Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 9 juni 2016

Ny

1 570 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering20.11
Sigrid BakkelundÅlgård Orientering47.51
Julie BergeÅlgård Orientering42.12
Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering21.29
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering21.13
Tonje GjøseÅlgård Orientering1.03.41
Sondre HattelandÅlgård Orientering23.33
Garman HerredsvelaÅlgård Orientering35.41
Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering21.23
Ola HålandÅlgård Orientering28.44
Torjus HålandÅlgård Orientering44.26
Kristina KleppaÅlgård Orientering23.01
Oskar KleppaÅlgård Orientering33.10
Stine KleppaÅlgård Orientering32.19
Brage LaugalandÅlgård Orientering21.51
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering21.12
Leon LomelandÅlgård Orientering42.04
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering39.00
Gjøse MartinÅlgård Orientering43.49
Lotta McDowellÅlgård Orientering47.44
Mia Maria McDowellÅlgård Orientering1.03.31
Nora McDowellÅlgård Orientering47.42
Gina MyrheimÅlgård Orientering38.39
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering29.04
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering31.20
Livar OftedalÅlgård Orientering29.17
Maren OftedalÅlgård Orientering30.06
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering29.12
Bjørn William PedersenÅlgård Orientering34.45
Havard PedersenÅlgård Orientering35.31
Anna RisnesÅlgård Orientering48.20
Emma RisnesÅlgård Orientering1.03.32
Rakel RisnesÅlgård Orientering47.48
Magnus RostølÅlgård Orientering26.20
Malena SirekrokÅlgård Orientering29.05
Olav SirekrokÅlgård Orientering24.07
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering31.08
Sondre SkrettingÅlgård Orientering25.16
Gabriel SkurveÅlgård Orientering32.17
Karoline SkurveÅlgård Orientering42.13
Martin SkurveÅlgård Orientering32.16
Oskar SletvoldÅlgård Orientering19.40
Tobias SletvoldÅlgård Orientering17.44
Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.05
Lea StokkelandÅlgård Orientering44.41
Tea StokkelandÅlgård Orientering44.51
Sjur UndheimÅlgård Orientering32.45
Trym UndheimÅlgård Orientering36.40
Ane VeenÅlgård Orientering42.06
Lars VigreÅlgård Orientering44.31
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering22.58
Mari VølstadÅlgård Orientering31.22
Magdalena ZwolinskaÅlgård Orientering38.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor