Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

1 400 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering23.1016.32
Jonas AlstadFrol IL11.117.59
Eystein AskeFreidig31.5422.47
Kristine BraathenWing OK35.2025.14
Erlend GrønliFreidig19.1513.45
Nora HalvorsenFreidig14.3710.26
Christiane HolteStrindheim24.2917.29
Christoffer HolteStrindheim16.1511.36
Erik HybertsenWing OK29.1120.50
Ida KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.4114.46
Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering24.1617.20
Peder KjøsByåsen IL29.4821.17
Ingeborg KolstadWing OK16.0511.29
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK18.1012.58
Mathias LeroyerFreidig16.3711.52
Sofus H LindWing OK14.3410.24
SIndre MohusWing OK29.1520.53
Mathilde MunkebyFrol IL11.107.58
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering21.1415.10
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering23.5817.07
Elias stensetByåsen IL32.2923.12
Sondre StensetByåsen IL29.2621.01
Maia Ruano StrandWing OK20.2014.31
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering26.1318.43
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Emil Aleksander NolteFreidigikke startet
Ole Ulseth SylteFreidigikke startet

D 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig21.108.49
2Tora KittilsenFreidig22.28+1.189.21
3Maria Strømdal WikFreidig23.17+2.079.42
4Solveig Louise NissenFreidig24.09+2.5910.03
5Anna Aurora NolteFreidig25.03+3.5310.26
6Ella SandstadFreidig26.09+4.5910.53
7Una KittilsenFreidig27.11+6.0111.19
8Marita AskeFreidig29.15+8.0512.11
9Vilde Talgø-KristiansenFreidig34.08+12.5814.13

D 13-14

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig24.228.24
2Mari EidsmoFreidig26.59+2.379.18
3Frida HaugskottOL Trollelg28.49+4.279.56
4June MunkebyFrol IL31.22+7.0010.48
5Tuva GrøtteWing OK34.38+10.1611.56
6Ane Malene KolstadFreidig41.00+16.3814.08
7Maren VikenByåsen IL41.02+16.4014.08
8Stine AuneNidarøst OK43.06+18.4414.51
9Silje Marie NissenFreidig48.59+24.3716.53
10Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig1.13.07+48.4525.12

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik IL23.139.40
2Ingvild Lauvstad SundeWing OK24.12+0.5910.05

D 15-16

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL30.0110.00
2Dina ReitanFreidig32.34+2.3310.51
3Ragne MunkebyFrol IL34.23+4.2211.27
4Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF40.15+10.1413.25
5Ane Marte VatnFrol IL41.30+11.2913.50
6Sofie HallemVerdal OK45.27+15.2615.09
7Mari Kilskar GrevskottFrol IL52.13+22.1217.24
8Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.30.00+59.5930.00
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert
Anna RenolenWing OKikke startet
Mona Ulseth SylteFreidigikke startet

D 15-16B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mona Eggen KongsbakWing OKdiskvalifisert

D 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv TennesWing OK26.5611.13
Johanne de PresnoNTNUIdiskvalifisert

D 17-18

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL33.469.38
2Malin SandstadFreidig35.00+1.1410.00
3Marie Bakken SørensenFreidig38.23+4.3710.58
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL38.31+4.4511.00
5Marte Lien JohnsenByåsen IL40.20+6.3411.31
6Vera MelkildFreidig40.33+6.4711.35
7Andrine VikenByåsen IL46.26+12.4013.16
8Ella Eriksen KongsvikWing OK53.48+20.0215.22
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 19-20

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL34.138.33
2Anine AhlsandNydalens SK35.34+1.218.53
3Marte Hoff HagenNTNUI37.23+3.109.20
4Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL49.10+14.5712.17
Synne FossøyNTNUIdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILikke startet

D 21-

4 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig34.068.31
2Audhild Bakken RognstadNTNUI37.16+3.109.19
3Kristine FjellangerNTNUI37.58+3.529.29
4Ingrid BergeNTNUI38.02+3.569.30
5Martine ÅstebølNTNUI39.48+5.429.57
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL40.04+5.5810.01
7Solveig BlandkjennNTNUI41.43+7.3710.25
8Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI42.31+8.2510.37
9Marie StyrvoldNTNUI43.54+9.4810.58
10Solveig BlindheimNTNUI44.24+10.1811.06
11Ingrid OkkenhaugNTNUI44.42+10.3611.10
12Kajsa Stina SandstadNTNUI45.37+11.3111.24
13Hedvig ÅstebølNTNUI45.49+11.4311.27
14Aurora FossøyNTNUI46.18+12.1211.34
15Marte MestvedthagenHemsedal IL46.33+12.2711.38
16Gry GranstedtNTNUI46.48+12.4211.42
17Katharina RogstadNTNUI47.44+13.3811.56
18Sara ProforsFrol IL48.19+14.1312.04
19Kristin AntonsenNTNUI52.48+18.4213.12
20Marit SchmidOL Trollelg53.08+19.0213.17
21Norunn Kvistad DengerudNTNUI56.00+21.5414.00
22Vibeke Falck HolteFreidig56.21+22.1514.05
23Johanne RaknerNTNUI59.56+25.5014.59
24Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.05.06+31.0016.16
Heidi JensenNTNUIikke startet
Hanne SandstadFreidigikke startet

D 35-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig36.099.46
2Kristin HaugskottOL Trollelg37.23+1.1410.06
3Randi Marie MohusWing OK40.38+4.2910.58
4Margot Bolstad LynumFreidig46.35+10.2612.35
5Mette Resell NolteFreidig1.11.17+35.0819.15

D 45-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig36.089.45
2Gro EidsmoFreidig41.02+4.5411.05
3Sigrid MelkildFreidig42.20+6.1211.26
4Heidi ArnesenFreidig42.43+6.3511.32
5Tone AlmåsIL Leik43.26+7.1811.44
6Mona J. MølnvikFreidig45.14+9.0612.13
7Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering49.16+13.0813.18
8Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering53.18+17.1014.24
9Gøril EideByåsen IL53.21+17.1314.25
10Mai Iren AlmåsIL Leik59.20+23.1216.02
Kari UlsethFreidigikke startet

D 50-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ArnesenByåsen IL37.1312.24
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL38.03+0.5012.41
3Elisabeth SæthreFreidig41.20+4.0713.46
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Hilde ForbordMalvik ILikke startet

D 55-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL38.0312.41
2Anne MelkildFreidig39.59+1.5613.19
3Grete Berge OwrenFreidig41.24+3.2113.48
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF54.29+16.2618.09

D 60-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL36.3612.12
2Reidun Fallan SmaavikFreidig55.16+18.4018.25

D 70-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig41.5413.58
1Torid KvaalFreidig41.5413.58

H -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.208.13
Alf Petter LynumFreidig12.528.34

H 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.036.16
2Emil GrønliFreidig18.27+3.247.41
3Emil LeroyerFreidig19.51+4.488.16
4Tord RomundstadNidarøst OK20.50+5.478.40
5Vegard Lereim StorliFreidig23.15+8.129.41
6Jakob Lundgren MelandWing OK26.00+10.5710.50
7Sverre HellevikFreidig26.17+11.1410.57
8Tristan HalvorsenFreidig27.19+12.1611.22
9Sigurd BraathenWing OK28.07+13.0411.42
10Erling AustrheimFreidig28.34+13.3111.54
11Magnus AlstadFrol IL29.28+14.2512.16
12Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering30.11+15.0812.34
13Magne GuttvikWing OK36.47+21.4415.19

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilhelm HatlemFreidig32.1321.28

H 13-14

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL23.288.05
2Mikkel HoltFreidig24.49+1.218.33
3Einar EideByåsen IL28.19+4.519.45
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig29.39+6.1110.13
5Petter Andreas LonaWing OK30.38+7.1010.33
6Jostein RøFreidig34.50+11.2212.00
7Nikolai RenolenWing OK49.19+25.5117.00
8Henrik BraathenWing OK50.01+26.3317.14
Vemund MølnvikFreidigdiskvalifisert
William P WalsethMalvik ILdiskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet

H 15-16

3 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig25.417.20
2Simen Spets StorhovFreidig26.03+0.227.26
3Mats EidsmoFreidig26.37+0.567.36
4Lars SandstadFreidig30.00+4.198.34
5Matias NissenFreidig31.12+5.318.54
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.28+5.478.59
7Jo Even KolstadFreidig31.48+6.079.05
8Kristian Fredrik LynumFreidig31.52+6.119.06
9Jonas GrønliFreidig32.55+7.149.24
10Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL33.52+8.119.40
11Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering34.25+8.449.50
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL35.04+9.2310.01
13Are LodgaardByåsen IL39.27+13.4611.16
14Håkon HolstadFreidig39.56+14.1511.24
15Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering40.20+14.3911.31
16Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.11.31+45.5020.26
Jonas VindalWing OKdiskvalifisert
Yngve AaenStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 17-18

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard EidsmoFreidig28.247.06
2Oskar Spets StorhovFreidig30.58+2.347.44
3Kjetil MølnvikFreidig31.52+3.287.58
4Anders HaugskottOL Trollelg32.12+3.488.03
5Ole Wanvik HaugenFreidig33.46+5.228.26
6Mathias HermstadFreidig34.26+6.028.36
7Mathias VindalFreidig40.43+12.1910.10

H 19-20

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL35.377.16
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI40.02+4.258.10
3Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg40.18+4.418.13
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg41.33+5.568.28
5Øyvind WiggenByåsen IL42.14+6.378.37
6Brage JørumByåsen IL46.48+11.119.33
7Arvid LyngstadWing OK52.49+17.1210.46
Nils Ola KvamFreidigikke startet

H 21-

4 900 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard RuttenborgNTNUI33.386.51
2Martin VisterFrol IL34.09+0.316.58
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL34.49+1.117.06
4Jonas Madslien BakkenNTNUI37.05+3.277.34
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI38.14+4.367.48
6Jonas Klausen EspedalNTNUI38.33+4.557.52
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI39.07+5.297.58
8Jørgen MadslienNTNUI39.15+5.378.00
9Magne JutulstadNTNUI39.32+5.548.04
10Øystein HaugFrol IL39.43+6.058.06
11Wolfgang KampelNTNUI40.04+6.268.10
12Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI40.55+7.178.21
13Simen Eid NielsenNTNUI43.04+9.268.47
14Paul SirumFrol IL43.23+9.458.51
15Sindre NordhagenNTNUI44.32+10.549.05
16Niklas ProforsNTNUI44.34+10.569.05
17Anders Opsahl BredesenNTNUI45.18+11.409.14
18Øystein Jaren SamuelsenFreidig45.21+11.439.15
19Sigurd StenvikByåsen IL45.36+11.589.18
20Erik Olsvik DengerudNTNUI46.19+12.419.27
21Kristoffer NeslandNTNUI46.55+13.179.34
22Fredrik SteinsvikNTNUI47.00+13.229.35
23Jørgen FiskumFrol IL47.12+13.349.37
24Pierre Husebø ChambenoitNTNUI50.17+16.3910.15
25Ola KeiseråsIL Leik51.59+18.2110.36
26Bjørn Johannessen FieldNTNUI53.43+20.0510.57
27Joakim Blix PrestmoWing OK55.02+21.2411.13
28Gustav FiskumNTNUI55.06+21.2811.14
29Espen StornesNTNUI57.28+23.5011.43
30Arne Johannes LøkkenNTNUI58.52+25.1412.00
Harald UndheimNTNUIdiskvalifisert
Håkon Nergaard BergStokke ILdiskvalifisert
Truls HestengenNTNUIdiskvalifisert
Ove BaardsgaardOL Trollelgikke startet
Terje Magnus Bakken SørensenFreidigikke startet
Anders BjergaardNTNUIikke startet
Tommy SchmidOL Trollelgikke startet

H 35-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig29.577.29
2Vegard GrønliFreidig36.59+7.029.14
3Vegard HansenOL Trollelg44.00+14.0311.00
4Øystein BraathenWing OK44.20+14.2311.05
5Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.07.46+37.4916.56

H 45-

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenFreidig29.227.56
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering33.17+3.558.59
3Ingebrigt FuglemMalvik IL35.10+5.489.30
4Otto Richard EideByåsen IL36.16+6.549.48
5Bjørnar LynumFreidig37.33+8.1110.08
6Jørgen LongvaByåsen IL40.07+10.4510.50
7Jon HolstadFreidig41.19+11.5711.10
8Lars Erik StrømsnesMalvik IL43.12+13.5011.40
Johan IvarssonFreidigikke startet
Andreas SylteFreidigikke startet

H 50-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig31.518.36
2Svein Terje KolstadFreidig36.14+4.239.47
3Frode SjøvoldRøros IL37.15+5.2410.04
4Frode HaugskottOL Trollelg37.26+5.3510.07
5Kjell BaardsgaardOL Trollelg37.57+6.0610.15
6Haakon ArnesenByåsen IL38.45+6.5410.28
7Øyvind SchjelderupFreidig40.13+8.2210.52
8Øystein WiggenByåsen IL42.42+10.5111.32
9Geir Arne LodgaardByåsen IL44.27+12.3612.00
10Tor Ove HallemVerdal OK47.22+15.3112.48

H 55-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg34.209.16
2Dag StenersenNidarøst OK38.11+3.5110.19
3Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK46.36+12.1612.35
4Petter GullikstadRøros IL46.55+12.3512.40
5Terje SchjølbergRøros IL47.45+13.2512.54
Hans Boye SkogstadOL Gaulaikke startet

H 60-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL51.3013.55
2Frank BjarkøWing OK1.01.41+10.1116.40

H 65-

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar AasvangWing OK35.4410.12
2Tore Angell-PetersenFreidig38.01+2.1710.51
3Knut LillealternFreidig39.11+3.2711.11
4Nils Olav VennevikFreidig47.55+12.1113.41
5Ragnar Niemi BergStokke IL49.34+13.5014.09
6Anders WaageFreidig49.44+14.0014.12
7Rolf WærnesOrkanger IF58.07+22.2316.36
Tom BuggeByåsen ILikke startet

H 70-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig BergeFreidig42.4414.14
2Tore KisteNidarøst OK43.18+0.3414.26
3Øistein ÅsmulOL Trollelg47.34+4.5015.51
Pål SkybergNidarøst OKikke startet

H 75-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif EngenNidarøst OK40.3313.31
2Arne SæterhaugByåsen IL43.40+3.0714.33
3Anders LaugloOL Trollelg45.32+4.5915.10
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg46.44+6.1115.34
5Robert StrømWing OK52.30+11.5717.30
6Henry SundsetvikOL Trollelg55.01+14.2818.20
7Jardar SandstadSelbu OK59.48+19.1519.56
8Gunnar ØsterbøFreidig1.01.37+21.0420.32
9Finn BjørgumNidarøst OK1.07.45+27.1222.35
Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert
Tore BrurokNidarøst OKikke startet

Direkte A

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne GrevskottFrol IL38.3610.25
2Simen OskalHamar OK42.18+3.4211.25
3Arild HeggesetFreidig47.22+8.4612.48
4Morten KorsvoldWing OK50.28+11.5213.38
5Tina Strømdal WikFreidig53.23+14.4714.25
6Frank SandbergFlyfemkamp54.36+16.0014.45
7Glenn MüllerLuftkrigsskolen59.04+20.2815.57
8Svein HoveByåsen IL1.01.00+22.2416.29
9Daniel KnutsenLuftkrigsskolen1.01.39+23.0316.39
10Anna Karine SvareFreidig1.08.27+29.5118.30
11Martin Syvertsen Mykland 1.12.30+33.5419.35
12Even HolteSintef BIL1.14.26+35.5020.07
Guri Stenset KjøsLillehammer OKdiskvalifisert
Bård KjesbuStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kari HygenFreidig49.4917.10
2Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering53.52+4.0318.34
3Rune M HoltFreidig1.10.39+20.5024.21

Direkte C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund StensetByåsen IL25.4410.43
2Liv GystadFreidig29.37+3.5312.20
3Anne StensetByåsen IL46.12+20.2819.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor