Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

H 15-16

6 150 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak JonssonNydalens SK40.49
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering42.19+1.30
3Bendik EliassenFredrikstad SK42.31+1.42
4Lars Young VikNydalens SK42.59+2.10
5Simen Spets StorhovFreidig45.09+4.20
6Lars SandstadFreidig47.15+6.26
7Erlend BørliFossum IF47.43+6.54
8Gaute Kvittum NytrøenTynset IF48.38+7.49
9Jonas GrønliFreidig49.38+8.49
10Jo Even KolstadFreidig49.39+8.50
11Even GravningenStokke IL50.45+9.56
12Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK52.43+11.54
13Ferdinand FremmingHeming Orientering53.30+12.41
14Viljan van RaaijHedrum OL53.51+13.02
15Grunde IsaksætreGrue IL53.59+13.10
16Petter Liabakk EriksenByåsen IL55.13+14.24
17Elias BergsetIL Veten55.17+14.28
18Sondre Zahl HagenFossum IF56.56+16.07
19Henrik ReuschHeming Orientering57.28+16.39
20Vebjørn Blom-HagenFossum IF59.21+18.32
21Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett59.25+18.36
22Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.00.17+19.28
23Sondre OttesenFredrikstad SK1.00.43+19.54
24Marius BakkeFossum IF1.01.28+20.39
25Sivert Sande KvermeFossum IF1.02.04+21.15
26Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.02.30+21.41
27Tobias EspedalNydalens SK1.03.03+22.14
28August Syrdal ØenHeming Orientering1.03.08+22.19
29Erling Eide HustvedtWing OK1.04.47+23.58
30Theodor LierIndre Østfold OK1.05.24+24.35
31Mikkel HoltFreidig1.07.15+26.26
32Sven Bergset LangvikIL Veten1.08.33+27.44
33Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.14.13+33.24
34Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.15.22+34.33
35Halvard KornmoPorsgrunn OL1.27.15+46.26
36Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.33.08+52.19
37Jonas VindalWing OK1.45.19+1.04.30
38Leif-Inge JevnlidIL Veten1.49.28+1.08.39
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor