Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Hulder herrer

21 320 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre RønningNydalens SK2.10.566.08
2Magne DæhliHalden SK2.11.55+0.596.11
3Yngve VoldenLøten o-lag2.18.25+7.296.29
4Ove Antvord HaugereidLøten o-lag2.24.07+13.116.45
5Marius WikstrømRingsaker OK2.25.51+14.556.50
6Simen SmestadBækkelagets SK2.44.19+33.237.42
7Håkon Grønsveen OlsrudNOTEAM2.44.27+33.317.42
8Jacob WesterbergFinspångs SOK2.44.37+33.417.43
9Einar TommelstadNydalens SK2.45.24+34.287.45
10Audun StrandlieGjø-Vard OL2.55.28+44.328.13
11Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.57.23+46.278.19
12Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll3.16.11+1.05.159.12
13Dag NylundLøten o-lag3.34.34+1.23.3810.03
0Njaal Ellegaard MelbyVang OLbrutt

Hulder damer

21 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK2.35.577.18
2Sofie JohanssonLøten o-lag2.42.41+6.447.37
3Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.51.30+15.338.02
4Evine Westli AndersenLøten o-lag3.17.04+41.079.14
5Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK3.34.31+58.3410.03
6Helén WesterbergFinspångs SOK3.35.03+59.0610.05
7Ingvild GjessingVang OL3.58.09+1.22.1211.10
0Heidi Therese WiestVang OLbrutt

Pyse herrer

10 500 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL1.08.446.32
2Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.12.09+3.256.52
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.12.12+3.286.52
4Tom BerganFet OL1.12.42+3.586.55
5Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.12.53+4.096.56
6Sander H. RogndokkenNydalens SK1.12.56+4.126.56
7Stian OverskeidIndre Østfold OK1.13.25+4.416.59
8Bjørn SolbergseterAustmarka IL1.13.28+4.446.59
9Elias ØhmanGjø-Vard OL1.14.47+6.037.07
10Eskil FrøislandVang OL1.15.29+6.457.11
11Gløer WinsvoldSentrum OK1.18.47+10.037.30
12Anders SkjesetVang OL1.20.38+11.547.40
13Pål StenbergVang OL1.20.50+12.067.41
14Trond OlsenLøten o-lag1.22.23+13.397.50
15Henrik Drange RuudRøyken OL1.22.27+13.437.51
16Onno VerberneOL Toten-Troll1.22.42+13.587.52
17Erlend SlokvikOL Toten-Troll1.23.15+14.317.55
18Martin ØhmanGjø-Vard OL1.23.30+14.467.57
19Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.23.41+14.577.58
20Sverre NarumOL Vallset/Stange1.26.31+17.478.14
21Sture OttesenIndre Østfold OK1.26.40+17.568.15
22Petter EllingsbøVang OL1.27.01+18.178.17
23Petter SkedsmoHadeland OL1.27.02+18.188.17
24Are StrandlieGjø-Vard OL1.27.11+18.278.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
25John Anders BakkeLøten o-lag1.27.20+18.368.19
26Terje WikstrømRingsaker OK1.27.25+18.418.19
27Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.27.36+18.528.20
28Asgeir LiumFet OL1.29.28+20.448.31
29Andreas MeyerNOTEAM1.30.45+22.018.38
30Øystein Kambo TangeråsNOTEAM1.30.47+22.038.38
31Terje GudbrandsenHamar OK1.30.52+22.088.39
32Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.30.54+22.108.39
33Morten TangenMåren OK1.30.57+22.138.39
34Torstein BergLøten o-lag1.31.09+22.258.40
35Stein Arne NegårdVang OL1.31.53+23.098.45
36Jarle BusterudElverum OK1.32.05+23.218.46
37Henning WernøeHamar OK1.32.10+23.268.46
38Einar LienLøten o-lag1.32.16+23.328.47
39Harald ØstbyeElverum OK1.33.56+25.128.56
40Frode HjorthHamar OK1.34.03+25.198.57
41Marius StaffOL Toten-Troll1.34.46+26.029.01
42Simen Gran BlystadLøten o-lag1.35.11+26.279.03
43Knut EngenRaumar Orientering1.36.17+27.339.10
44Lars Erik BakkeLøten o-lag1.38.52+30.089.24
45Odd Arne BlystadLøten o-lag1.39.14+30.309.27
46Øystein Bjørke OlsenLøten o-lag1.40.13+31.299.32
47Stein NordviElverum OK1.43.00+34.169.48
48Arve SmestadLøten o-lag1.43.26+34.429.51
49Ole Johan BråtenVang OL1.46.14+37.3010.07
50Håvard KvammeOL Toten-Troll1.47.04+38.2010.11
51Per OsenVestre Akers SK1.47.05+38.2110.11
52Frode BergersenHamar OK1.47.10+38.2610.12
53Jon LahlumFossum IF1.47.16+38.3210.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
54Knut HaugOL Vallset/Stange1.52.49+44.0510.44
55Tore JørgensenHamar OK1.53.44+45.0010.49
56Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.57.23+48.3911.10
57Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.59.36+50.5211.23
58Geir Ola BlystadLøten o-lag2.01.41+52.5711.35
59Tore Gustav TomterNOTEAM2.01.44+53.0011.35
60Henning OlsenLøten o-lag2.03.45+55.0111.47
61Helge RyenHamar OK2.18.05+1.09.2113.09
62Hasse BergstrømIL Tyrving2.18.56+1.10.1213.13
63Fredrik SveenVang OL2.22.23+1.13.3913.33
0Tore Borchgrevink AluHamar OKbrutt

Pyse damer

10 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Hallan SteiwerHalden SK1.22.337.51
2Heidi TronbølFet OL1.27.13+4.408.18
3Mona LomeHamar OK1.31.01+8.288.40
4Kjersti RønningHamar OK1.31.03+8.308.40
5Anne-Guri JevneHamar OK1.31.05+8.328.40
6Anna-Thekla TonjerElverum OK1.31.10+8.378.40
7Nina SmestadLøten o-lag1.31.24+8.518.42
8Margrethe NilsenHamar OK1.32.22+9.498.47
9Selma TonjerNydalens SK1.32.27+9.548.48
10Wenche BjørnstadRingsaker OK1.32.31+9.588.48
11Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.32.39+10.068.49
12Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.35.17+12.449.04
13Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag1.35.45+13.129.07
14Vanja StaffOL Toten-Troll1.39.06+16.339.26
15Iren SkyltbekkLøten o-lag1.39.25+16.529.28
16Margrete JørandliGjø-Vard OL1.40.21+17.489.33
17Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.42.57+20.249.48
18Emma Bangstad BergersenHamar OK1.47.08+24.3510.12
19Unni ØygardLøten o-lag1.52.39+30.0610.43
20Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.52.55+30.2210.45
21Eirin LodgaardByåsen IL1.57.50+35.1711.13
22Lis DæhliLøten o-lag1.58.02+35.2911.14
23Mona HesselbergLøten o-lag2.02.27+39.5411.39
24Eli StensliLøten o-lag2.02.29+39.5611.39
0Linda FredhMåren OKbrutt

Mini herrer

4 980 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne ArnesenHamar OK48.139.40
2Einar LundHamar OK53.12+4.5910.40
3Ole Hans ØieLøten o-lag54.10+5.5710.52
4Per VoldVang OL54.16+6.0310.53
5Kjetil LivenLøten o-lag54.20+6.0710.54
6Erik HaugenRingsaker OK54.24+6.1110.55
7Lars SkramstadLøten o-lag54.26+6.1310.55
8Per Ivar KvammenElverum OK54.43+6.3010.59
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering55.07+6.5411.04
10Knut WikstrømRingsaker OK58.34+10.2111.45
11Jan SveenRaumar Orientering58.36+10.2311.46
12Øyvind FrøislandVang OL58.41+10.2811.47
13Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1.03.16+15.0312.42
14Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.04.01+15.4812.51
15Oddvar GravingenGrue IL1.05.32+17.1913.09
16Sven MarkenLøten o-lag1.06.25+18.1213.20
17Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.09.42+21.2913.59
18Harald HaugenRingsaker OK1.10.27+22.1414.08
19Odd RiseRingsaker OK1.12.38+24.2514.35
20Halstein ØdegårdLøten o-lag1.12.44+24.3114.36
21Einar StensbyLøten o-lag1.21.55+33.4216.26
22Helge StorsveenLøten o-lag1.22.00+33.4716.27
23Arne StrandlieGjø-Vard OL1.22.01+33.4816.28
24Willy JohansenRingsaker OK1.30.58+42.4518.15
25Tor SimonsenOK Øst1.52.51+1.04.3822.39
0Karl Petter OpsahlLøten o-lagbrutt

Mini damer

4 980 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering54.2810.56
2Anne SørumRingsaker OK58.35+4.0711.45
3Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.00.40+6.1212.10
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.04.56+10.2813.02
5Hanne Marie LiumElverum OK1.05.17+10.4913.06
6Ane StorødegårdNOTEAM1.05.20+10.5213.07
7Gro EllegaardVang OL1.05.44+11.1613.11
8Stine AustadRaumar Orientering1.09.14+14.4613.54
9Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.09.47+15.1914.00
10Sidsel StorihleRingsaker OK1.10.05+15.3714.04
11Karen TomterNOTEAM1.11.54+17.2614.26
12Inger SvalandOL Vallset/Stange1.12.09+17.4114.29
13Anne Kathrine FossumStatens Hus1.31.17+36.4918.19
14Liv SimonsenOK Øst1.52.44+58.1622.38

Mini gutt

4 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll54.0810.52
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll58.37+4.2911.46
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK1.03.04+8.5612.39
4Petter Stensli ForsethLøten o-lag1.03.11+9.0312.41
5Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1.03.54+9.4612.49
6Trym BjørkeLøten o-lag1.12.30+18.2214.33
0Sander Tonjer FingarsenElverum OKbrutt

Mini jente

4 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FrøislandVang OL58.3211.45
2Henriette BergLøten o-lag1.03.00+4.2812.39
3June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.03.01+4.2912.39
4Eira Eveline SolbergLøten o-lag1.03.09+4.3712.40
5Synne SolbergGjø-Vard OL1.05.39+7.0713.10
6Maiken EllingsenHamar OK1.09.12+10.4013.53
7Johanne BergLøten o-lag1.35.00+36.2819.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor