Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 1
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 28 april 2016

JK

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aina SolheimÅlgård Orientering27.1013.35
2Marte K FuglestadÅlgård Orientering34.44+7.3417.22
3Siri HålandÅlgård Orientering45.34+18.2422.47
4Solveig MælandÅlgård Orientering56.00+28.5028.00

JL

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.0210.20
2Anna TaksdalGanddal IL39.50+8.4813.16
3Ann Torill BakkenStatoil BIL43.41+12.3914.33

GK

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn RavndalÅlgård Orientering30.0815.04
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43.04+12.5621.32
3187043 U1 Ukjent løper187043Ålgård Orientering45.34+15.2622.47

GL

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL30.2510.08
2Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering32.29+2.0410.49
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering34.50+4.2511.36

GNY

1 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus HålandÅlgård Orientering10.138.30
2Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering13.19+3.0611.05
3Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering14.14+4.0111.51
4Garman HerredsvelaÅlgård Orientering15.13+5.0012.40
5Livar OftedalÅlgård Orientering17.11+6.5814.19
6Vebjørn OftedalÅlgård Orientering19.21+9.0816.07
7Lars VigreÅlgård Orientering19.58+9.4516.38
8Orvar Aalgaard VeenÅlgård Orientering20.26+10.1317.01
8223870 U1 Ukjent løper223870Ålgård Orientering20.26+10.1317.01
10Jonas HomplandÅlgård Orientering20.46+10.3317.18
11189163 U1 Ukjent løper189163Ålgård Orientering20.56+10.4317.26
12189178 U1 Ukjent løper189178Ålgård Orientering21.11+10.5817.39
13Oskar SletvoldÅlgård Orientering21.12+10.5917.40
14Ola HålandÅlgård Orientering21.18+11.0517.45
15Lars OftedalÅlgård Orientering21.27+11.1417.52
16Tobias SletvoldÅlgård Orientering22.01+11.4818.20
17Sondre HattelandÅlgård Orientering22.16+12.0318.33
18Brage LaugalandÅlgård Orientering24.20+14.0720.16
19Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering24.52+14.3920.43
20189162 U1 Ukjent løper189162Ålgård Orientering25.03+14.5020.52
21Olav SirekrokÅlgård Orientering25.07+14.5420.55
22Øyvind SlettebøÅlgård Orientering25.14+15.0121.01
23Vetle LaugalandÅlgård Orientering25.16+15.0321.03
24Bjørn William PedersenÅlgård Orientering26.53+16.4022.24
24Håvard PedersenÅlgård Orientering26.53+16.4022.24
26Morten Heigre MælandÅlgård Orientering29.07+18.5424.15
27Endre CarlsenÅlgård Orientering32.10+21.5726.48
28Jone BreilandÅlgård Orientering39.50+29.3733.11
29Mads HålandÅlgård Orientering46.36+36.2338.50
0223877 U1 Ukjent løper223877Ålgård Orienteringdiskvalifisert

DNY

1 200 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering13.4511.27
2Malena SirekrokÅlgård Orientering13.48+0.0311.30
3Marte WoldÅlgård Orientering14.19+0.3411.55
4Julie BergeÅlgård Orientering17.19+3.3414.25
5Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering18.12+4.2715.10
6Ida Sofie WoldÅlgård Orientering18.13+4.2815.10
7Kristina KleppaÅlgård Orientering18.29+4.4415.24
8Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18.45+5.0015.37
9Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering19.05+5.2015.54
10Maren OftedalÅlgård Orientering19.40+5.5516.23
11Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering19.59+6.1416.39
12Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering20.18+6.3316.55
13Sunniva Aalgaard VeenÅlgård Orientering20.24+6.3917.00
14Hedda HomplandÅlgård Orientering20.47+7.0217.19
15Amalie Olme BjordalÅlgård Orientering21.07+7.2217.35
16Ane Olme BjordalÅlgård Orientering21.20+7.3517.46
17Ihne RodeÅlgård Orientering21.22+7.3717.48
18Maiken RodeÅlgård Orientering21.47+8.0218.09
19Malin NevlandÅlgård Orientering23.04+9.1919.13
20Ella BergeÅlgård Orientering23.28+9.4319.33
21Rakel RisnesÅlgård Orientering23.43+9.5819.45
22Mari SirekrokÅlgård Orientering25.09+11.2420.57
23Frida SlettebøÅlgård Orientering25.26+11.4121.11
24Hannah MorkÅlgård Orientering25.27+11.4221.12
24Julie MorkÅlgård Orientering25.27+11.4221.12
26Anna RisnesÅlgård Orientering27.21+13.3622.47
27Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering28.46+15.0123.58
28Ingrid SkrettingÅlgård Orientering28.54+15.0924.05
29Viktoria FanuelsenÅlgård Orientering29.05+15.2024.14
30Gina MyrheimÅlgård Orientering29.59+16.1424.59
30Magdalena ZwolnskaÅlgård Orientering29.59+16.1424.59
32Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering32.24+18.3927.00
33Hanna VølstadÅlgård Orientering34.50+21.0529.01
0Ane Aalgaard VeenÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Julie GiljeÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Mari VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor