Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 14 juni 2016

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma AndresenStord Orientering36.3822.53

D15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annie MyhreStord Orientering1.13.2226.12

D17

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.13.4516.23
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.17.11+3.2617.09
3Irinja AlmåsStord Orientering1.20.56+7.1117.59
4Edel SlettemarkStord Orientering1.28.29+14.4419.39

D17C

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Agnete NysæterStord Orientering46.5127.33
2Turid HellandStord Orientering48.29+1.3828.31

D40

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda RykkjeStord Orientering41.5614.58
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering59.02+17.0621.05

H13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens KlosterFitjar IL47.0616.49
2Ivan KrutikovStord Orientering1.00.34+13.2821.37
3Jørgen WesterheimStord Orientering1.27.48+40.4231.21

H13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes AndersenStord Orientering40.2023.43

H15-16

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeStord Orientering1.03.1314.02

H17

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering51.5711.32
2Ingvar RafdalStord Orientering1.14.48+22.5116.37
0Sindre Løver HovdenStord Orienteringdiskvalifisert

H40

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik OttesenStord Orientering51.5311.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jarle HauglandStord Orientering54.05+2.1212.01
3Ove VedøyStord Orientering1.08.14+16.2115.09
0Sveinung RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
Øyvind Gaute BergStord Orienteringbrutt

H50

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Henrik HovdenStord Orientering55.0312.14
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL59.40+4.3713.15
3Leif G. HovdenHalsnøy OL1.07.08+12.0514.55
Jarle HallandStord Orienteringbrutt

H60

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle IrgensStord Orientering44.5716.03
2Per Audun KlosterFitjar IL51.10+6.1318.16
3Sigmund SætreFitjar IL1.01.32+16.3521.58
4Åge HovdenStord Orientering1.02.03+17.0622.09
0Wilhelm EngelsenStord Orienteringdiskvalifisert

H70

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald WesterheimFitjar IL51.3818.26
2Jonny HuseStord Orientering52.04+0.2618.35
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL59.25+7.4721.13
4Gunnar NysæterStord Orientering1.03.14+11.3622.35
5Ingolf DybvikStord Orientering1.03.48+12.1022.47
6Steinar SlettemarkStord Orientering1.05.57+14.1923.33
7Harald HaugenStord Orientering1.32.02+40.2432.52

H-Open

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TorsnesStord Orientering43.1015.25
2Øyvind SkålevikFitjar IL51.38+8.2818.26
3Anders SætreFitjar IL59.51+16.4121.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor