Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open KM-sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open KM-sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-åpen

1 010 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering9.439.37
Erik Aglen AlsosWing OK11.5611.48
Eystein AskeFreidig20.2820.15
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK14.0213.53
Torvin Bergh-HansenByåsen IL10.3010.23
Olav BjørkanByåsen IL13.2813.20
Kristine BraathenWing OK14.2214.13
Sivert FolgerøFreidig10.1110.04
Erlend GrønliFreidig8.047.59
Nora HalvorsenFreidig7.437.38
Alfred F. HøysæterWing OK14.0914.00
Anna F. HøysæterWing OK13.3613.27
Ingeborg KolstadWing OK9.299.23
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK8.188.13
Mathias LeroyerFreidig6.456.40
Martin Sæther LevinFreidig8.308.24
Oline H LindWing OK11.0911.02
Sofus H LindWing OK7.006.55
Anna Emilie LonaWing OK7.557.50
Edvard Lundgren MelandWing OK8.568.50
Emil Aleksander NolteFreidig7.187.13
Erik OskalHamar OK16.5816.47
Johan SkjærvoldFreidig9.429.36
Borgar StavrumWing OK9.038.57
Tormod StavrumWing OK9.289.22
Sondre StensetByåsen IL19.3519.23
Maia Ruano StrandWing OK10.5310.46
Johanna SøraasWing OK9.219.15
Ine Bohnhorst TegdanFreidig7.137.08
Jakob Jøsang WithWing OK7.387.33

D 11-12

1 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig7.325.03
2Una KittilsenFreidig8.30+0.585.42
3Marita AskeFreidig9.51+2.196.36
4Ella SandstadFreidig10.24+2.526.58
5Anna Aurora NolteFreidig10.53+3.217.18
6Solveig Louise NissenFreidig11.37+4.057.47
7Maia ØlmheimWing OK12.14+4.428.12
8Astrid Berge MjølhusOL Trollelg14.10+6.389.30
9Vilde Talgø-KristiansenFreidig14.19+6.479.36
10Juni Pape SkjærvoldFreidig14.43+7.119.52
11Maria Strømdal WikFreidig14.59+7.2710.03
12Tora KittilsenFreidig16.04+8.3210.46

D 13-14

2 450 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg13.255.28
2Vilde Lereim StorliFreidig14.45+1.206.01
3Ane Malene KolstadFreidig15.00+1.356.07
4Mari EidsmoFreidig15.26+2.016.17
5Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig15.39+2.146.23
6Maren VikenByåsen IL18.08+4.437.24
7Stine AuneNidarøst OK19.03+5.387.46
8Silje Marie NissenFreidig22.20+8.559.06
9Tuva GrøtteWing OK23.05+9.409.25
Tale Tannvik SkeiFreidigdiskvalifisert

D 15-16

2 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL12.345.22
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL13.36+1.025.48
3Hedda Hoff HagenByåsen IL13.45+1.115.52
4Dina ReitanFreidig14.11+1.376.03
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17.29+4.557.28
6Anna RenolenWing OK19.52+7.188.29
7Sarah BrynhildsenWing OK21.10+8.369.02
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFdiskvalifisert
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK28.0411.27

D 17-18

2 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL14.545.45
2Vera MelkildFreidig15.00+0.065.47
3Malin SandstadFreidig15.33+0.396.00
4Line SølbergOL Trollelg15.37+0.436.01
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.53+0.596.07
6Ella Eriksen KongsvikWing OK18.23+3.297.05
7Andrine VikenByåsen IL19.50+4.567.39
8Martine Klock FletenWing OK20.01+5.077.43
9Marte Myhr AmundsenWing OK23.41+8.479.08

D 19-20

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL14.295.35
2Marte Hoff HagenNTNUI14.51+0.225.44
3Kristine Klock FletenWing OK18.02+3.336.57
4Synne FossøyNTNUI19.17+4.487.26
Ingvild TorgersenNTNUIikke startet

D 21-

2 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine FjellangerNTNUI14.365.03
2Audhild Bakken RognstadNTNUI15.29+0.535.21
3Hedvig ÅstebølNTNUI17.00+2.245.52
4Kajsa Stina SandstadNTNUI17.07+2.315.55
5Johanne RaknerNTNUI17.52+3.166.10
6Aurora FossøyNTNUI18.20+3.446.20
7Marit SchmidOL Trollelg19.25+4.496.43
8Ingrid OkkenhaugNTNUI19.30+4.546.44
9Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK20.09+5.336.58
10Heidi JensenNTNUI20.16+5.407.00
11Johanne de PresnoNTNUI23.22+8.468.05
12Prinsesse OlsenHem-Olsen56.50+42.1419.39

D 35-

2 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette Resell NolteFreidig16.566.32
2Mari Angell-PetersenFreidig16.59+0.036.33
3Randi LillealternFreidig17.56+1.006.55
4Randi Marie MohusWing OK18.33+1.377.09
5Margot Bolstad LynumFreidig19.45+2.497.37
6Marianne Berge MjølhusOL Trollelg21.19+4.238.13
7Janne Fossum MalmringFreidig26.50+9.5410.21

D 45-

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig13.535.55
2Gøril EideByåsen IL14.11+0.186.03
3Sigrid MelkildFreidig14.31+0.386.12
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering16.08+2.156.53
5Liv TennesWing OK20.18+6.258.40
6Mai Iren AlmåsIL Leik21.08+7.159.01

D 50-

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL14.426.16
2Turid ArnesenByåsen IL15.50+1.086.45
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL16.57+2.157.14
4Hilde ForbordMalvik IL17.27+2.457.27

D 55-

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne MelkildFreidig15.036.25
2Guri BjørndalByåsen IL15.59+0.566.49
3Grete Berge OwrenFreidig17.40+2.377.32
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF22.59+7.569.49

D 60-

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL13.017.04
2Reidun Fallan SmaavikFreidig16.08+3.078.46

D 70-

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig12.587.02
2Torid KvaalFreidig13.00+0.027.03
3Randi KisteNidarøst OK17.02+4.049.15

H -10

1 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL10.027.43
Hallvard HellevikFreidig9.097.02
Sivert Sæther LevinFreidig8.426.41
Alf Petter LynumFreidig9.297.17
Anders Berge MjølhusOL Trollelg10.328.06

H 11-12

1 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig7.044.44
2Magne GuttvikWing OK8.21+1.175.36
3Emil LeroyerFreidig8.28+1.245.40
4Tord RomundstadNidarøst OK9.08+2.046.07
5Sverre HellevikFreidig9.33+2.296.24
6Vegard Lereim StorliFreidig9.48+2.446.34
7Jakob Lundgren MelandWing OK10.23+3.196.58
8Emil GrønliFreidig10.27+3.237.00
9Vegard FjeldstadOL Trollelg11.06+4.027.26
10Sigurd BraathenWing OK11.13+4.097.31
11Tristan HalvorsenFreidig11.47+4.437.54
12Johan BjørkanByåsen IL16.01+8.5710.44

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK9.387.24

H 13-14

2 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig12.325.06
2Jostein RøFreidig14.01+1.295.43
3Vemund MølnvikFreidig14.04+1.325.44
4Petter Andreas LonaWing OK15.44+3.126.25
5Nikolai RenolenWing OK16.02+3.306.32
6Antonius Herskedal AmundsenFreidig16.59+4.276.55
7Henrik BraathenWing OK17.11+4.397.00
8Einar EideByåsen IL22.55+10.239.21
9William P WalsethMalvik IL23.11+10.399.27

H 13-16C

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Enebak IversenFreidig11.317.43

H 15-16

2 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig12.424.54
2Kristian Fredrik LynumFreidig12.57+0.155.00
3Vegard KittilsenFreidig13.05+0.235.03
4Lars SandstadFreidig13.17+0.355.07
5Mats EidsmoFreidig13.20+0.385.08
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.58+1.165.23
7Matias NissenFreidig14.01+1.195.24
8Jonas VindalWing OK14.10+1.285.28
9Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering14.15+1.335.30
10Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering14.20+1.385.32
11Jonas GrønliFreidig14.31+1.495.36
12Jo Even KolstadFreidig15.05+2.235.49
13Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL15.07+2.255.50
14Håkon HolstadFreidig15.26+2.445.57
15Martin Grøntvedt PedersenWing OK17.22+4.406.42
15Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering17.22+4.406.42

H 17-18

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias VindalFreidig13.584.23
2Anders HaugskottOL Trollelg14.00+0.024.24
3Ole Wanvik HaugenFreidig15.13+1.154.47
4Mathias HermstadFreidig15.39+1.414.55

H 19-20

3 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI13.174.10
2Øyvind WiggenByåsen IL13.46+0.294.19
3Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg13.49+0.324.20
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg14.15+0.584.28
5Brage JørumByåsen IL16.06+2.495.03
6Arvid LyngstadWing OK16.42+3.255.15
7Asbjørn MidtbøWing OK18.14+4.575.44
8Martin LøvåsNidarøst OK31.23+18.069.52
Johannes K. MidtbøWing OKikke startet

H 21-

3 460 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI14.534.18
2Terje MaroniByåsen IL15.04+0.114.21
3Vegard RuttenborgNTNUI15.12+0.194.23
4Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI15.53+1.004.35
5Wolfgang KampelNTNUI16.20+1.274.43
6Gustav FiskumNTNUI16.29+1.364.45
7Truls HestengenNTNUI17.21+2.285.00
8Niklas ProforsNTNUI17.30+2.375.03
9Ola KeiseråsIL Leik17.31+2.385.03
10Bjørn Johannessen FieldNTNUI19.49+4.565.43
11Arne Johannes LøkkenNTNUI20.33+5.405.56
12Håkon Nergaard BergStokke IL21.10+6.176.07
13Tommy SchmidOL Trollelg22.58+8.056.38
Ove BaardsgaardOL Trollelgikke startet
Christian HohlWing OKikke startet

H 35-

3 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanOL Trollelg14.504.39
2Petter Andreas BerghMalvik IL15.13+0.234.47
3Thomas Berge MjølhusOL Trollelg16.17+1.275.07
4Øystein BraathenWing OK16.43+1.535.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Johannes HøysæterWing OK17.09+2.195.23
6Vegard HansenOL Trollelg17.59+3.095.39
7Nils Kristian SkjærvoldFreidig20.20+5.306.23
Are RogstadNidarøst OKikke startet

H 45-

3 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig13.274.13
2Pål KittilsenFreidig14.25+0.584.32
3Bjørnar LynumFreidig15.55+2.285.00
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16.24+2.575.09
5Jørgen LongvaByåsen IL17.04+3.375.22
6Arild H ClausenFreidig17.31+4.045.30
7Lars Erik StrømsnesMalvik IL18.02+4.355.40
8Kyrre AuranMalvik IL18.35+5.085.50
9Jon HolstadFreidig19.02+5.355.59

H 50-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig14.535.08
2Knut HagenByåsen IL16.09+1.165.35
3Øyvind SchjelderupFreidig16.40+1.475.46
4Haakon ArnesenByåsen IL17.12+2.195.57
5Øystein WiggenByåsen IL17.51+2.586.10
6Jon VindalWing OK19.37+4.446.47
7Geir Arne LodgaardByåsen IL20.42+5.497.09

H 55-

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag StenersenNidarøst OK17.586.13
Hans Boye SkogstadOL Gaulaikke startet

H 60-

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL15.086.28
2Jan Erik KofoedNidarøst OK18.19+3.117.49

H 65-

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar Niemi BergStokke IL17.467.35
2Anders WaageFreidig18.47+1.018.01
3Rolf WærnesOrkanger IF18.56+1.108.05
4Nils Olav VennevikFreidig19.48+2.028.27
Tom BuggeByåsen ILikke startet

H 70-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore KisteNidarøst OK12.506.58
2Pål SkybergNidarøst OK13.00+0.107.03
3Magnus LandstadFreidig14.03+1.137.38
4Øistein ÅsmulOL Trollelg16.42+3.529.04

H 75-

1 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif EngenNidarøst OK12.496.57
2Tore BrurokNidarøst OK14.53+2.048.05
3Robert StrømWing OK15.57+3.088.40
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg16.25+3.368.55
5Jardar SandstadSelbu OK16.55+4.069.11
6Anders LaugloOL Trollelg18.04+5.159.49
7Finn BjørgumNidarøst OK18.11+5.229.52
8Arne SæterhaugByåsen IL25.08+12.1913.39
Kåre AflektNidarøst OKikke startet
Henry SundsetvikOL Trollelgikke startet
Gunnar ØsterbøFreidigikke startet

Direkte A

2 590 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank SandbergLuftkrigsskolen15.175.54
2Glenn MüllerLuftkrigsskolen15.28+0.115.58
3Joakim EideLuftkrigsskolen16.14+0.576.16
4Arne GrevskottFrol IL16.44+1.276.27
5Magne SvareFreidig17.22+2.056.42
6Bjørn SævikLuftkrigsskolen17.23+2.066.42
7Morten KorsvoldWing OK17.30+2.136.45
8Arild HeggesetFreidig18.29+3.127.08
9Daniel KnutsenLuftkrigsskolen18.55+3.387.18
10Anna Karine SvareFreidig19.12+3.557.24
11Martin Syvertsen Mykland 22.01+6.448.30
Simen OskalHamar OKdiskvalifisert
Lene OskalHamar OKikke startet

Direkte B

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina Strømdal WikFreidig16.236.41
2Leif Rune HellevikFreidig18.39+2.167.36
3Ingrid LongvaByåsen IL25.34+9.1110.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor