Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 21 september 2016

D21

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Oline KolstadFreidig45.40
2Ingeborg EideByåsen IL45.41+0.01
3Mathilde RundhaugFrol IL47.53+2.13
4Gøril Rønning SundFrol IL48.08+2.28
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI50.21+4.41
6Maren Jansson HaverstadNTNUI50.58+5.18
7Ingrid GulbrandsenNTNUI53.50+8.10
8Ragnhild HjermstadFossum IF1.00.25+14.45
9Silje ArntzenNTNUI1.03.29+17.49
10Julie HjortlandLarvik OK1.03.56+18.16
11Hildegunn HeggøyNTNUI1.04.04+18.24
12Gunhild Rogne HallandNTNUI1.05.52+20.12
13Mali Gederaas KanstadNTNUI1.08.06+22.26
14Camilla ÖhmanNTNUI1.08.47+23.07
15Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.08.58+23.18
16Ingvild BrekkeNTNUI1.10.08+24.28
17Marte Hoff HagenNTNUI1.12.36+26.56
18Aurora FossøyNTNUI1.21.27+35.47
Eva-Maria WarthaNTNUIdiskvalifisert
Audhild Bakken RognstadNTNUIikke startet
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLikke startet
Kristin ÅstebølByåsen ILikke startet

D 17-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL35.33
2Vera MelkildFreidig41.46+6.13
3Malin SandstadFreidig45.46+10.13
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering48.30+12.57
5Maria Ulseth SylteFreidig53.33+18.00
6Åshild KolstadFreidig57.16+21.43
7Pernille OpheimFreidig59.49+24.16
8Frida OpheimFreidig1.34.11+58.38
Andrine VikenByåsen ILdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILikke startet

H21

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul SirumFrol IL46.06
2Simen AamodtNTNUI47.20+1.14
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK48.25+2.19
4Jonas Klausen EspedalNTNUI49.14+3.08
5Martin VisterFrol IL50.25+4.19
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI50.42+4.36
7Gaute FriestadKristiansand OK52.35+6.29
8Anders Felde OlaussenHalden SK52.52+6.46
9Vegard RuttenborgNTNUI54.05+7.59
10Rasmus Rørholt TheisenNTNUI55.21+9.15
11Mikkel SørensenNTNUI56.13+10.07
12Isak BergsetNTNUI56.20+10.14
13Emil GranqvistNTNUI56.52+10.46
14Carl Petter LyngenFrol IL57.38+11.32
14Ivar Aukrust OsmoenNTNUI57.38+11.32
16Sverre Turter SandvoldNTNUI59.28+13.22
17Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.01.51+15.45
18Lars OwrenFreidig1.02.44+16.38
19Mattis HoltFreidig1.03.32+17.26
20Gunnar A FiskumNTNUI1.07.46+21.40
21Kristoffer NeslandNTNUI1.07.55+21.49
22Jørgen MadslienNTNUI1.08.34+22.28
23Harald KalagerNTNUI1.08.40+22.34
24Sigurd StenvikByåsen IL1.12.32+26.26
25Roar SkulbørstadOL Trollelg1.12.48+26.42
Brynjar Larssen BakkenNTNUIdiskvalifisert
Jørgen FiskumFrol ILdiskvalifisert
Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert
Simen Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Erik GustafssonNTNUIbrutt
Markus GladNydalens SKikke startet
Jon Aukrust OsmoenNTNUIikke startet
Henrik UpsalNTNUIikke startet

H35

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen TegdanOL Trollelg40.42
2Kristian StensrudOL Trollelg49.38+8.56
3Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.03.29+22.47
4Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering1.06.05+25.23

H 17-20

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias T. MølnvikFossum IF35.14
2Audun HeimdalKonnerud IL36.34+1.20
3Håvard EidsmoFreidig38.49+3.35
4Oskar Spets StorhovFreidig40.29+5.15
5Matias Hodne HanischKristiansand OK40.39+5.25
6Mathias VindalFreidig44.52+9.38
7Mathias HermstadFreidig45.02+9.48
8Olav Andreas RemmenOL Trollelg45.27+10.13
9Adrian OpheimFreidig47.24+12.10
10Kjetil MølnvikFreidig48.30+13.16
11Ole Wanvik HaugenFreidig49.02+13.48
12Oscar LyngenFrol IL50.42+15.28
13Anders HaugskottOL Trollelg53.00+17.46
14Nils Ola KvamFreidig1.06.02+30.48
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert
Henry McNultyNTNUIikke startet

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig33.53
2Jo Even KolstadFreidig36.32+2.39
3Jonas GrønliFreidig38.31+4.38
4Lars SandstadFreidig39.50+5.57
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering42.38+8.45
6Matias NissenFreidig52.04+18.11
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL56.42+22.49
8Are LodgaardByåsen IL57.28+23.35
Isak A SæternesByåsen ILdiskvalifisert
Kristian Fredrik LynumFreidigdiskvalifisert

H 10-14 Parløp

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle Grønvik EkraFreidig19.07
2Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19.09+0.02
3Emil GrønliFreidig19.44+0.37
4Kristoffer Strømdal WikFreidig19.45+0.38
5Vegard Lereim StorliFreidig24.31+5.24
6Alfred Gilje SanneFreidig48.06+28.59
6Ottar Haugen MisundFreidig48.06+28.59

D 10-14 Parløp

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Strømdal WikFreidig24.34
2Silje Marie NissenFreidig29.50+5.16
3Frid Sverresdotter EksethFreidig29.51+5.17
Marita AskeFreidigikke startet
Nora HalvorsenFreidigikke startet

H50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Even StorhovFreidig39.19
2Frode HaugskottOL Trollelg42.00+2.41
3Øyvind SchjelderupFreidig49.15+9.56
4Haakon ArnesenByåsen IL58.24+19.05
5Rune StræteWing OK1.02.39+23.20
Øystein WiggenByåsen ILikke startet

D13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig15.43
2Tale Tannvik SkeiFreidig17.45+2.02
3Ane Malene KolstadFreidig17.48+2.05
4Mari EidsmoFreidig24.02+8.19
5Maren VikenByåsen IL26.17+10.34
6Mabel Herskedal AmundsenFreidig28.57+13.14

H13-14

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel HoltFreidig16.07
2Jostein RøFreidig16.20+0.13
3Einar EideByåsen IL18.37+2.30
4Tormod Kristian GevingFreidig19.40+3.33
5Vegard Ulseth SylteFreidig20.36+4.29
6Håkon SæternesByåsen IL21.24+5.17
7Erlend AuneByåsen IL22.34+6.27
8Petter Andreas LonaWing OK24.48+8.41
9August MaskeFreidig26.50+10.43
10Brage AsplemFreidig30.20+14.13
11Mathias Enebak IversenFreidig30.24+14.17
12Håvard SingsaasFreidig36.38+20.31
13Edvard SørbyFreidig36.39+20.32
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge EriksenByåsen IL37.16
2Øistein ÅsmulOL Trollelg43.55+6.39
3Inge NørstebøOL Trollelg44.27+7.11
4Nils Olav VennevikFreidig1.22.36+45.20

A3

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind LonaWing OK35.50
2Arild HeggesetFreidig40.00+4.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor