Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Dir A

6 020 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ledigtore SandvikHalden SK38.17
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL38.23+0.06
3Andreas JohanssonHalden SK40.29+2.12
4Leif StørmerFossum IF41.40+3.23
5Torbjørn Blom-HagenFossum IF43.37+5.20
6Rune ScheeleNydalens SK47.07+8.50
7Glenn MüllerFlyfemkamp47.40+9.23
8Christian GløgårdNittedal OL48.43+10.26
9Vidar SolbergFredrikstad SK49.22+11.05
10Ivar Hessleberg IndbyOslostudentenes IK50.58+12.41
11Henning B CarlsenOK Moss51.40+13.23
12Jostein DaleVang OL52.33+14.16
13Njaal Ellegaard MelbyVang OL53.37+15.20
14Stian OverskeidIndre Østfold OK54.23+16.06
15Ivar Jevne ArnesenHamar OK55.53+17.36
16Are Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering56.05+17.48
17Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL56.42+18.25
18Eskil FrøislandVang OL56.59+18.42
19Heidi WiestVang OL1.00.56+22.39
20Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.01.14+22.57
21Anna-Thekla TonjerElverum OK1.03.54+25.37
22Aurora FossøyNTNUI1.04.49+26.32
23Stein Arne NegårdVang OL1.04.50+26.33
24Thomas TubbehaugenOK Moss1.06.01+27.44
25Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.06.21+28.04
26Selma TonjerNydalens SK1.06.44+28.27
27Iehanne Maria VisterOslostudentenes IK1.08.18+30.01
28Heidi VogtØstmarka OK1.08.20+30.03
29Bjørn ChristensenØstmarka OK1.08.26+30.09
30Hilde TellesbøNTNUI1.09.37+31.20
31Sigurd Vehus SkjerveVerdal Ok1.10.30+32.13
32Tore Grønlund MoenGimle IF1.10.36+32.19
33Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag1.10.55+32.38
34Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.11.09+32.52
35Tor StrandRaumar Orientering1.11.45+33.28
36Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.12.14+33.57
37Lars Danielsen HolenMarkane IL1.12.36+34.19
38Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.13.44+35.27
39Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.17.21+39.04
40Arthur BrunborgNittedal OL1.25.11+46.54
41Hermann BrunborgNittedal OL1.29.51+51.34
42Audun FingarsenElverum OK1.32.37+54.20
43Ole Christian BangHamar OK1.32.43+54.26
44Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.37.12+58.55
45Stig WiestVang OL1.41.43+1.03.26
46Roger ØstvoldHeming Orientering1.42.01+1.03.44
47Idunn AssevFlyfemkamp1.42.26+1.04.09
48Wenche RydningFlyfemkamp1.55.39+1.17.22
Espen JernbergNydalens SKdiskvalifisert
Kamilla LomeHamar OKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert
Hallvard BergIL Tyrvingikke startet
Ola Torstein EndresenOK Mossikke startet
Eszter HorvatiIL Tyrvingikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor