Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 18 august 2016

Freidig

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (18)17.037.06
1Vegard KittilsenH 15-16 (16)32.248.31
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (11)18.537.52
1Vemund MølnvikH 13-14 (23)22.548.10
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (10)25.579.16
2Emil LeroyerH 11-12 (18)19.36+2.338.10
2Mikkel HoltH 13-14 (23)24.42+1.488.49
2Simen Spets StorhovH 15-16 (16)35.00+2.369.12
2Una KittilsenD 11-12 (11)22.10+3.179.14
2Mari EidsmoD 13-14 (10)26.31+0.349.28
3Emil GrønliH 11-12 (18)21.39+4.369.01
3Kristine Gjersvold HaugD 15-16 (10)44.45+11.1913.59
3Solveig Louise NissenD 11-12 (11)23.23+4.309.44
4Jostein RøH 13-14 (23)25.54+3.009.15
4Dina ReitanD 15-16 (10)46.10+12.4414.25
4Kristian Fredrik LynumH 15-16 (16)40.19+7.5510.36
4Tale Tannvik SkeiD 13-14 (10)27.09+1.129.41
4Anna Aurora NolteD 11-12 (11)23.45+4.529.53
5Ole Wanvik HaugenH 17-20 (5)45.48+13.2712.03
5Håkon HolstadH 15-16 (16)40.33+8.0910.40
6Alfred Gilje SanneH 11-12 (18)24.29+7.2610.12
6Vegard Ulseth SylteH 13-14 (23)27.42+4.489.53
6Jo Even KolstadH 15-16 (16)41.21+8.5710.52
6Ane Malene KolstadD 13-14 (10)29.52+3.5510.40
6Maria Strømdal WikD 11-12 (11)27.11+8.1811.19
7Jonas GrønliH 15-16 (16)41.30+9.0610.55
7Ella SandstadD 11-12 (11)27.48+8.5511.35
8Martin Moseid UlvenH 11-12 (18)25.48+8.4510.45
8Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (23)30.06+7.1210.45
8Tora KittilsenD 11-12 (11)28.54+10.0112.02
9Iver Dalsaune ThunH 11-12 (18)27.23+10.2011.24
9Marita AskeD 11-12 (11)29.24+10.3112.15
9Silje Marie NissenD 13-14 (10)35.50+9.5312.47
10Sverre HellevikH 11-12 (18)28.18+11.1511.47
11Tristan HalvorsenH 11-12 (18)28.41+11.3811.57
12Vegard Lereim StorliH 11-12 (18)29.51+12.4812.26
16Martin SelmerH 15-16 (16)1.46.38+1.14.1428.03
16Olaf Gilje SanneH 13-14 (23)45.15+22.2116.09
17Mathias Enebak IversenH 13-14 (23)48.16+25.2217.14
19Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (23)55.20+32.2619.45
20Brage AsplemH 13-14 (23)55.32+32.3819.50
Eystein AskeN-åpen (49)25.1715.48
Erlend GrønliN-åpen (49)18.2311.29
Mathias LeroyerN-åpen (49)11.147.01
Emil Aleksander NolteN-åpen (49)12.237.44
Ole Ulseth SylteN-åpen (49)15.509.53
Nora HalvorsenD -10 (7)18.5310.29
Agnes Vatterholm JernbergD -10 (7)22.3712.33
Maja Sæterhaug KnudsenD -10 (7)30.4317.03
Ine Bohnhorst TegdanD -10 (7)19.3610.53
Hallvard HellevikH -10 (6)18.3710.20
Sivert Sæther LevinH -10 (6)19.4410.57
Alf Petter LynumH -10 (6)15.528.48
Jørgen Moseid UlvenH -10 (6)16.379.13
Tormod Kristian GevingH 13-14 (23)ikke startet
Mats EidsmoH 15-16 (16)ikke startet
Matias NissenH 15-16 (16)ikke startet
Lars SandstadH 15-16 (16)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor