Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 28 mai 2016

N-åpen

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eira Forsbak AsplemFreidig31.37
Kristian Wollan BenumByåsen IL27.38
Olav BjørkanByåsen IL43.13
Erlend GrønliFreidig22.59
Nora HalvorsenFreidig18.55
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig28.00
Malva KvithammerWing OK53.44
Mathias LeroyerFreidig1.56.00
Linus Fossum MalmringFreidig50.09
Erik OskalHamar OK53.56
Trygve Og Sverre BøhleFreidig56.35
Ine Bohnhorst TegdanFreidig23.11

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Wollan BenumByåsen IL43.36
Marie Wollan BenumByåsen IL45.17

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig31.13
2Tora KittilsenFreidig32.56+1.43
3Una KittilsenFreidig36.56+5.43
4Maria Strømdal WikFreidig39.03+7.50
5Solveig Louise NissenFreidig40.58+9.45
Ella SandstadFreidigikke startet

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig38.08
2Tale Tannvik SkeiFreidig40.46+2.38
3Ane Malene KolstadFreidig42.34+4.26
4Silje Marie NissenFreidig1.25.49+47.41
Ingeborg A SæternesByåsen ILdiskvalifisert
Mari EidsmoFreidigdiskvalifisert

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL57.43
2Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.07.52+10.09
3Solveig SæternesByåsen IL1.13.44+16.01
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK2.19.26+1.21.43

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvil AhlsandNydalens SK1.10.53
2Marte Lien JohnsenByåsen IL1.20.47+9.54
3Andrine VikenByåsen IL1.36.40+25.47
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.57.30+46.37

D 19-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK1.01.22
2Vera MelkildFreidig1.03.21+1.59
3Emma ArnesenByåsen IL1.07.20+5.58
4Dina ReitanFreidig1.25.36+24.14
5Malin SandstadFreidig1.25.47+24.25

D 21-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna UlvensøenNTNUI1.19.46
2Hedvig ÅstebølNTNUI1.30.26+10.40
3Ingrid BergeNTNUI1.31.45+11.59
4Gunhild Rogne HallandNTNUI1.36.43+16.57
5Martine ÅstebølNTNUI1.37.56+18.10
6Elise ElvehøyNTNUI1.41.53+22.07
7Kristin AntonsenNTNUI1.50.56+31.10
8Karoline Dahl FosbyNTNUI2.03.03+43.17

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne SandstadFreidig56.07
2Torunn Spets StorhovFreidig1.01.26+5.19
3Mari Angell-PetersenFreidig1.02.21+6.14
4Kari Solem AuneByåsen IL1.07.47+11.40
5Margot Bolstad LynumFreidig1.40.53+44.46
6Kjersti TannvikFreidig1.55.40+59.33

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth SæthreFreidig57.29
2Hilde ForbordMalvik IL59.43+2.14
3Grete Berge OwrenFreidig1.10.02+12.33

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.00.58

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig1.06.59

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL50.30
Alf Petter LynumFreidig55.57

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig22.39
2Emil GrønliFreidig32.44+10.05
3Vegard Lereim StorliFreidig37.23+14.44
4Tristan HalvorsenFreidig40.50+18.11
5Emil LeroyerFreidig42.26+19.47
6Alfred Gilje SanneFreidig46.49+24.10
7Sverre HellevikFreidig56.32+33.53
8Jørgen AuneByåsen IL1.11.50+49.11
Erling AustrheimFreidigdiskvalifisert

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wilhelm HatlenFreidig25.26

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund MølnvikFreidig37.43
2Petter Andreas LonaWing OK40.05+2.22
3Jostein RøFreidig43.07+5.24
4Vetle Grønvik EkraFreidig45.08+7.25
5Håkon SæternesByåsen IL47.31+9.48
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig54.27+16.44
7Vegard Ulseth SylteFreidig55.12+17.29
8Erlend AuneByåsen IL1.05.52+28.09

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olaf Gilje SanneFreidig59.15

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SandstadFreidig1.06.45
2Håkon HolstadFreidig1.08.44+1.59
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.08.50+2.05
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.12.11+5.26
5Matias NissenFreidig1.12.43+5.58
6Are LodgaardByåsen IL1.21.25+14.40
7Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK1.26.18+19.33
Isak A SæternesByåsen ILdiskvalifisert
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigdiskvalifisert
Jo Even KolstadFreidigikke startet

H 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig53.48
2Vegard KittilsenFreidig56.36+2.48
3Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.33.46+39.58

H 19-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard EidsmoFreidig1.02.45
2Kjetil MølnvikFreidig1.04.42+1.57
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.11.08+8.23
4Mathias HermstadFreidig1.12.31+9.46
5Oskar Spets StorhovFreidig1.13.04+10.19
6Mats EidsmoFreidig1.13.22+10.37
7Mathias VindalFreidig1.14.58+12.13
8Ole Wanvik HaugenFreidig1.18.31+15.46
9Oscar LyngenFrol IL1.21.25+18.40
10Johannes K. MidtbøWing OK1.22.59+20.14
11Kristian Fredrik LynumFreidig1.32.17+29.32
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgikke startet
Brage JørumByåsen ILikke startet

H 21-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.04.45
2Yngve SkogstadFrol IL1.06.48+2.03
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.07.37+2.52
4Carl Petter LyngenFrol IL1.08.41+3.56
5Dag LofthusNTNUI1.09.14+4.29
6Martin VisterFrol IL1.09.36+4.51
7Vegard RuttenborgNTNUI1.09.55+5.10
8Mikkel SørensenNTNUI1.11.20+6.35
9Bjørn LundanesNTNUI1.12.56+8.11
10Tomas EidsmoFreidig1.15.14+10.29
11Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.15.52+11.07
12Jørgen TegdanOL Trollelg1.18.07+13.22
13Pål KittilsenFreidig1.19.03+14.18
14Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.21.03+16.18
15Roar SkulbørstadOL Trollelg1.23.53+19.08
16Sindre NordhagenNTNUI1.24.12+19.27
17Ola KeiseråsIL Leik1.25.45+21.00
18Nicholas MorganMalvik IL1.27.37+22.52
19Stig Magnar LøvåsFreidig1.38.39+33.54
20Halvor LundFreidig1.41.26+36.41
21Truls RyumNTNU Bil1.48.36+43.51
22Espen StornesNTNUI1.52.41+47.56
Truls HestengenNTNUIdiskvalifisert

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar LynumFreidig55.47
2Snorre SæternesByåsen IL58.22+2.35
3Andreas SylteFreidig1.02.13+6.26
4Jørgen LongvaByåsen IL1.02.15+6.28
5Arild H ClausenFreidig1.06.10+10.23
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.08.20+12.33
7Jon HolstadFreidig1.09.08+13.21
8Bernt BrynhildsenWing OK1.11.10+15.23
9Kyrre AuranMalvik IL1.15.45+19.58
10Olle MalmringFreidig1.19.55+24.08
11Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering1.21.27+25.40
12Eivind LonaWing OK1.22.44+26.57
Leif Arne SkeiFreidigdiskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Even StorhovFreidig53.11
2Håvard LorangeFreidig1.00.32+7.21
3Øystein WiggenByåsen IL1.08.55+15.44
4Kjell MaroniByåsen IL1.10.06+16.55
5Terje MidtbøWing OK1.17.08+23.57
6Geir ArnesenFreidig1.21.25+28.14
7Håvard EidnesOL Trollelg1.21.27+28.16
8Inge HafstadVerdal OK1.23.16+30.05
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.46.47+53.36
Geir Arne LodgaardByåsen ILikke startet
Hans Boye SkogstadOL Gaulaikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inge NørstebøOL Trollelg49.26
2Knut LillealternFreidig54.34+5.08
3Nils Olav VennevikFreidig1.12.19+22.53

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig57.50
2Øivind Magne RogndalenHamar OK58.25+0.35
3Helge RevhaugRingerike OL1.03.10+5.20
4Øistein ÅsmulOL Trollelg1.06.46+8.56
5Robert StrømWing OK1.29.31+31.41
6Per LøvaasOL Trollelg1.30.11+32.21
Henry SundsetvikOL Trollelgikke startet

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK48.45

Direkte A

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Lien JohnsenByåsen IL1.08.55
2Christoffer JohanssonTrollhettans SOK1.13.15+4.20
3Kari Lien JohnsenByåsen IL1.17.57+9.02
4Per Ivar SkinderhaugWing OK1.19.05+10.10
5Siri SelvigNTNUI1.21.04+12.09
6Simen OskalHamar OK1.26.35+17.40
7Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.31.58+23.03
Sigurd Helle OpedalKorlevoll ILdiskvalifisert
Are RogstadNidarøst OKdiskvalifisert
Sara ProforsFrol ILikke startet

Direkte B

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit SchmidOL Trollelg41.06
2Arild HeggesetFreidig41.56+0.50
3Tina Strømdal WikFreidig45.46+4.40
4Svein Endre HoveByåsen IL45.50+4.44
5Geir Arne KjønstadNTNUI57.16+16.10
6Stina ElfvingByåsen IL58.24+17.18
7Lene OskalHamar OK1.00.31+19.25
8Helge BrynestadRingsaker OK1.04.05+22.59
9Jan HageIL Leik1.05.28+24.22
9Brage KeiseråsIL Leik1.05.28+24.22
11Ingrid NissenFreidig1.11.50+30.44
12Mai Iren AlmåsLeik1.12.38+31.32
Susanna BrynhildsenWing OKdiskvalifisert
Anders WaageFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor