Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 19 mai 2016

JK

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering17.509.23
2Torunn LaugalandÅlgård Orientering22.01+4.1111.35
3Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering23.22+5.3212.17
4Kristina KleppaÅlgård Orientering23.28+5.3812.21
5Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering23.36+5.4612.25
6Solveig MælandÅlgård Orientering25.00+7.1013.09
7Marte K FuglestadÅlgård Orientering25.55+8.0513.38
8Synne VestvikÅlgård Orientering28.09+10.1914.48
9June BøvikÅlgård Orientering43.20+25.3022.48
10Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering46.09+28.1924.17
11Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering55.23+37.3329.08
0Mille Sofie EidsaaÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Mari Solheim VoldenÅlgård Orienteringdiskvalifisert

JL

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.227.44
2Anna TaksdalGanddal IL28.25+9.0311.22
3Linda Mari VestvikÅlgård Orientering28.51+9.2911.32
4Aina SolheimÅlgård Orientering30.21+10.5912.08

GK

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus BjerkreimÅlgård Orientering14.487.47
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering21.14+6.2611.10
3Adrian UelandÅlgård Orientering22.11+7.2311.40
4Marius UelandÅlgård Orientering27.29+12.4114.27
5Bjørn William PedersenÅlgård Orientering43.12+28.2422.44
6Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering54.34+39.4628.43
0Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

GL

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MichaelsenÅlgård Orientering18.577.34
2Per Olav HaarrGanddal IL19.33+0.367.49
3Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering21.20+2.238.32
4Knut TaugbølÅlgård Orientering21.30+2.338.36
5Samuel KleppaÅlgård Orientering21.36+2.398.38
6Stein UndheimÅlgård Orientering27.51+8.5411.08
7Magne MælandÅlgård Orientering36.28+17.3114.35

GNY

1 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SteneÅlgård Orientering0.550.55
2Ådne SøylandÅlgård Orientering8.39+7.448.39
3Oscar EftelandÅlgård Orientering9.11+8.169.11
4Gabriel SkurveÅlgård Orientering9.28+8.339.28
5Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering11.49+10.5411.49
6Torjus HålandÅlgård Orientering12.19+11.2412.19
7Ola HålandÅlgård Orientering12.41+11.4612.41
8Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering13.06+12.1113.06
9Tobias SletvoldÅlgård Orientering14.10+13.1514.10
10Livar OftedalÅlgård Orientering15.16+14.2115.16
11Sondre HattelandÅlgård Orientering16.01+15.0616.01
12Olav SirekrokÅlgård Orientering16.53+15.5816.53
13Rakel RisnesÅlgård Orientering17.29+16.3417.29
14Sjur UndheimÅlgård Orientering17.31+16.3617.31
15Brage LaugalandÅlgård Orientering17.55+17.0017.55
16Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering17.56+17.0117.56
17Vetle LaugalandÅlgård Orientering18.06+17.1118.06
18Mads HålandÅlgård Orientering18.28+17.3318.28
19Jonas HompelandÅlgård Orientering19.58+19.0319.58
20Oskar SletvoldÅlgård Orientering20.03+19.0820.03
21David RønningÅlgård Orientering20.50+19.5520.50
22Magnus RostølÅlgård Orientering22.14+21.1922.14
23Trym UndheimÅlgård Orientering22.37+21.4222.37
24Leon LomelandÅlgård Orientering22.48+21.5322.48
25Lars OftedalÅlgård Orientering23.21+22.2623.21
26Garman HerredsvelaÅlgård Orientering23.35+22.4023.35
27Vebjørn OftedalÅlgård Orientering24.07+23.1224.07
28Morten Heigre MælandÅlgård Orientering24.42+23.4724.42
29Jone BreilandÅlgård Orientering26.20+25.2526.20
30Martin SkurveÅlgård Orientering27.50+26.5527.50
31Pia DørheimÅlgård Orientering28.25+27.3028.25
32Filip SjoÅlgård Orientering17.00.00+16.59.0517.00.00
32Oliver SjoÅlgård Orientering17.00.00+16.59.0517.00.00

DNY

1 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Orvar Ålgård VeenÅlgård Orientering8.458.45
2Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering10.20+1.3510.20
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering10.27+1.4210.27
4Mari VølstadÅlgård Orientering12.42+3.5712.42
5Amalie Sofie Kalsås UrstadÅlgård Orientering14.12+5.2714.12
6Sigrid BakkelundÅlgård Orientering14.59+6.1414.59
7Ane Ålgård VeenÅlgård Orientering15.03+6.1815.03
8Sondre SkrettingÅlgård Orientering15.27+6.4215.27
9Lea StokkelandÅlgård Orientering16.35+7.5016.35
10Marte WoldÅlgård Orientering17.30+8.4517.30
11Ella BergeÅlgård Orientering17.32+8.4717.32
12Siri HålandÅlgård Orientering17.36+8.5117.36
13Ida Sofie WoldÅlgård Orientering18.01+9.1618.01
14Tonje GjøseÅlgård Orientering18.03+9.1818.03
15Emma RisnesÅlgård Orientering18.05+9.2018.05
16Malena SirekrokÅlgård Orientering18.06+9.2118.06
17Therese Alisa LundÅlgård Orientering18.27+9.4218.27
18Amalie BjordalÅlgård Orientering19.10+10.2519.10
19Ane Oline BjordalÅlgård Orientering19.16+10.3119.16
20Stine KleppaÅlgård Orientering19.36+10.5119.36
21Hedda HompelandÅlgård Orientering19.44+10.5919.44
22Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering19.59+11.1419.59
23Anna RisnesÅlgård Orientering20.40+11.5520.40
24Ellie WelshÅlgård Orientering21.11+12.2621.11
25Malin SandslettÅlgård Orientering21.18+12.3321.18
26Fiona WelshÅlgård Orientering21.20+12.3521.20
27Gina MyrheimÅlgård Orientering21.49+13.0421.49
28Emily StorvikÅlgård Orientering21.54+13.0921.54
29Magdalena ZwolinskaÅlgård Orientering21.56+13.1121.56
30Martine RostølÅlgård Orientering22.02+13.1722.02
31Frida SlettebøÅlgård Orientering23.41+14.5623.41
32Lineah SlettebøÅlgård Orientering23.52+15.0723.52
33Maren OftedalÅlgård Orientering24.33+15.4824.33
34Maiken RodeÅlgård Orientering25.17+16.3225.17
35Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering25.23+16.3825.23
36Hanna VølstadÅlgård Orientering28.21+19.3628.21
37Sunniva HjertevikÅlgård Orientering28.24+19.3928.24
38Thea FalkÅlgård Orientering28.28+19.4328.28
39Selma Knarvik-SætherÅlgård Orientering28.33+19.4828.33
40Ihne RodeÅlgård Orientering36.17+27.3236.17
41Elise Ikdahl SandslettÅlgård Orientering47.41+38.5647.41
42Ingrid SkrettingÅlgård Orientering58.04+49.1958.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor