Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 45- | D 45-AK | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 45- | H 45-AK | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Dir A | Dir B | Dir C | Dir N | Dir N-lang | Råtass

D 17-AK

4 280 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø39.16
2Eldbjørg NarumFossum IF42.27+3.11
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)42.38+3.22
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.18+5.02
5Yngvild MalmoVang OL44.44+5.28
6Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering44.50+5.34
7Emilie WestinPorsgrunn OL46.08+6.52
8Linn Hege RosoLardal OL47.04+7.48
9Tonje Aasheim NymarkAskøy OL48.45+9.29
10Line SølbergOL Trollelg50.06+10.50
11Målfrid KonstKristiansand OK50.34+11.18
12Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK51.50+12.34
13Helena ÅsbergSarpsborg OL51.54+12.38
14Hildegunn LindstadOL Toten-Troll52.12+12.56
15Kristina VollHaugesund IL Orientering52.16+13.00
16Linda EngenRaumar Orientering52.38+13.22
17Ragne MunkebyFrol IL53.50+14.34
18Marie HansenSarpsborg OL54.09+14.53
19Monica HalvorsenVang OL57.05+17.49
20Hanna Haugen NordbrødenHalden SK57.30+18.14
21Victoria Myklebust StrømHedrum OL58.29+19.13
22Lisbeth GråvVang OL1.00.10+20.54
23Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.00.12+20.56
24Marianne SveenElverum OK1.01.08+21.52
25Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.01.10+21.54
26Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.03.16+24.00
27Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.05.30+26.14
28Maiken SandbergNydalens SK1.05.32+26.16
29Stine AustadRaumar Orientering1.06.43+27.27
30Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.08.08+28.52
31Berit BergsetIL Veten1.08.39+29.23
32Kari LundNittedal OL1.17.56+38.40
33Kjersti Hagberg SolumRond OL1.35.06+55.50
Benedicte PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Siri PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
Christina SveenElverum OKbrutt
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Oda Q FossumFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor