Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-mellom
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 1 oktober 2016

N-åpen

1 070 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK20.1318.53
0Johan Fredrik BraarudHalden SK16.4215.36
0Trym BreimoOK Moss11.4610.59
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK16.2515.20
0Sara FristadHalden SK19.3418.17
0India HaavaldsenHalden SK21.48+1.3520.22
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF19.5518.36
0Solan LøkenOK Moss21.18+1.0519.54
0Alexandra NilsenÅs-NMBU Orientering13.4312.49
0Isabella NilsenÅs-NMBU Orientering13.5212.57

D -10

1 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jenny GlomsrødHalden SK31.20+9.1224.52
0Inger Anne BraarudHalden SK22.0817.33
0Torine Hagen-TafjordHalden SK31.22+9.1424.53

D 11-12

1 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Helene OlsenHalden SK15.2510.51
2Marie Lien BackstrømHalden SK16.36+1.1111.41
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK17.06+1.4112.02
4Vilde Hagen-TafjordHalden SK17.12+1.4712.06
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK31.05+15.4021.53
6Mathilde FossaasGimle IF58.31+43.0641.12

D 13-14

2 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra AngvollFredrikstad SK35.2016.26
2Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL48.52+13.3222.43
3Synne Marie JenssenHalden SK55.46+20.2625.56
4Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK1.06.58+31.3831.08
0Elida Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 15-16

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK36.5815.28
2Karoline BjørnerødOK Moss37.24+0.2615.38
3Marie HansenSarpsborg OL39.59+3.0116.43
4Lisa JenssenHalden SK44.08+7.1018.27
5Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL52.51+15.5322.06

D 17-

3 480 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI37.2110.43
2Anni-Maija FinckeHalden SK37.41+0.2010.49
3Marie OlaussenFredrikstad SK39.05+1.4411.13
4Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK41.56+4.3512.02
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42.32+5.1112.13
6Gøril FristadHalden SK43.01+5.4012.21
7Marit KahrsFredrikstad SK43.02+5.4112.21
8Gry GranstedtNTNUI44.42+7.2112.50
9Jo ShepherdHalden SK45.56+8.3513.11
10Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL46.29+9.0813.21
11Helen PalmerHalden SK47.28+10.0713.38
12Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK48.26+11.0513.55
13Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK49.23+12.0214.11
14Karoline AuneHalden SK59.50+22.2917.11
15Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.02.20+24.5917.54
0Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert
0Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-B

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 40-

2 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa Lien BackstrømHalden SK36.4514.28
2Hanne Lerche RaadalHalden SK39.57+3.1215.43
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK42.03+5.1816.33
4Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK44.29+7.4417.30
5Tone Karina IngesenSarpsborg OL46.31+9.4618.18
6Trine OlaussenFredrikstad SK48.08+11.2318.57
7Astrid BjørnerødOK Moss1.00.19+23.3423.44

D 50-

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL33.3214.01
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL33.42+0.1014.06
3Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK37.21+3.4915.37
4Wenche LindløvSarpsborg OL49.04+15.3220.31

D 60-

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SørumRingsaker OK48.2222.11
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.11.55+23.3332.59

H -10

1 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Birk BreimoOK Moss39.1031.05
0Sverre SandvikHalden SK15.3612.22
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL32.4125.56
0Philip Orud HovlandHalden SK18.2814.39
0Selmer LøkenOK Moss21.3417.06
0Vilhelm SvarødHalden SK1.06.42+27.3252.56

H 11-12

1 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss12.358.51
2Ludvik SætherFredrikstad SK12.57+0.229.07
3Herman Lien BackstrømHalden SK13.06+0.319.13
4Sondre LadimOK Moss13.08+0.339.14
5Erlend Grønlund MoenGimle IF18.13+5.3812.49
6Vetle FosdalGimle IF24.15+11.4017.04

H 13-14

2 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss21.299.59
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK31.16+9.4714.32
3Sivert PoppeFredrikstad SK31.33+10.0414.40
4Sander BystrømIndre Østfold OK50.36+29.0723.32
0Odin SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Kristian HelleHalden SK17.1812.10

H 13-16N

1 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin KindemGimle IF26.0622.07

H 15-16

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK33.0112.59
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK33.45+0.4413.17
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK35.32+2.3113.59
4Eirik ImrikFredrikstad SK35.33+2.3213.59
5Jonatan AuneHalden SK35.49+2.4814.06

H 17-

4 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarkko HuovilaHalden SK36.458.26
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK37.35+0.508.38
3Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK40.37+3.529.20
4Espen FiskumHalden SK45.18+8.3310.24
5Marius BjuganHalden SK46.52+10.0710.46
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK47.08+10.2310.50
7Torgeir SnilsbergOK Moss51.28+14.4311.49
8Øyvind LøkenOK Moss1.02.22+25.3714.20
9Hallvard KorenOK Moss1.03.57+27.1214.42
10Trygve LeivestadSarpsborg OL1.12.53+36.0816.45
0Tore BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

H 17-B

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HeitmannGimle IF59.0427.28

H 40-

3 480 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank LøwengreenFredrikstad SK35.2810.11
2Thomas BedinIndre Østfold OK41.25+5.5711.54
3Espen BekhusFredrikstad SK45.32+10.0413.05
4Rune BlågestadIndre Østfold OK47.27+11.5913.38
5Espen SvaeSarpsborg OL48.04+12.3613.48
6Kent KopperudIndre Østfold OK53.31+18.0315.22
7Tore Grønlund MoenGimle IF53.39+18.1115.25
8Tage EidissenSarpsborg OL58.26+22.5816.47
9Petter LøkkebergFredrikstad SK1.11.56+36.2820.40
10Trond Ivar FossaasGimle IF1.19.09+43.4122.44
0Lars Ole KlavestadFredrikstad SKdiskvalifisert
0Magne SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

2 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL32.1612.42
2Øystein JensenSarpsborg OL32.40+0.2412.51
3Ole IngesenSarpsborg OL34.10+1.5413.27
4Dag BrenåsVarteig OL34.33+2.1713.36
5Sture OttesenIndre Østfold OK35.48+3.3214.05
6Jan GranstedtHalden SK36.57+4.4114.32
7Even Woldstad HanssenEiker OL37.54+5.3814.55
8Morten Roger AndersenHalden SK38.13+5.5715.02
9Frank SvarødIdd Sportsklubb39.09+6.5315.24
10Dag SyversenSarpsborg OL41.19+9.0316.15
11Roy GjerdingOK Moss52.41+20.2520.44

H 60-

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans HusebySarpsborg OL32.2813.35
2Bent GalborgenIndre Østfold OK34.37+2.0914.29
3Bjørn ÅstorpSarpsborg OL37.10+4.4215.33
4Leif BokerødIdd Sportsklubb43.18+10.5018.07

H 70-

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK36.3316.45
2Harald LundhaugOK Moss37.11+0.3817.03
3Trygve FosseGimle IF42.35+6.0219.32
4Harald WibyeOK Moss51.39+15.0623.41
0Roger TorperIndre Østfold OKdiskvalifisert

DIR-A

2 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK28.3511.15
2Ingunn FristadHalden SK36.59+8.2414.33
3Remi JohannesenHalden SK44.27+15.5217.30
4Ole Jacob OttestadHalden SK45.36+17.0117.57
5Thor PalmgrenHalden SK53.11+24.3620.56
6Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.00.48+32.1323.56
7Ida Elisabeth FinstadOK Moss1.10.10+41.3527.37
8Eva Steffensen JohansenGimle IF1.34.01+1.05.2637.00
0Bernt MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert

DIR-C

1 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Thrane KnutsenGimle IF28.1319.52
2Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK1.02.12+33.5943.48
0Morten BreimoOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor