Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 4
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 1 september 2016

JK

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering29.3013.24
2Solveig MælandÅlgård Orientering38.57+9.2717.42
3Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering43.17+13.4719.40
4Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering43.30+14.0019.46

JL

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hogenstad TaksdalGanddal IL25.598.39
2Anna TaksdalGanddal IL36.32+10.3312.10
0Aina SolheimÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Alida OftedalÅlgård Orienteringbrutt

GK

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus BjerkreimÅlgård Orientering20.259.16

GL

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas BreilandÅlgård Orientering24.308.10
2Terje MichaelsenÅlgård Orientering26.50+2.208.56
3Kurt KleppaÅlgård Orientering28.04+3.349.21
4Samuel KleppaÅlgård Orientering31.03+6.3310.21
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert

GNY

1 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Livar OftedalÅlgård Orientering14.1210.08
2Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering14.52+0.4010.37
3Tobias SletvoldÅlgård Orientering15.37+1.2511.09
4Torjus HålandÅlgård Orientering15.58+1.4611.24
5Magnus RostølÅlgård Orientering17.09+2.5712.15
6Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering18.01+3.4912.52
7Sondre HattelandÅlgård Orientering19.28+5.1613.54
8Morten Heigre MælandÅlgård Orientering20.11+5.5914.25
9Leon LomelandÅlgård Orientering20.46+6.3414.50
10Sondre SkrettingÅlgård Orientering21.40+7.2815.28
11Oskar KleppaÅlgård Orientering24.17+10.0517.20
12Bjørn William PedersenÅlgård Orientering24.30+10.1817.30
13Endre CarslenÅlgård Orientering25.04+10.5217.54
14Daniel HerrredbrødenÅlgård Orientering25.39+11.2718.19
15Håvard PedersenÅlgård Orientering25.56+11.4418.31
16Martin SkurveÅlgård Orientering27.28+13.1619.37
17Torjus Steinsbø VestergårdÅlgård Orientering28.57+14.4520.40
18Jakob Steinsbø VestergårdÅlgård Orientering29.12+15.0020.51
19Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering39.23+25.1128.07

DNY

1 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.028.35
2Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering17.50+5.4812.44
3Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering18.08+6.0612.57
4Therese Alisa LundÅlgård Orientering18.50+6.4813.27
5Martine RostølÅlgård Orientering19.10+7.0813.41
6Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering21.08+9.0615.05
7Ingrid SkrettingÅlgård Orientering22.47+10.4516.16
8Stine KleppaÅlgård Orientering23.20+11.1816.40
9Frida SlettebøÅlgård Orientering23.57+11.5517.06
10June BøvikÅlgård Orientering24.04+12.0217.11
11Malin SandslettÅlgård Orientering27.29+15.2719.37
12Elise SandslettÅlgård Orientering28.34+16.3220.24
13Amalie BjordalÅlgård Orientering28.39+16.3720.27
14Ane Oline BjordalÅlgård Orientering28.48+16.4620.34
15Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering31.39+19.3722.36
16Tonje GjøseÅlgård Orientering33.31+21.2923.56
17Emma RisnesÅlgård Orientering33.42+21.4024.04
18Anna RisnesÅlgård Orientering39.07+27.0527.56
19Rakel RisnesÅlgård Orientering39.14+27.1228.01
20Anne FlatlandÅlgård Orientering39.20+27.1828.05
21Maren OftedalÅlgård Orientering45.07+33.0532.13
22Magdalena ZwolinskaÅlgård Orientering48.59+36.5734.59
23Gina MyrheimÅlgård Orientering49.07+37.0535.05
0Elvira Maudal SævlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Hanna VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Mari VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Marte WoldÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor