Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 31 mars 2016

Freidig

90 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD11-12 (10)13.065.57
1Kristoffer Strømdal WikH11-12 (9)11.555.24
1Katharina Mo BergeD70 (3)27.006.55
1Reidun Fallan SmaavikD60 (1)33.448.38
1Dina ReitanD15-16 (8)20.545.21
1Mats EidsmoH15-16 (16)17.504.34
1Mikkel HoltH13-14 (14)20.525.21
1Vilde Lereim StorliD13-14 (9)24.296.16
1Mathias HermstadH17-20 (19)17.154.25
1Tomas EidsmoH40 (26)16.494.18
1Jens Even StorhovH50 (18)18.164.41
1Gunnar ØsterbøH75 (6)26.276.46
1Mari Angell-PetersenD40 (13)22.085.40
2Una KittilsenD11-12 (10)14.22+1.166.31
2Vera MelkildD17-20 (15)20.23+0.165.13
2Karen Oline KolstadD21 (25)19.47+0.455.04
2Simen Spets StorhovH15-16 (16)18.39+0.494.46
2Torunn Spets StorhovD40 (13)22.57+0.495.53
2Tale Tannvik SkeiD13-14 (9)26.39+2.106.50
2Magnus LandstadH70 (9)28.33+0.527.19
2Pål KittilsenH40 (26)17.56+1.074.35
2Jostein RøH13-14 (14)23.37+2.456.03
2Torid KvaalD70 (3)29.17+2.177.30
3Maj-Lisbet RønningÅpen lang (4)32.29+6.348.19
3Jostein MårdalenH50 (18)22.03+3.475.39
3Marita AskeD11-12 (10)15.25+2.197.00
3Emil GrønliH11-12 (9)15.13+3.186.54
3Vegard KittilsenH15-16 (16)19.06+1.164.53
3Grete Berge OwrenD50 (11)26.02+2.126.40
3Magne LysbergH60 (8)26.17+3.006.44
4Maria Strømdal WikD11-12 (10)15.33+2.277.04
4Ingri Moseid UlvenÅpen lang (4)34.39+8.448.53
4Kari UlsethD40 (13)24.19+2.116.14
4Nils Olav VennevikH65 (6)32.33+7.418.20
4Mari EidsmoD13-14 (9)27.57+3.287.10
4Sindre JohannessenH21 (43)15.53+0.244.04
4Iver Dalsaune ThunH11-12 (9)15.40+3.457.07
4Malin SandstadD17-20 (15)20.49+0.425.20
4Kjetil MølnvikH17-20 (19)17.37+0.224.31
5Tora KittilsenD11-12 (10)15.58+2.527.15
5Vegard Lereim StorliH11-12 (9)16.01+4.067.16
5Mona Høiås SætherD50 (11)27.02+3.126.55
5Frida SætherD17-20 (15)20.53+0.465.21
5Mette Resell NolteD40 (13)25.07+2.596.26
6Vegard Ulseth SylteH13-14 (14)26.44+5.526.51
6Lina Storler SnøfuglD11-12 (10)16.06+3.007.19
6Tristan HalvorsenH11-12 (9)18.10+6.158.15
6Bjørnar LynumH40 (26)19.50+3.015.05
6Jo Even KolstadH15-16 (16)21.38+3.485.32
6Ane Malene KolstadD13-14 (9)31.58+7.298.11
6Mona J. MølnvikD50 (11)27.05+3.156.56
7Arild H ClausenH40 (26)21.14+4.255.26
7Solveig Louise NissenD11-12 (10)17.22+4.167.53
7Mari MoseidD40 (13)25.45+3.376.36
7Vemund MølnvikH13-14 (14)27.05+6.136.56
7Silje Marie NissenD13-14 (9)32.38+8.098.22
7Øyvind SchjelderupH50 (18)23.25+5.096.00
8Helge RustadH60 (8)30.03+6.467.42
8Mathias VindalH17-20 (19)18.34+1.194.45
8Anna Aurora NolteD11-12 (10)19.23+6.178.48
8Marie Bakken SørensenD17-20 (15)23.41+3.346.04
8Ole Håvard SingsaasH13-14 (14)27.42+6.507.06
9Martin Moseid UlvenH11-12 (9)21.15+9.209.39
9Brage AsplemH13-14 (14)28.47+7.557.22
10Matias NissenH15-16 (16)23.34+5.446.02
10Ole Wanvik HaugenH17-20 (19)19.43+2.285.03
11Jonas GrønliH15-16 (16)23.40+5.506.04
12Rein MårdalenH17-20 (19)19.51+2.365.05
12Kjersti TannvikD40 (13)30.20+8.127.46
12Kristian DahlH40 (26)21.53+5.045.36
13Martin SelmerH15-16 (16)28.23+10.337.16
13August MaskeH13-14 (14)32.57+12.058.26
13Vegard GrønliH40 (26)22.00+5.115.38
15Per Erik KvamH50 (18)26.52+8.366.53
15Nils Ola KvamH17-20 (19)21.29+4.145.30
16Aleksander SkoglundH17-20 (19)22.36+5.215.47
17Geir WillumsenH50 (18)31.39+13.238.06
23Arild HeggesetH40 (26)28.07+11.187.12
24Tina Strømdal WikD21 (25)26.58+7.566.54
40Terje Magnus Bakken SørensenH21 (43)23.48+8.196.06
Nora HalvorsenD-10 (3)24.2511.05
Linnea Skaufel SimensenD-10 (3)40.1218.16
Erlend GrønliH-10 (9)29.3113.24
Sivert Sæther LevinH-10 (9)21.159.39
Alf Petter LynumH-10 (9)17.257.55
Ludvik Storler SnøfuglH-10 (9)14.406.39
Ole Ulseth SylteH-10 (9)24.2411.05
Jørgen Moseid UlvenH-10 (9)14.136.27
Anders WaageH65 (6)diskvalifisert
Lars OwrenH21 (43)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor