Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 18 august 2016

N-åpen

1 600 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid Nørsett OL Trollelg32.5620.35
Jens Anton AndresenMalvik IL29.4218.33
Eystein AskeFreidig25.1715.48
Martine Sætre BeckNidarøst OK20.4512.58
Minori BeckNidarøst OK20.4412.57
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelgfullført
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK22.4714.14
Torvin Bergh-HansenByåsen IL23.2814.40
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering18.0811.20
Olav BjørkanByåsen IL24.5415.33
Benjamin BraathenOL Trollelg19.5212.25
Kristine BraathenWing OK28.2317.44
Nathaniel BraathenOL Trollelg19.3212.12
Finn Einar BrandsenMalvik IL25.3015.56
Benjamin CallananWing OK16.2810.17
Mathilde DyrkornMelhus IL28.3117.49
Wilma Falk-LarsenMalvik IL21.1713.18
Inga FosslandByåsen IL17.5511.11
Silja FuglemMalvik IL23.4414.50
Oliver FuruhaugByåsen IL12.528.02
Erlend GrønliFreidig18.2311.29
Stina GåsøOL Trollelg17.1910.49
Karoline B. HjelmenOL Trollelg23.2014.35
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK18.2011.27
Ingeborg KolstadWing OK13.578.43
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK14.238.59
Johannes LerliMelhus IL14.208.57
Mathias LeroyerFreidig11.147.01
Oline H LindWing OK29.3518.29
Eivind MjaalandNidarøst OK18.5411.48
Anders Berge MjølhusOL Trollelg14.349.06
Emil Aleksander NolteFreidig12.237.44
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK25.0015.37
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK22.4514.13
Thorvald NørsettOL Trollelg18.4511.43
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL17.5511.11
Frida SkumsvollMalvik IL21.2213.21
Kornelia SkumsvollMalvik IL24.0115.00
Tormod StavrumWing OK16.5310.33
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg26.3416.36
Louise Hals StensrudOL Trollelg18.0211.16
Dagfinn StenvikByåsen IL21.1913.19
Johannes StordalByåsen IL18.4311.41
Mia StormoTrollelg19.2212.06
Ole Ulseth SylteFreidig15.509.53
Hedda SæbøNidarøst OK18.4511.43
Hanne Marie TørhaugWing OK16.0510.03
Kari Johanne VaskinnMelhus IL42.2726.31
Stian Lande VikByåsen IL20.5313.03
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Martin MelhuusWing OKikke startet

D -10

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Wollan BenumByåsen IL22.3912.35
Marie Wollan BenumByåsen IL17.309.43
Nora HalvorsenFreidig18.5310.29
Agnes Vatterholm JernbergFreidig22.3712.33
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig30.4317.03
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering23.3113.03
Ine Bohnhorst TegdanFreidig19.3610.53

D 11-12

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig18.537.52
2Una KittilsenFreidig22.10+3.179.14
3Solveig Louise NissenFreidig23.23+4.309.44
4Anna Aurora NolteFreidig23.45+4.529.53
5Astrid Oline Rinnan GreenWing OK26.17+7.2410.57
6Maria Strømdal WikFreidig27.11+8.1811.19
7Ella SandstadFreidig27.48+8.5511.35
8Tora KittilsenFreidig28.54+10.0112.02
9Marita AskeFreidig29.24+10.3112.15
10Stine Gilje HagelerByåsen IL30.44+11.5112.48
11Malin Nordgård LeirenByåsen IL32.36+13.4313.35
Astrid Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

D 11-12N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg15.298.08
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK21.13+5.4411.10
3Leah Korsnes VinjeNidarøst OK23.49+8.2012.32
4Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK35.53+20.2418.53

D 13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig25.579.16
2Mari EidsmoFreidig26.31+0.349.28
3Frida HaugskottOL Trollelg26.41+0.449.31
4Tale Tannvik SkeiFreidig27.09+1.129.41
5Alina NiggliOJura27.24+1.279.47
6Ane Malene KolstadFreidig29.52+3.5510.40
7Maren VikenByåsen IL31.44+5.4711.20
8Stine AuneNidarøst OK35.49+9.5212.47
9Silje Marie NissenFreidig35.50+9.5312.47
10Tuva GrøtteWing OK39.00+13.0313.55

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Myhr AmundsenWing OK32.0213.20
2Thea WalsethMalvik IL32.27+0.2513.31

D 13-16N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg28.0112.44

D 15-16

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL33.2610.26
2Nataja NiggliOJura40.33+7.0712.40
3Kristine Gjersvold HaugFreidig44.45+11.1913.59
4Dina ReitanFreidig46.10+12.4414.25
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK48.27+15.0115.08
6Synne Marie KvammeWing OK55.08+21.4217.13
7Solveig SæternesByåsen IL55.16+21.5017.16
8Anna RenolenWing OK57.19+23.5317.54
9Mona Eggen KongsbakWing OK1.09.30+36.0421.43
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKdiskvalifisert

D 17-20

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL32.2310.07
2Emilie Liabakk EriksenByåsen IL41.24+9.0112.56
3Marte Lien JohnsenByåsen IL46.08+13.4514.25
4Andrine VikenByåsen IL56.33+24.1017.40
5Eldrid BratsbergWing OK1.08.35+36.1221.25
Ella Eriksen KongsvikWing OKdiskvalifisert

H -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14.097.51
Hallvard HellevikFreidig18.3710.20
Sivert Sæther LevinFreidig19.4410.57
Sofus H LindWing OK14.568.17
Alf Petter LynumFreidig15.528.48
Jørgen Moseid UlvenFreidig16.379.13

H 11-12

2 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig17.037.06
2Emil LeroyerFreidig19.36+2.338.10
3Emil GrønliFreidig21.39+4.369.01
4Magne GuttvikWing OK22.36+5.339.25
5Leon Dahl LarsenWing OK23.39+6.369.51
6Alfred Gilje SanneFreidig24.29+7.2610.12
7Kristoffer LerliMelhus IL25.45+8.4210.43
8Martin Moseid UlvenFreidig25.48+8.4510.45
9Iver Dalsaune ThunFreidig27.23+10.2011.24
10Sverre HellevikFreidig28.18+11.1511.47
11Tristan HalvorsenFreidig28.41+11.3811.57
12Vegard Lereim StorliFreidig29.51+12.4812.26
13Sigurd BraathenWing OK34.59+17.5614.34
14Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK42.56+25.5317.53
15Johan BjørkanByåsen IL45.15+28.1218.51
16Jørgen AuneByåsen IL47.28+30.2519.46
17Borgar StavrumWing OK57.18+40.1523.52
18Odin GåsvikNidarøst OK1.17.36+1.00.3332.20
Aksel VikenByåsen ILikke startet

H 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne StordalByåsen IL23.4112.27

H 13-14

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund MølnvikFreidig22.548.10
2Mikkel HoltFreidig24.42+1.488.49
3Håkon SæternesByåsen IL24.47+1.538.51
4Jostein RøFreidig25.54+3.009.15
5Petter Andreas LonaWing OK27.07+4.139.41
6Vegard Ulseth SylteFreidig27.42+4.489.53
7Erlend AuneByåsen IL28.01+5.0710.00
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig30.06+7.1210.45
9Einar EideByåsen IL30.32+7.3810.54
10Nikolai RenolenWing OK35.21+12.2712.37
11Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK40.02+17.0814.17
12Gabriel CallananWing OK40.14+17.2014.22
13Henrik BraathenWing OK41.00+18.0614.38
14Lars Erik UglemsmoSelbu OK42.34+19.4015.12
15Peter Prytz JensenMelhus IL44.51+21.5716.01
16Olaf Gilje SanneFreidig45.15+22.2116.09
17Mathias Enebak IversenFreidig48.16+25.2217.14
18Andreas AagensenMelhus IL51.52+28.5818.31
19Antonius Herskedal AmundsenFreidig55.20+32.2619.45
20Brage AsplemFreidig55.32+32.3819.50
21Jens HusbyMalvik IL1.05.44+42.5023.28
22Oskar StorlerMelhus IL1.32.58+1.10.0433.12
23Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.47.56+1.25.0238.32
Tormod Kristian GevingFreidigikke startet

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen KarlsenMelhus IL28.5712.03
August Hopstad NykvistWing OKikke startet

H 13-16N

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering24.2311.04
2Harald SørflakneMelhus IL25.00+0.3711.21
3Michael OlsenMelhus IL30.46+6.2313.59
Martin AuneMelhus ILikke startet
Aasmund NørsettOL Trollelgikke startet

H 15-16

3 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig32.248.31
2Simen Spets StorhovFreidig35.00+2.369.12
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.03+3.399.29
4Kristian Fredrik LynumFreidig40.19+7.5510.36
5Håkon HolstadFreidig40.33+8.0910.40
6Jo Even KolstadFreidig41.21+8.5710.52
7Jonas GrønliFreidig41.30+9.0610.55
8Are LodgaardByåsen IL43.40+11.1611.29
9Jonas VindalWing OK48.35+16.1112.47
10Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering52.51+20.2713.54
11Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL56.22+23.5814.50
12Martin Grøntvedt PedersenWing OK56.38+24.1414.54
13Kenneth KjelaasMalvik IL1.04.01+31.3716.50
14Øystein MoltumyrMalvik IL1.07.38+35.1417.47
15Johannes LangaasNidarøst OK1.28.12+55.4823.12
16Martin SelmerFreidig1.46.38+1.14.1428.03
Ådne Skjæveland JøssingWing OKbrutt
Mats EidsmoFreidigikke startet
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Matias NissenFreidigikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet

H 17-20

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg32.218.30
2Brage JørumByåsen IL36.06+3.459.30
3Johannes K. MidtbøWing OK42.31+10.1011.11
4Asbjørn MidtbøWing OK45.39+13.1812.00
5Ole Wanvik HaugenFreidig45.48+13.2712.03

D 15-20B

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Myhr AmundsenWing OK41.5614.58
2Ingvild Lauvstad SundeWing OK1.01.05+19.0921.48

H 15-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL52.3118.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor