Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

H 55-

5 810 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BenjaminsenLillomarka OL43.16
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll43.22+0.06
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)44.19+1.03
4Arne JohannesenIL Gular45.14+1.58
5Knut AasRingerike OL46.23+3.07
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving46.39+3.23
7Petter GullikstadRøros IL47.39+4.23
8Nils HæstadFossum IF48.05+4.49
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL48.13+4.57
10Knut Edvard HellandØstmarka OK48.23+5.07
11Nils Harald StaffOL Toten-Troll48.56+5.40
12Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL49.52+6.36
13Terje SchjølbergRøros IL50.39+7.23
14Jan GranstedtHalden SK50.57+7.41
15Lars-Erik FiskumIL Tyrving52.15+8.59
16Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK52.47+9.31
17Kjell MarksetIL Koll52.57+9.41
18Øystein KildahlØstmarka OK52.59+9.43
19Onno VerberneOL Toten-Troll53.49+10.33
20Jens Olav KløvrudLillomarka OL53.55+10.39
21Sture OttesenIndre Østfold OK54.03+10.47
22Jack BjørnsenKristiansand OK55.37+12.21
23Sturla SætherFreidig56.52+13.36
24Frode BergersenHamar OK57.32+14.16
25Terje GullordGjø-Vard OL1.00.09+16.53
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.01.20+18.04
27Halvor JutulstadBækkelagets SK1.01.35+18.19
28Rune TeiglandØstmarka OK1.04.34+21.18
29Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.04.56+21.40
30Kim Farnes HansenLierbygda OL1.05.43+22.27
31Per SandbergNydalens SK1.07.07+23.51
32Per StedjeØstmarka OK1.07.28+24.12
33Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.09.01+25.45
34Terje BråtenRaumar Orientering1.09.30+26.14
35Egil RundbergetNydalens SK1.10.40+27.24
36Egil EideIL Tyrving1.10.51+27.35
37Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering1.11.44+28.28
38Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.16.58+33.42
39Ivar BergsetIL Veten1.20.55+37.39
40Bjørn ÅrbuVarteig OL1.32.55+49.39
41John HofossHadeland OL1.33.17+50.01
Øystein MelbyVang OLdiskvalifisert
Lars FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut EngenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKbrutt
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet
Ernst Fristad NilsenLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor