Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

H 50-

6 150 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Jens Even StorhovFreidig44.51
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb45.35+0.44
3Atle DengerudSteinkjer OK46.13+1.22
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering47.07+2.16
5Bjørnar ValstadNittedal OL47.46+2.55
6Per OlaussenFredrikstad SK47.59+3.08
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)49.16+4.25
8Stein H. HagenFossum IF49.21+4.30
9Knut Erling ØenHeming Orientering49.59+5.08
10Jon Iver BakkenNydalens SK50.03+5.12
11Per Ola UlsethNydalens SK50.07+5.16
12Arne DybdahlLillomarka OL50.46+5.55
13Tore NymarkAskøy OL50.51+6.00
14Øystein HoloFossum IF51.01+6.10
15Kjetil EspedalNydalens SK51.13+6.22
16Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL52.14+7.23
17Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)52.30+7.39
18Anders BergsetIL Veten52.43+7.52
19Gjermund GravirAsker Skiklubb53.56+9.05
20Christian GrotnesIL Tyrving54.03+9.12
21Dag BrenåsVarteig OL54.20+9.29
22Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett54.38+9.47
23Ottar WiklundNydalens SK54.45+9.54
24Arne GrevskottFrol IL54.51+10.00
25Øyvind SchjelderupFreidig55.15+10.24
26Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.17+10.26
27Kai SolumRond OL55.28+10.37
28Rune StræteWing OK55.47+10.56
29Øystein WiggenByåsen IL56.03+11.12
30Tore BjørnerødOK Moss57.26+12.35
31Tormod JensenSarpsborg OL58.11+13.20
32Vegard HaldenNydalens SK59.18+14.27
33Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett59.19+14.28
34Geir BråtenVegårshei IL59.25+14.34
35Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.01.48+16.57
36Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.02.35+17.44
37Henning WernøeHamar OK1.03.15+18.24
38Bent Sande KvermeFossum IF1.03.30+18.39
39Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.03.53+19.02
40Hallvard KorenOK Moss1.04.09+19.18
41Lasse ArnesenHeming Orientering1.04.10+19.19
42Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.04.12+19.21
43Jan LenndinLillehammer OK1.05.04+20.13
44Kjetil DammTIF Viking1.05.32+20.41
45Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.08.46+23.55
46Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.09.21+24.30
47Einar TesloHadeland OL1.10.20+25.29
48Øystein JensenSarpsborg OL1.12.01+27.10
49Øyvind HelmersenFet OL1.19.51+35.00
50Svein ThorsbergGrue IL1.21.00+36.09
51Jon VindalWing OK1.24.48+39.57Last ned GPS-spor i gpx-format
52Geir PaulsenOL Trollelg1.26.10+41.19
53Anders FlågenHeming Orientering1.27.46+42.55
54Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.39.51+55.00
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Ole IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Frode HaugskottOL Trollelgikke startet
Ivar MølnvikFossum IFikke startet
Morten AndresenOK Skeidiikke startet
Børge PedersenNydalens SKikke startet
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet
Frank LøwengreenFredrikstad SKikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Stein Magnus MoenGrue ILikke startet
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Jan Ola PedersenVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor