Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 19 mars 2016

D10-12N

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK17.0511.18
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb20.53+3.4813.49

H10-12N

1 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MollestadKristiansand OK15.1910.08
2Lukas KniggeSolberg SK16.22+1.0310.50
3Markus KniggeSolberg SK17.40+2.2111.41
4Lars KostølKristiansand OK24.25+9.0616.10
5Fredrik PyttenKristiansand OK1.24.22+1.09.0355.52
0Vetle Breiteig BergKristiansand OKdiskvalifisert

D11-12

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria KostølKristiansand OK27.4012.21
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK32.29+4.4914.30

H11-12

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SkovlyIL Vindbjart50.1122.24

D13-14

2 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering31.2213.41

H13-14

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb20.178.51
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK23.08+2.5110.06
3Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK38.43+18.2616.54

D15-16

2 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK32.0910.45
2Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL32.48+0.3910.58
3Silje KregnesKristiansand OK32.57+0.4811.01
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK37.35+5.2612.34
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)39.34+7.2513.13
6Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK44.16+12.0714.48

H15-16

2 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK23.417.55
2Anders VestølVegårshei IL28.56+5.159.40
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb29.06+5.259.43
4Kristian PyttenKristiansand OK29.39+5.589.54
5Alexander Repstad StoremyrIL Hauken29.40+5.599.55
6Jonas MyhreKristiansand OK30.00+6.1910.02
7Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL35.39+11.5811.55
8Odd-Anton HermansenKristiansand OK35.42+12.0111.56
9Kristian SkovlyIL Vindbjart39.49+16.0813.18
10Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart48.56+25.1516.21
0Anund NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

D13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara StrayKristiansand OK33.3214.58

H13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon Smith EidetIL Vindbjart36.1816.12

D17-20

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)37.249.50
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)37.54+0.309.58
3Silje HaugeHisøy OK38.50+1.2610.13
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)39.18+1.5410.20
5Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)41.44+4.2010.58
6Karine VestølVegårshei IL43.31+6.0711.27
7Ida AurebekkTorridal IL43.44+6.2011.30
8Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)46.48+9.2412.18

H17-20

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK26.397.00
2Matias Hodne HanischKristiansand OK27.36+0.577.15
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK29.29+2.507.45
4Ole KostølKristiansand OK31.36+4.578.18
5Per Ivar StoklandGanddal IL32.26+5.478.32
6Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33.32+6.538.49
7Kristian NyhusKristiansand OK37.35+10.569.53
8Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)41.45+15.0610.59
0Kristian Reiersen JensenKristiansand OKdiskvalifisert

D17B

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Bente H FriestadKristiansand OK31.5413.55
2Linda G. OpheimKristiansand OK33.06+1.1214.27
3Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK33.34+1.4014.39
4Anne Marie EkelandOddersjaa SSK33.48+1.5414.45
5Mari CowardOK Sør34.01+2.0714.51
6Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL1.10.47+38.5330.54

H17B

2 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør22.339.50
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb28.27+5.5412.25
3Bjørn A FriestadKristiansand OK43.18+20.4518.54
0Steinar SundeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D17AK

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje BøenKristiansand OK35.5812.01
2Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart36.45+0.4712.17

H17AK

2 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK28.509.38
2Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering39.43+10.5313.16
3Guttorm NyhusBirkenes IL40.20+11.3013.29
4Tor Sverre SkåraEgersund OK44.27+15.3714.51
5Svein EidetIL Vindbjart1.06.00+37.1022.04

D21

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL33.458.52
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.40+1.559.23
3Trine BolstadGanddal IL45.32+11.4711.58

H21

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK24.226.24
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett26.28+2.066.57
3Morten Bjerga SundliGanddal IL35.36+11.149.22
4Dovydas FreimontasKristiansand OK37.36+13.149.53
5Martin BråtenVegårshei IL39.46+15.2410.27
6Guttorm Strande SyrristRingerike OL41.02+16.4010.47
7Vetle ReinhartsenKristiansand OK47.01+22.3912.22
0Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert

H35

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK31.478.21
2Svein SundeSøgne og Songdalen OK38.51+7.0410.13
3Kjell Arne HålandOK Sør38.58+7.1110.15
4Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK49.53+18.0613.07
5Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK55.28+23.4114.35

D45

2 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK31.3110.32
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35.07+3.3611.44
3Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb35.12+3.4111.46
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL37.21+5.5012.29
5Marianne HaugeHisøy OK38.36+7.0512.54
6Kristin SkadsemGanddal IL54.17+22.4618.09

H45

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)36.079.30
2Terje UrfjellIL Imås36.16+0.099.32
3Oluf BøckmanKristiansand OK37.33+1.269.52
4Fred-Arne SivertsenKristiansand OK40.09+4.0210.33
5Geir BråtenVegårshei IL45.02+8.5511.51
6Pål RundeKristiansand OK48.48+12.4112.50
7Hans Martin SkovlyIL Vindbjart1.29.59+53.5223.40
0Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Ole Petter VestølVegårshei ILdiskvalifisert

D55

2 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll35.0111.42
2Åshild BergstølKongsberg OL40.32+5.3113.33
3Siri ØkstadOddersjaa SSK51.37+16.3617.15

H55

2 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeilvollSøgne og Songdalen OK29.129.45
2Per Ingar HadlandGanddal IL34.26+5.1411.30
3Stein CowardOK Sør35.44+6.3211.57
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK35.46+6.3411.57
5Magne Reier JørgensenKristiansand OK40.56+11.4413.41
6Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering54.10+24.5818.06

D65

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås48.5720.13
2Kirsten SalthaugKristiansand OK50.18+1.2120.47
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK53.08+4.1121.57
4Ingeborg BøbelIL Imås56.36+7.3923.23

H65

2 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering33.4511.17
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK36.54+3.0912.20
3Øyvin SimonsenIL Imås38.22+4.3712.49
4Atle SolheimKristiansand OK42.02+8.1714.03
5Widar Taxth LølandHisøy OK42.03+8.1814.03
6Frank Glad BalchenOddersjaa SSK44.15+10.3014.47
7Sigmund SalthaugKristiansand OK46.06+12.2115.25
8Harald WibyeOK Moss1.13.21+39.3624.31
0Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Direkte A

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode BalchenOddersjaa SSK33.578.56

D15-16B

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK27.5712.12
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK30.47+2.5013.26
0Tuva HepburnKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor