Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 31 mars 2016

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sebastian AasÅpen lang (4)25.556.38

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Edgar FuruholtÅpen lang (4)31.18+5.238.01

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne FuruholtÅpen kort (1)23.1710.34

Byåsen IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rine HanssenD50 (11)23.506.06
1Kjell MaroniH60 (8)23.175.58
1Bjørn BergerH65 (6)24.526.22
2Arnfinn LangelandH80 (2)41.31+3.2010.38
2Turid ArnesenD50 (11)25.42+1.526.35
2Lene Berg HanssenD15-16 (8)21.11+0.175.25
2Øyvind WiggenH17-20 (19)17.20+0.054.26
3Hedda Hoff HagenD15-16 (8)23.08+2.145.55
3Gøril EideD40 (13)24.13+2.056.12
4Einar EideH13-14 (14)25.46+4.546.36
4Nina-Beate LiabakkD50 (11)26.26+2.366.46
5Maren VikenD13-14 (9)30.24+5.557.47
5Kjell-Arne HenninenH60 (8)29.07+5.507.27
5Petter Liabakk EriksenH15-16 (16)21.23+3.335.28
5Haakon ArnesenH50 (18)22.33+4.175.46
5Torgeir AuneH40 (26)19.48+2.595.04
6Svein HoveH60 (8)29.25+6.087.32
6Terje MaroniH21 (43)16.04+0.354.07
6Ingvild, Ytterhus UtengenD17-20 (15)21.32+1.255.31
7Leif RøhjellH70 (9)33.48+6.078.40
7Guri BjørndalD50 (11)27.12+3.226.58
7Are LodgaardH15-16 (16)22.32+4.425.46
8Kasper LodgaardH11-12 (9)20.38+8.439.22
8Øystein WiggenH50 (18)24.07+5.516.11
9Borgunn YtterhusD50 (11)30.53+7.037.55
10Mari HoffD40 (13)28.25+6.177.17
10Erlend AuneH13-14 (14)29.22+8.307.31
12Lasse NatvigH50 (18)25.36+7.206.33
13Andrine VikenD17-20 (15)30.17+10.107.45
13Jenny PerssonD21 (25)23.51+4.496.06
14Geir Arne LodgaardH50 (18)26.25+8.096.46
18Eirik Lundteigen AuneH17-20 (19)24.00+6.456.09
18Trond SletnerH40 (26)24.16+7.276.13
25Hans Aleksander ØsthagenH21 (43)18.41+3.124.47
Vebjørn Bergh-HansenH-10 (9)21.289.45
Jørgen LongvaH40 (26)diskvalifisert

Freidig

90 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD11-12 (10)13.065.57
1Kristoffer Strømdal WikH11-12 (9)11.555.24
1Katharina Mo BergeD70 (3)27.006.55
1Reidun Fallan SmaavikD60 (1)33.448.38
1Dina ReitanD15-16 (8)20.545.21
1Mats EidsmoH15-16 (16)17.504.34
1Mikkel HoltH13-14 (14)20.525.21
1Vilde Lereim StorliD13-14 (9)24.296.16
1Mathias HermstadH17-20 (19)17.154.25
1Tomas EidsmoH40 (26)16.494.18
1Jens Even StorhovH50 (18)18.164.41
1Gunnar ØsterbøH75 (6)26.276.46
1Mari Angell-PetersenD40 (13)22.085.40
2Una KittilsenD11-12 (10)14.22+1.166.31
2Vera MelkildD17-20 (15)20.23+0.165.13
2Karen Oline KolstadD21 (25)19.47+0.455.04
2Simen Spets StorhovH15-16 (16)18.39+0.494.46
2Torunn Spets StorhovD40 (13)22.57+0.495.53
2Tale Tannvik SkeiD13-14 (9)26.39+2.106.50
2Magnus LandstadH70 (9)28.33+0.527.19
2Pål KittilsenH40 (26)17.56+1.074.35
2Jostein RøH13-14 (14)23.37+2.456.03
2Torid KvaalD70 (3)29.17+2.177.30
3Maj-Lisbet RønningÅpen lang (4)32.29+6.348.19
3Jostein MårdalenH50 (18)22.03+3.475.39
3Marita AskeD11-12 (10)15.25+2.197.00
3Emil GrønliH11-12 (9)15.13+3.186.54
3Vegard KittilsenH15-16 (16)19.06+1.164.53
3Grete Berge OwrenD50 (11)26.02+2.126.40
3Magne LysbergH60 (8)26.17+3.006.44
4Maria Strømdal WikD11-12 (10)15.33+2.277.04
4Ingri Moseid UlvenÅpen lang (4)34.39+8.448.53
4Kari UlsethD40 (13)24.19+2.116.14
4Nils Olav VennevikH65 (6)32.33+7.418.20
4Mari EidsmoD13-14 (9)27.57+3.287.10
4Sindre JohannessenH21 (43)15.53+0.244.04
4Iver Dalsaune ThunH11-12 (9)15.40+3.457.07
4Malin SandstadD17-20 (15)20.49+0.425.20
4Kjetil MølnvikH17-20 (19)17.37+0.224.31
5Tora KittilsenD11-12 (10)15.58+2.527.15
5Vegard Lereim StorliH11-12 (9)16.01+4.067.16
5Mona Høiås SætherD50 (11)27.02+3.126.55
5Frida SætherD17-20 (15)20.53+0.465.21
5Mette Resell NolteD40 (13)25.07+2.596.26
6Vegard Ulseth SylteH13-14 (14)26.44+5.526.51
6Lina Storler SnøfuglD11-12 (10)16.06+3.007.19
6Tristan HalvorsenH11-12 (9)18.10+6.158.15
6Bjørnar LynumH40 (26)19.50+3.015.05
6Jo Even KolstadH15-16 (16)21.38+3.485.32
6Ane Malene KolstadD13-14 (9)31.58+7.298.11
6Mona J. MølnvikD50 (11)27.05+3.156.56
7Arild H ClausenH40 (26)21.14+4.255.26
7Solveig Louise NissenD11-12 (10)17.22+4.167.53
7Mari MoseidD40 (13)25.45+3.376.36
7Vemund MølnvikH13-14 (14)27.05+6.136.56
7Silje Marie NissenD13-14 (9)32.38+8.098.22
7Øyvind SchjelderupH50 (18)23.25+5.096.00
8Helge RustadH60 (8)30.03+6.467.42
8Mathias VindalH17-20 (19)18.34+1.194.45
8Anna Aurora NolteD11-12 (10)19.23+6.178.48
8Marie Bakken SørensenD17-20 (15)23.41+3.346.04
8Ole Håvard SingsaasH13-14 (14)27.42+6.507.06
9Martin Moseid UlvenH11-12 (9)21.15+9.209.39
9Brage AsplemH13-14 (14)28.47+7.557.22
10Matias NissenH15-16 (16)23.34+5.446.02
10Ole Wanvik HaugenH17-20 (19)19.43+2.285.03
11Jonas GrønliH15-16 (16)23.40+5.506.04
12Rein MårdalenH17-20 (19)19.51+2.365.05
12Kjersti TannvikD40 (13)30.20+8.127.46
12Kristian DahlH40 (26)21.53+5.045.36
13Martin SelmerH15-16 (16)28.23+10.337.16
13August MaskeH13-14 (14)32.57+12.058.26
13Vegard GrønliH40 (26)22.00+5.115.38
15Per Erik KvamH50 (18)26.52+8.366.53
15Nils Ola KvamH17-20 (19)21.29+4.145.30
16Aleksander SkoglundH17-20 (19)22.36+5.215.47
17Geir WillumsenH50 (18)31.39+13.238.06
23Arild HeggesetH40 (26)28.07+11.187.12
24Tina Strømdal WikD21 (25)26.58+7.566.54
40Terje Magnus Bakken SørensenH21 (43)23.48+8.196.06
Nora HalvorsenD-10 (3)24.2511.05
Linnea Skaufel SimensenD-10 (3)40.1218.16
Erlend GrønliH-10 (9)29.3113.24
Sivert Sæther LevinH-10 (9)21.159.39
Alf Petter LynumH-10 (9)17.257.55
Ludvik Storler SnøfuglH-10 (9)14.406.39
Ole Ulseth SylteH-10 (9)24.2411.05
Jørgen Moseid UlvenH-10 (9)14.136.27
Anders WaageH65 (6)diskvalifisert
Lars OwrenH21 (43)diskvalifisert

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Guro TorpeD21 (25)21.11+2.095.25
7Oscar LyngenH17-20 (19)18.27+1.124.43
8Elen Katrine SkjerveD21 (25)22.28+3.265.45
9Johan Asphjell BjørnaasH21 (43)16.18+0.494.10
10Sara ProforsD21 (25)23.28+4.266.01
19Ane Kjerstine SandstadD21 (25)25.17+6.156.28

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gina GranstedtD17-20 (15)20.42+0.355.18

IL Leik

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jonas UnsgårdH17-20 (19)17.34+0.194.30
8Tone AlmåsD40 (13)27.33+5.257.03
10Svein Olav ÅmotH50 (18)24.23+6.076.15
13Kristin SølbergD40 (13)32.49+10.418.24
14Jan HageH40 (26)22.25+5.365.44
33Ola KeiseråsH21 (43)21.07+5.385.24

Malvik IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Roar ForbordH70 (9)27.417.05
4Petter Andreas BerghH40 (26)19.05+2.164.53
8Hilde ForbordD50 (11)27.43+3.537.06
8Emil Kristoffer AuranH15-16 (16)23.07+5.175.55
9Ludvig Williams StrømsnesH15-16 (16)23.26+5.366.00
10Ingebrigt FuglemH40 (26)21.39+4.505.33
11Kyrre AuranH40 (26)21.48+4.595.35
14William P WalsethH13-14 (14)34.07+13.158.44
14Øystein MoltumyrH15-16 (16)29.05+11.157.27
16Kenneth KjelaasH15-16 (16)31.07+13.177.58
17Lars Erik StrømsnesH40 (26)24.13+7.246.12
19Øystein HusbyH40 (26)25.25+8.366.31
22Jon Olaf OlaussenH40 (26)27.04+10.156.56
25Marius WalsethH40 (26)36.07+19.189.15

Nidarøst OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arne Kjell FoldvikH80 (2)38.119.47
2Leif EngenH75 (6)29.41+3.147.36
2Dag StenersenH50 (18)21.12+2.565.26
3Tore KisteH70 (9)30.41+3.007.52
4Tore BrurokH75 (6)34.34+8.078.51
5Torleif StephansenH70 (9)32.17+4.368.16
6Hanne Helmine RogstadD15-16 (8)35.01+14.078.58
7Jens Øystein GjersvoldH60 (8)29.42+6.257.36
9Stine AuneD13-14 (9)39.19+14.5010.04
15Johannes LangaasH15-16 (16)30.43+12.537.52
16Rolf Helge RøsandH50 (18)26.56+8.406.54
16Roy SelandH40 (26)23.51+7.026.06
19Martin LøvåsH17-20 (19)35.13+17.589.01
23Line Hovdenak LyngD21 (25)26.30+7.286.47
24Are RogstadH40 (26)32.47+15.588.24
42Petter LyngH21 (43)28.16+12.477.14

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
John SvergjaH50 (18)diskvalifisert

NTNUI

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marte Hoff HagenD17-20 (15)20.075.09
1Kristine FjellangerD21 (25)19.024.52
2Sindre Østgulen DeiszH21 (43)15.43+0.144.01
2Vegard RuttenborgH21 (43)15.43+0.144.01
3Mai Elin WatsonD21 (25)20.15+1.135.11
4Ida LindkvistD21 (25)20.22+1.205.13
5Per Melander OftenH21 (43)16.02+0.334.06
6Gry GranstedtD21 (25)21.32+2.305.31
7Helene OmdalD17-20 (15)23.08+3.015.55
7Ingvild Maalen-JohansenD21 (25)22.11+3.095.41
7Gustav FiskumH21 (43)16.09+0.404.08
8Bjørn LundanesH21 (43)16.13+0.444.09
9Hedvig ÅstebølD21 (25)22.43+3.415.49
11Synne FossøyD17-20 (15)27.05+6.586.56
11Aurora FossøyD21 (25)23.35+4.336.02
11Sebastian TorgersenH21 (43)16.45+1.164.17
12Sverre Turter SandvoldH21 (43)16.48+1.194.18
14Kajsa Stina SandstadD21 (25)23.54+4.526.07
14Simen Eid NielsenH21 (43)17.06+1.374.23
14Øyvind BergH17-20 (19)20.10+2.555.10
14Eivind Schjelderup SkarpsnoH21 (43)17.06+1.374.23
15Gunhild Rogne HallandD21 (25)24.04+5.026.10
16Ingrid OkkenhaugD21 (25)24.18+5.166.13
16Dag LofthusH21 (43)17.17+1.484.25
17Maja Fjellstad KnutsenD21 (25)24.26+5.246.15
17Rasmus Rørholt TheisenH21 (43)17.30+2.014.29
18Sigrid BratsbergD21 (25)25.06+6.046.26
18Adrian OpheimH21 (43)17.44+2.154.32
20Kristoffer NeslandH21 (43)18.01+2.324.37
21Sindre NordhagenH21 (43)18.03+2.344.37
22Karoline Dahl FosbyD21 (25)26.24+7.226.46
22Håvard MyhreH21 (43)18.15+2.464.40
23Gunnar A FiskumH21 (43)18.20+2.514.42
24Olav VestølH21 (43)18.37+3.084.46
25Ingunn SandbakkD21 (25)27.49+8.477.07
26Niklas ProforsH21 (43)18.49+3.204.49
27Jørund ValaH21 (43)18.55+3.264.51
30Eirik MarthinsenH21 (43)20.11+4.425.10
31Sondre KongsgårdH21 (43)20.33+5.045.16
32Magne JutulstadH21 (43)20.55+5.265.21
34Arne Johannes LøkkenH21 (43)21.13+5.445.26
36Andreas AlvemH21 (43)21.34+6.055.31
39Hugo SmetsH21 (43)23.25+7.566.00
41Espen StornesH21 (43)25.03+9.346.25

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Øivind AunøienH21 (43)21.13+5.445.26

OK Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Finn BjørgumH70 (9)41.42+14.0110.41

OL Gaula

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sivert BellingmoH17-20 (19)18.20+1.054.42
8Jon RøstumH40 (26)21.21+4.325.28
10Hilde BellingmoD50 (11)32.06+8.168.13
13Hans Boye SkogstadH50 (18)26.18+8.026.44
29Ole Hartvik SkogstadH21 (43)19.06+3.374.53
Anna BellingmoD-10 (3)26.2011.58

OL Trollelg

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliH21 (43)15.293.58
2Inge NørstebøH60 (8)25.41+2.246.35
3Jørgen TegdanH40 (26)18.34+1.454.45
3Frida HaugskottD13-14 (9)27.45+3.167.06
4Egil RepvikH70 (9)31.38+3.578.06
4Dag Ove TinmannsvikH50 (18)22.23+4.075.44
5Hallvard Seim GrøvlenH17-20 (19)17.41+0.264.32
6Finn Faye KnudsenH70 (9)33.02+5.218.28
6Håvard EidnesH50 (18)23.16+5.005.57
9Line SølbergD17-20 (15)24.15+4.086.13
9Anders HaugskottH17-20 (19)19.00+1.454.52
9Astrid Berge MjølhusD11-12 (10)20.42+7.369.24
10Jan SchmidH21 (43)16.20+0.514.11
11Olav Andreas RemmenH17-20 (19)19.50+2.355.05
13Ove BaardsgaardH21 (43)16.50+1.214.18
20Marit SchmidD21 (25)25.54+6.526.38
28Roar SkulbørstadH21 (43)18.57+3.284.51
37Alex PedersenH21 (43)22.35+7.065.47
38Tommy SchmidH21 (43)23.06+7.375.55
Henry SundsetvikH75 (6)diskvalifisert
Øistein ÅsmulH70 (9)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jardar SandstadH75 (6)35.02+8.358.58

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Mette WanvikD40 (13)30.18+8.107.46

Wing OK

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jakob Lundgren MelandH11-12 (9)14.33+2.386.36
2Steinar AasvangH65 (6)28.04+3.127.11
3Randi HellandD70 (3)41.08+14.0810.32
3Robert StrømH75 (6)34.26+7.598.49
3Petter Andreas LonaH13-14 (14)25.41+4.496.35
3Tor GjermstadH65 (6)28.36+3.447.20
4Frank BjarkøH60 (8)27.32+4.157.03
4Hallvard DahleH15-16 (16)21.07+3.175.24
4Synne KvammeD15-16 (8)27.57+7.037.10
5Erling Eide HustvedtH13-14 (14)26.26+5.346.46
5Anna RenolenD15-16 (8)30.24+9.307.47
6Vibeke Klock FletenD40 (13)25.29+3.216.32
7Mona Eggen KongsbakD15-16 (8)37.31+16.379.37
7Magne GuttvikH11-12 (9)20.17+8.229.13
8Stine Myhr AmundsenD13-14 (9)34.36+10.078.52
8Ingvild Lauvstad SundeD15-16 (8)37.45+16.519.40
9Dag Erik HellandH50 (18)24.22+6.066.14
9Per Arne TrosetH40 (26)21.29+4.405.30
9Liv TennesD40 (13)27.53+5.457.08
10Ingrid Myhr AmundsenD11-12 (10)21.21+8.159.42
10Kristine Klock FletenD17-20 (15)24.50+4.436.22
11Terje MidtbøH50 (18)24.47+6.316.21
11Albert Odin Klæbo DrevdalH13-14 (14)30.27+9.357.48
11Åse Rita EllingsenD50 (11)32.41+8.518.22
12Nikolai RenolenH13-14 (14)32.39+11.478.22
12Ella Eriksen KongsvikD17-20 (15)27.23+7.167.01
12Kjersti Elisabeth MidtbøD21 (25)23.45+4.436.05
12Sondre HuseH15-16 (16)26.27+8.376.46
13Johannes K. MidtbøH17-20 (19)20.07+2.525.09
14Marte Myhr AmundsenD17-20 (15)33.49+13.428.40
15Stein-Erik FletenH40 (26)22.46+5.575.50
15Martine Klock FletenD17-20 (15)37.05+16.589.30
17Birk GravdahlH17-20 (19)23.22+6.075.59
19Christian HohlH21 (43)17.49+2.204.34
20Eivind LonaH40 (26)25.27+8.386.31
21Harald FørdedalH40 (26)26.24+9.356.46
21Andrea VindalD21 (25)26.03+7.016.40
Sven Sigurd Klæbo DrevdalH-10 (9)31.1114.10
Sofus H LindH-10 (9)25.0511.24
Per LaksforsH65 (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor