BrennaH 45- (34)ikke startet
Kari Elisabeth NatvigD 60- (13)ikke startet
Bård NatvigH 60- (17)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrH 40- (11)ikke startet

Notodden

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Joanna BuchaczDir B (72)ikke startet

Notodden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anders FossøyDir B (72)39.01+6.548.50

Notodden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Britt FossøyDir B (72)47.50+15.4310.50

Notodden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Sigrid Buchacz EieDir C (14)1.22.37+50.3125.34

Notodden

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingvild Buchacz EieDir N (17)ikke startet

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Aurora FossøyDir A (52)1.04.49+26.3210.46
30Hilde TellesbøDir A (52)1.09.37+31.2011.33

Nydalens SK

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Isak JonssonH 15-16 (41)40.496.38
1Pia Young VikD 13-14 (27)32.087.17
2Eira Skaarer WiklundD 11-12 (19)17.52+0.137.46
4Lars Young VikH 15-16 (41)42.59+2.106.59
5Thine Wilkens JernbergD 17-C (9)48.43+14.4815.04
5Marie LilandD 15-16 (31)54.20+8.5310.31
5Marie ScheeleD 11-12 (19)19.47+2.088.36
6Rune ScheeleDir A (52)47.07+8.507.49
6Teodor Mo HjelsethH 13-14 (38)32.34+5.347.23
8Synnøve Lyssand SandbergD 50- (30)55.27+7.5111.10
8Kasper Bakken UlsethH 13-14 (38)33.15+6.157.32
9Marte Madslien BakkenD 15-16 (31)59.04+13.3711.26
9Else Kari ScheeleD 45- (27)54.54+8.3010.38
10Jon Iver BakkenH 50- (57)50.03+5.128.08
11Monica Tørnqvist HaldenD 45- (27)56.28+10.0410.56
11Per Ola UlsethH 50- (57)50.07+5.168.08
12Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (41)52.43+11.548.34
14Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (31)1.02.44+17.1712.09
15Kjetil EspedalH 50- (57)51.13+6.228.19
17Ada WulfsbergD 15-16 (31)1.06.04+20.3712.48
18Tiril Ebon EspedalD 11-12 (19)35.45+18.0615.32
19Inga Skaarer WiklundD 13-14 (27)52.33+20.2511.54
20Aurora Wilkens JernbergD 13-14 (27)53.12+21.0412.03
22Axel AaldeH 13-14 (38)42.18+15.189.35
23Ottar WiklundH 50- (57)54.45+9.548.54
26Selma TonjerDir A (52)1.06.44+28.2711.05
27Tobias EspedalH 15-16 (41)1.03.03+22.1410.15
28Maiken SandbergD 17-AK (36)1.05.32+26.1615.18
31Per SandbergH 55- (45)1.07.07+23.5111.33
32Vegard HaldenH 50- (57)59.18+14.279.38
35Egil RundbergetH 55- (45)1.10.40+27.2412.09
36Joakim Wilkens JernbergH 15-16 (41)1.33.08+52.1915.08
55Ingrid SkaarerDir B (72)1.15.29+43.2217.06
Helene ScheeleD -10 (19)15.317.59
Espen JernbergDir A (52)diskvalifisert
Kari MadslienD 50- (30)diskvalifisert
Oda ScheeleD 15-16 (31)diskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (41)ikke startet
Børge PedersenH 50- (57)ikke startet

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Ivar SveheimH 45-AK (10)53.30+1.0510.22

OK Moss

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tordis Rytter JakobsenD 70- (6)1.06.02+14.0220.04
4Erik Rytter JakobsenH 35- (4)1.41.01+29.5910.44
5Alfred BjørnerødH 13-14 (38)32.33+5.337.22
11Henning B CarlsenDir A (52)51.40+13.238.34
12Sondre LadimH 13-14 (38)38.37+11.378.45
14Donatas KontautasH 17-AK (23)1.08.11+14.3410.10
24Thomas TubbehaugenDir A (52)1.06.01+27.4410.57
24Julie Sophie WoldD 13-14 (27)1.00.25+28.1713.41
30Tore BjørnerødH 50- (57)57.26+12.359.20
40Hallvard KorenH 50- (57)1.04.09+19.1810.25
Emma Aune JakobsenD -10 (19)27.5114.21
Erle Elise WoldD -10 (19)27.5214.21
Christopher LadimH 15-16 (41)diskvalifisert
Hanne WoldD 40- (11)diskvalifisert
Ola Torstein EndresenDir A (52)ikke startet
Karoline BjørnerødD 15-16 (31)ikke startet

OK Skeidi

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hilde Gunn HellenesD 17-C (9)ikke startet
Morten AndresenH 50- (57)ikke startet

OL Toten-Troll

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erlend SlokvikH 55- (45)43.22+0.067.27
2Ola BroxH 65- (17)45.19+3.259.08
3Kristine Sollien FlaskerudD 40- (11)54.36+6.089.23
3Ingrid RavnanD 55- (14)52.28+4.4910.34
7Amund FlaskerudH 11-12 (17)23.04+7.5410.01
10Marius StaffH 17-AK (23)1.05.55+12.189.50
11Johannes Bjørke SollienH 11-12 (17)27.04+11.5411.46
11Nils Harald StaffH 55- (45)48.56+5.408.25
13Vanja StaffD 50- (30)56.57+9.2111.28
13Anders SollienH 45- (34)59.36+10.408.53
14Hildegunn LindstadD 17-AK (36)52.12+12.5612.11
16Trond FlaskerudH 17-AK (23)1.12.50+19.1310.52
16Sjur GjestvangH 60- (17)1.09.44+23.5813.30
19Onno VerberneH 55- (45)53.49+10.339.15
33Bjarte LindstadH 55- (45)1.09.01+25.4511.52
41Andreas Bjørke SollienDir B (72)1.01.12+29.0513.52
52Kjersti SmåstuenDir B (72)1.14.15+42.0816.50

OL Trollelg

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin HaugskottD 45- (27)48.34+2.109.24
6Stig Arild HaugskottH 75- (10)1.07.36+24.1815.47
6Anders HaugskottH 17-AK (23)59.06+5.298.49
10Sigrid HaugskottD 11-12 (19)24.20+6.4110.34
10Line SølbergD 17-AK (36)50.06+10.5011.42
12Frida HaugskottD 15-16 (31)1.02.27+17.0012.06
52Geir PaulsenH 50- (57)1.26.10+41.1914.00
Frode HaugskottH 50- (57)ikke startet

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Pål JevanordH 45- (34)1.11.56+23.0010.44

OL Tønsberg og omegn

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roar MathisenH 45-AK (10)52.2510.09
4Jannicke ØdegårdD 17-AK (36)44.18+5.0210.21
5Hans StordalH 70- (13)55.53+13.2613.03
5Mathea GløersenD 13-14 (27)39.11+7.038.53
7Else StordalD 17-C (9)56.35+22.4017.31
7Bente KonstD 40- (11)1.07.49+19.2111.40
7Turid ØdegårdD 60- (13)54.43+12.2012.47
8Sindre MathisenH 11-12 (17)23.34+8.2410.14
9Ådne StadsvollDir C (14)56.06+24.0017.22
12Anne-Berit RasmussenD 60- (13)1.15.56+33.3317.44
17Marianne Fruseth ChristiansenDir B (72)45.00+12.5310.12
24Iver StadsvollDir B (72)48.03+15.5610.53
33Morten Krona HaflanH 15-16 (41)1.14.13+33.2412.04
34Tor Ivar ChristiansenDir A (52)1.11.09+32.5211.49
44Tonje RasmussenDir A (52)1.37.12+58.5516.08
Solveig Sollerud KonstD -10 (19)37.0919.08
Stein ØdegårdH 60- (17)brutt

OL Vallset/Stange

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnhild SkogsrudD 17-B (15)52.0711.49
3Arvid HaugH 80- (5)1.10.44+16.5321.29
3Inger K. BrøndboD 65- (6)1.03.10+6.4514.45
3Kjersti NarumD 45-AK (14)49.43+5.1011.36
13Knut HaugH 65- (17)1.10.50+28.5614.16
23Even HaugH 17-AK (23)1.38.39+45.0214.43
38Arnstein DaleDir A (52)1.13.44+35.2712.14
Magnus Svaland DaleH -10 (15)18.519.42
Jostein HaugH 45- (34)diskvalifisert
Kåre ØstgårdH 75- (10)ikke startet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Birk ThorstensenH 13-14 (38)1.04.14+37.1414.33

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kari OsmoenD 60- (13)50.32+8.0911.48

Oslostudentenes IK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari KobberstadDir N-lang (2)1.07.2914.47
1Bjørn GrindeH 65- (17)41.548.26
6Audrun UtskarpenD 40- (11)1.05.05+16.3711.12
10Ivar Hessleberg IndbyDir A (52)50.58+12.418.27
20Lea-Rebekka TonjerDir A (52)1.01.14+22.5710.10
25Mikael OlaussonDir A (52)1.06.21+28.0411.01
26Guttorm L EggeH 50- (57)55.17+10.268.59
27Iehanne Maria VisterDir A (52)1.08.18+30.0111.20

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ragnhild BalsvikD 45- (27)51.28+5.049.58

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjell WestinH 60- (17)48.07+2.219.19
3Jon Einar WaalerH 45- (34)50.27+1.317.31
4Guro VassendDir B (72)34.58+2.517.55
7Magne Wiig MathisenH 45- (34)56.45+7.498.28
7Emilie WestinD 17-AK (36)46.08+6.5210.46
8Sara MathisenD 40- (11)1.17.35+29.0713.21
8Dag AusenH 45- (34)56.51+7.558.29
10Lenka WestinD 45-AK (14)1.03.18+18.4514.47
10Tobias MathisenH 13-14 (38)35.20+8.208.00
12Knut Wiig MathisenH 55- (45)49.52+6.368.34
16Anders L. RosenvoldH 13-14 (38)40.00+13.009.04
18Hans Christian MeenH 45- (34)1.05.53+16.579.50
19Hilde Kristine RosenvoldD 50- (30)1.04.06+16.3012.55
19Hilde VassendD 45- (27)1.02.48+16.2412.10
22Elise AusenD 15-16 (31)1.16.45+31.1814.52
27Camilla L. RosenvoldD 17-AK (36)1.05.30+26.1415.18
35Halvard KornmoH 15-16 (41)1.27.15+46.2614.11
42Jon SkriubakkenH 50- (57)1.04.12+19.2110.26
Tove Evensen MathisenD 55- (14)diskvalifisert
Thore KornmoH 45- (34)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Leif Anders StrandeH 55- (45)1.11.44+28.2812.20

Raumar Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per SørbergH 17-C (6)30.039.18
4Camilla FosstveitD 17-C (9)44.18+10.2313.42
5Anne-Grete AustadD 45-AK (14)56.35+12.0213.13
6Ida EngenD 45-AK (14)56.37+12.0413.13
7Kristine Eide RappD 15-16 (31)56.14+10.4710.53
8Per AasH 65- (17)1.02.48+20.5412.39
9Nora SørbergD 11-12 (19)22.51+5.129.56
12Tina BjørnstadDir N (17)1.38.07+54.1229.27
12Gjermund Taje SkeieH 11-12 (17)29.08+13.5812.40
13Gunnar FosstveitDir B (72)41.40+9.339.26
15Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (31)1.03.06+17.3912.13
16Linda EngenD 17-AK (36)52.38+13.2212.17
17Jan SveenH 60- (17)1.24.56+39.1016.27
20Ingrid Eide RappD 45- (27)1.03.52+17.2812.22
22Tiril Ruud BråtenDir B (72)47.49+15.4210.50
23Hanne Eide RappD 15-16 (31)1.17.59+32.3215.06
29Stine AustadD 17-AK (36)1.06.43+27.2715.35
34Terje BråtenH 55- (45)1.09.30+26.1411.57
35Tor StrandDir A (52)1.11.45+33.2811.55
36Emil Bjørnstad StrandDir A (52)1.12.14+33.5711.59
60Ida BremoenDir B (72)1.21.40+49.3318.31
Torun HoelDir C (14)diskvalifisert
Gaute FosstveitH 15-16 (41)diskvalifisert
Knut EngenH 55- (45)diskvalifisert
Øystein Bieltvedt SkeieH 35- (4)brutt
Tor-Arve Bjørnstad StrandDir A (52)ikke startet
Øystein RappH 45- (34)ikke startet
Trine Ruud BråtenD 45- (27)ikke startet

Ringerike OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trine OpsethD 45-AK (14)44.3310.24
3Per Erik OpsethH 45-AK (10)53.55+1.3010.26
5Knut AasH 55- (45)46.23+3.077.59
6Kjersti StræteD 50- (30)53.14+5.3810.43
6Tuva Aas StræteD 15-16 (31)55.03+9.3610.40
29Stein Aas StræteH 13-14 (38)47.04+20.0410.40
Oda OpsethD -10 (19)23.5112.17

Ringsaker OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Hasle HaslestadD 13-16N (2)26.1013.16
1Anton ØyvindssonH 13-16C (3)28.498.55
1Petter HarkinnDir N (17)43.5513.11
2Jørgen HarkinnDir N (17)47.30+3.3514.15
2Jon-Anders BordalH 45- (34)49.49+0.537.26
3Sigrun SigurjonsdottirD 17-C (9)43.51+9.5613.34
3Erik HaugenH 17-C (6)31.38+1.359.47
4Sander FjellsolDir N (17)52.47+8.5215.51
4Terje WikstrømH 65- (17)46.38+4.449.24
5Kjell FjellsolDir N (17)52.48+8.5315.51
5Anne SørumD 60- (13)53.32+11.0912.30
6Carina FjellsolDir N (17)54.04+10.0916.14
8Arne RøsteH 17-AK (23)1.01.04+7.279.06
10Wenche BjørnstadD 60- (13)57.24+15.0113.24
11Laura fjellsolDir N (17)1.10.21+26.2621.07
12Arild NordsveenH 60- (17)1.01.19+15.3311.52
15Eyvind Hasle HaslestadH 11-12 (17)36.39+21.2915.56
16Anne Marit BordalD 50- (30)59.45+12.0912.02
25Tove Lundgård PedersenD 45- (27)1.24.03+37.3916.17
32Øyvind EdvardsenH 45- (34)1.23.36+34.4012.28
Morten Aleksander HarkinnH 15-16 (41)diskvalifisert
Knut MalmoH 65- (17)diskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadDir B (72)ikke startet
Knut WikstrømH 70- (13)ikke startet
Torgrim Hasle HaslestadH -10 (15)ikke startet

Rond OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tea ForbergD 70- (6)1.04.59+12.5919.45
23Korsvik TorilD 50- (30)1.15.50+28.1415.17
27Kai SolumH 50- (57)55.28+10.379.01
33Kjersti Hagberg SolumD 17-AK (36)1.35.06+55.5022.13
Amund Hagberg SolumH -10 (15)21.2211.00

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jon TyldumH 75- (10)1.00.21+17.0314.06
6Marit TyldumD 65- (6)1.09.37+13.1216.15
6Paul Martin BergH 65- (17)54.08+12.1410.54
8Gro SolnørdalD 60- (13)56.17+13.5413.09
John Birger SkansenH 70- (13)diskvalifisert

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Petter GullikstadH 55- (45)47.39+4.238.12
13Terje SchjølbergH 55- (45)50.39+7.238.43

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Arne Håkon JørgensenH 50- (57)1.03.53+19.0210.23

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Njål F. VadlaH 55- (45)44.19+1.037.37
3Sunniva OmdalD 17-AK (36)42.38+3.229.57
7Morten AamodtH 50- (57)49.16+4.258.00
10Ingrid OmdalD 15-16 (31)1.00.07+14.4011.39
17Oddgeir EikeskogH 50- (57)52.30+7.398.32
38Sturle OmdalH 55- (45)1.16.58+33.4213.14
Marit HaavardsholmD 50- (30)diskvalifisert
Liv OmdalDir B (72)ikke startet

Sarpsborg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid Kristine HansenD 15-16B (2)1.06.2415.03
2Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (14)48.58+1.199.52
13Helena ÅsbergD 17-AK (36)51.54+12.3812.07
17Ingvild Ramtvedt NæssetDir A (52)56.42+18.259.25
17Wenche LindløvD 50- (30)1.00.01+12.2512.06
18Tone Karina IngesenD 45- (27)1.02.44+16.2012.09
18Marie HansenD 17-AK (36)54.09+14.5312.39
20Nina PedersenD 15-16 (31)1.14.27+29.0014.25
26Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (31)1.30.15+44.4817.29
31Tormod JensenH 50- (57)58.11+13.209.27
35Bjørn Ketil HansenDir B (72)54.25+22.1812.20
48Øystein JensenH 50- (57)1.12.01+27.1011.42
Marie F. Lindløv JensenD 15-16 (31)diskvalifisert
Benedicte PedersenD 17-AK (36)diskvalifisert
Ole IngesenH 50- (57)diskvalifisert
Siri PedersenD 17-AK (36)diskvalifisert

Selbu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Jardar SandstadDir B (72)1.01.37+29.3013.58

Snertingdal IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Wenche BrobakkenDir N-lang (2)1.23.02+15.3318.12
8Thea SlotnæsD 17-C (9)1.15.47+41.5223.27
14Unn Mette KlopbakkenD 45- (27)59.20+12.5611.29
17Anita StensethD 45- (27)1.02.34+16.1012.07
35Frode ØdegårdstuenH 50- (57)1.01.48+16.5710.02
Aurora Sabela BrobakkenDir N (17)ikke startet
Kristin SletttumDir N (17)ikke startet
Steinar LyshaugH 17-AK (23)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Kjell SkjævelandH 55- (45)1.04.56+21.4011.10
54Pål BårdsenH 50- (57)1.39.51+55.0016.14
Kjetil WirakH 55- (45)diskvalifisert
Stein Arne OlsenH 50- (57)diskvalifisert
Espen KarlsenH 17-AK (23)ikke startet

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle DengerudH 50- (57)46.13+1.227.30
7Rolf KarsetH 70- (13)1.00.10+17.4314.03
16Trond Svanøe-HafstadH 55- (45)52.47+9.319.05

Stjørdals-Blink Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Audun Wanvik HaugenH 17-AK (23)59.30+5.538.52
10Jakob HaugenH 45- (34)57.50+8.548.37
14Ingeborg Gurine KraftDir B (72)42.09+10.029.33
16Are Nielsen SolbergDir A (52)56.05+17.489.18
22Henrik KraftH 15-16 (41)1.00.17+19.289.48
33Kyrre KraftH 45- (34)2.44.06+1.55.1024.29
45Bård Øyvind SolbergH 50- (57)1.08.46+23.5511.10

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elin GravningenD 17-B (15)1.06.58+14.5115.11
11Even GravningenH 15-16 (41)50.45+9.568.15

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Geir Holm GundersenH 60- (17)59.20+13.3411.29

Suldal Orienteringslag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kenneth TveitH 17-C (6)35.08+5.0510.52
13Kjersti Eikemo TveitD 17-B (15)1.14.12+22.0516.49
Øystein TveitH -10 (15)22.2511.33

TIF Viking

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mari Strømme LidD 15-16 (31)51.57+6.3010.04
4May-lill DammDir C (14)41.41+9.3512.54
8Karianne StrømmeD 45- (27)54.39+8.1510.35
11Tora Aasheim NymarkD 15-16 (31)1.00.24+14.5711.42
16Andreas Strømme LidH 11-12 (17)38.11+23.0116.36
21Magnus Strømme LidH 13-14 (38)42.10+15.109.33
31Tore LidDir B (72)52.03+19.5611.48
44Kjetil DammH 50- (57)1.05.32+20.4110.39

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv Inger PrangerødD 60- (13)43.10+0.4710.05

Torpa OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mari JøranliD 35- (5)1.09.31+13.5311.18

Trøsken IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Charlotte Svartedal AasenD 13-16N (2)27.04+0.5413.44
6Andrea SkålandD 17-C (9)50.07+16.1215.30
7Arnt Thudor SvartdalDir N (17)54.59+11.0416.30
7Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (19)21.12+3.339.13
8Håkon Lillegraven LangsæterDir N (17)55.06+11.1116.32
8Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (19)22.43+5.049.52
17Caroline AasenD 11-12 (19)33.52+16.1314.43
33Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (38)58.57+31.5713.22

Tynset IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marte Kvittum TangenD 17-C (9)34.12+0.1710.35
2Leif Arne NytrøenDir B (72)34.04+1.577.43
8Gaute Kvittum NytrøenH 15-16 (41)48.38+7.497.54
11Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (14)1.25.39+38.0017.16
13Erlend Kvittum NytrøenH 17-AK (23)1.07.56+14.1910.08
Synne Kvittum NytrøenD -10 (19)23.0911.55

Ulriksbergs Ik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Karin RabeD 60- (13)46.21+3.5810.49

Vang OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth BilstadH 45- (34)48.567.18
2Julie MyklesetD 13-16C (5)42.56+1.2113.17
2Knut SkjesetH 70- (13)45.52+3.2510.42
3Tone Bleken RudD 35- (5)1.04.44+9.0610.31
4Pål StenbergH 40- (11)1.06.30+6.098.45
5Yngvild MalmoD 17-AK (36)44.44+5.2810.27
6Per VoldH 70- (13)56.08+13.4113.06
6Håkon DåsnesH 45- (34)55.35+6.398.17
8Anne FrøislandDir C (14)48.59+16.5315.09
9Ola DåsnesH 11-12 (17)24.40+9.3010.43
12Jostein DaleDir A (52)52.33+14.168.43
13Njaal Ellegaard MelbyDir A (52)53.37+15.208.54
17Ole Johan BråtenH 17-AK (23)1.16.16+22.3911.22
18Eskil FrøislandDir A (52)56.59+18.429.27
19Heidi WiestDir A (52)1.00.56+22.3910.07
19Monica HalvorsenD 17-AK (36)57.05+17.4913.20
22Fredrik SveenH 17-AK (23)1.32.18+38.4113.46
22Lisbeth GråvD 17-AK (36)1.00.10+20.5414.03
23Stein Arne NegårdDir A (52)1.04.50+26.3310.46
25Emma DåsnesD 13-14 (27)1.00.47+28.3913.46
37Solveig StenbergDir B (72)56.39+24.3212.50
45Stig WiestDir A (52)1.41.43+1.03.2616.53
53Gro EllegaardDir B (72)1.14.48+42.4116.57
Mina Bleken RudD -10 (19)24.5112.48
Tuva MyklesetD -10 (19)32.3916.49
Øystein MelbyH 55- (45)diskvalifisert
Mona Sandaker MyklesetDir C (14)ikke startet
Olav HøiåsH 75- (10)ikke startet
Henrik Bleken RudH 40- (11)ikke startet
Jan Ola PedersenH 50- (57)ikke startet

Varegg Fleridrett

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johannes NarumH 17-AK (23)53.378.00
2Kristoffer Kjenes HauglandH 15-16B (5)42.31+2.119.38
3Mathias RosenlundH 17-AK (23)54.36+0.598.08
4Ronny RykkjeH 45- (34)52.01+3.057.45
4Markus Kjærner-SembH 17-AK (23)54.57+1.208.12
7Astrid Oline ErvikD 17-B (15)1.01.06+8.5913.51
11Ingunn MartinsenDir B (72)40.10+8.039.06
11Kristian LøvåsH 45- (34)58.56+10.008.47
11Kim-Andrè Kjenes HauglandH 17-AK (23)1.06.30+12.539.55
12Magnus GjerstadDir B (72)41.34+9.279.25
21Mathias Kjærner-SembH 15-16 (41)59.25+18.369.39
21Helge RosenlundH 45- (34)1.08.39+19.4310.14
22Helge Tiger HauglandH 50- (57)54.38+9.478.53
24Ragnhild Vrålstad LøvåsD 15-16 (31)1.19.47+34.2015.27
26Kristian Fredrik ThomassenH 15-16 (41)1.02.30+21.4110.09
31Gernot DoppelhoferH 45- (34)1.21.02+32.0612.05
32Inger BjergaDir B (72)54.09+22.0212.16
33Jan Kjærner-SembH 50- (57)59.19+14.289.38
36Turid VrålstadDir B (72)54.55+22.4812.27
37Jon Erik Doppelhofer ErvikH 13-14 (38)1.08.12+41.1215.27
38Anne WestergårdDir B (72)57.16+25.0912.59
39Kårhild Husby NordstadDir A (52)1.17.21+39.0412.50
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (19)27.5814.24
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD -10 (19)22.0211.21
Eirnn Husby NordstadDir B (72)diskvalifisert
Erlend Vrålstad LøvåsH 11-12 (17)diskvalifisert
Torill Kjenes HauglandD 17-Nikke startet
Owen Jarvis WestergårdH 50- (57)ikke startet

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (17)15.106.35
5Einar Kristian LundeH 60- (17)50.25+4.399.46
14Julie BrenåsD 11-12 (19)26.47+9.0811.38
21Dag BrenåsH 50- (57)54.20+9.298.50
40Bjørn ÅrbuH 55- (45)1.32.55+49.3915.59
54Magne BrenåsDir B (72)1.15.09+43.0217.02

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Arnhild U. BråtenD 45- (27)1.04.21+17.5712.28
34Geir BråtenH 50- (57)59.25+14.349.39

Verdal Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Sigurd Vehus SkjerveDir A (52)1.10.30+32.1311.42

Vingelen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eline Horten JordetD 13-14 (27)38.49+6.418.48
27Bente HortenDir B (72)50.35+18.2811.28

Västerbergslagens Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Karl WegerfeltH 65- (17)1.03.55+22.0112.53

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Agnar RenolenH 35- (4)1.31.10+20.089.41
27Petter Andreas LonaH 13-14 (38)45.57+18.5710.25
28Rune StræteH 50- (57)55.47+10.569.04
29Erling Eide HustvedtH 15-16 (41)1.04.47+23.5810.32
37Jonas VindalH 15-16 (41)1.45.19+1.04.3017.07
51Jon VindalH 50- (57)1.24.48+39.5713.47Last ned GPS-spor i gpx-format
Eivind LonaH 40- (11)diskvalifisert
Jostein AlvestadH 60- (17)ikke startet

Østmarka OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andreas RambergH 17-AK (23)54.04+0.278.04
3Linda HanssenD 50- (30)50.16+2.4010.08
3Mathias LinløkkenH 11-12 (17)20.38+5.288.58
4Leif S. ThingsrudH 60- (17)49.33+3.479.36
10Knut Edvard HellandH 55- (45)48.23+5.078.19
15Sigrid NermoenD 13-14 (27)49.51+17.4311.18
18Øystein KildahlH 55- (45)52.59+9.439.07
26Jartrud SteinsliD 50- (30)1.42.00+54.2420.33
28Heidi VogtDir A (52)1.08.20+30.0311.21
28Rune TeiglandH 55- (45)1.04.34+21.1811.06
29Bjørn ChristensenDir A (52)1.08.26+30.0911.22
32Per StedjeH 55- (45)1.07.28+24.1211.36
34Magnus JystadH 13-14 (38)1.01.23+34.2313.55
46Christina RambergDir B (72)1.05.58+33.5114.57
50Siv Susanne JystadDir B (72)1.11.55+39.4816.18
65Ping OuyangDir B (72)2.06.45+1.34.3828.44
Amund Kortner VogtH -10 (15)33.0217.01
Inge RambergDir A (52)diskvalifisert
Ingrid NermoenDir B (72)diskvalifisert
Terje LinløkkenH 45-AK (10)diskvalifisert
Erik NæssH 55- (45)brutt
Alexandra LinløkkenD 15-16 (31)ikke startet
Erlend OtterleiH 11-12 (17)ikke startet
John OtterleiH 15-16 (41)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils TveiteH 15-16 (41)42.19+1.306.52
2Ingunn ScheiD 45-AK (14)48.01+3.2811.13
4Håkon DanevadH 50- (57)47.07+2.167.39
5Linus OlhansH 17-AK (23)58.09+4.328.40
6Ingrid TveiteDir C (14)45.13+13.0713.59
6Rannveig W. NordhagenD 17-AK (36)44.50+5.3410.28
8Robert BanfiH 40- (11)1.45.44+45.2313.54
30Ina Catharina StorrønningD 17-AK (36)1.08.08+28.5215.55
46Idar BrekkeH 50- (57)1.09.21+24.3011.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor