Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 3. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 3. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

Fitjar IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Emma Fitjar HjelleN-Open (4)32.37+10.0521.44
0Jon Fitjar HjelleN-Open (4)31.42+9.1021.08
0Ola Fitjar HjelleN-Open (4)32.20+9.4821.33
1Per Audun KlosterH 60- (2)43.2115.28
1Harald WesterheimH 70- (7)34.3412.20
2Mette FitjarD 17-C (5)30.42+2.0619.11
2Rolf Atle RolfsnesH 50- (9)43.39+6.3611.11
2Øyvind SkålevikH-Open (7)36.49+3.5813.08
3Jens KlosterH 13-14 (4)49.53+12.3717.48
5Frode FitjarH-Open (7)44.24+11.3315.51

Halsnøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigvald RobberstadH 70- (7)40.03+5.2914.18
4Rune VassendenH-Open (7)41.25+8.3414.47
7Leif G. HovdenH 50- (9)53.58+16.5513.50

Onarheim IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Ingvar SkjoldeH-Open (7)32.5111.43

Stord Orientering

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigrid S. BergN-Open (4)22.3215.01
1Tonje RykkjeD 11-12 (1)28.1517.39
1Selma AndresenD 11-12N (2)12.268.17
1Nora L. RykkjeD 13-16N (1)12.158.10
1Annie MyhreD 15-16 (1)59.3121.15
1Tove Vikanes AgdesteinD 17- (3)51.3113.12
1Nina HagerupD 17-C (5)28.3617.52
1Linda RykkjeD 40- (3)37.4213.27
1Marie AasheimD 60- (1)53.1319.00
1Martin StautlandH 13-14 (4)37.1613.18
1Johannes AndersenH 13-16C (1)30.0318.46
1Stian RykkjeH 15-16 (1)39.3210.08
1Kenneth WesterheimH 17- (2)32.328.20
1Sveinung RykkjeH 40- (6)30.397.51
1Arne Henrik HovdenH 50- (9)37.039.30
2Erika JægerD 11-12N (2)17.00+4.3411.20
2Malene ØenD 17- (3)51.39+0.0813.14
2Gunn Kjersti RøgenesD 40- (3)46.47+9.0516.42
2Ivan KrutikovH 13-14 (4)38.06+0.5013.36
2Stian BratsethH 17- (2)52.06+19.3413.21
2Jarle HauglandH 40- (6)33.53+3.148.41
2Atle IrgensH 60- (2)56.15+12.5420.05
2Jonny HuseH 70- (7)38.53+4.1913.53
3Arnfrid SkjævelandD 17- (3)1.06.55+15.2417.09
3Brynhild M. StautlandD 17-C (5)30.46+2.1019.13
3Elisabeth S. BergD 40- (3)48.47+11.0517.25
3Henrik OttesenH 40- (6)36.03+5.249.14
3Lars Harald FrugårdH 50- (9)44.00+6.5711.16
3Geir TorsnesH-Open (7)37.21+4.3013.20
4Turid HellandD 17-C (5)36.20+7.4422.42
4Jørgen WesterheimH 13-14 (4)55.46+18.3019.55
4Even RolsnesH 40- (6)46.24+15.4511.53
4Magnar HillesdalH 50- (9)45.47+8.4411.44
4Ingolf DybvikH 70- (7)42.59+8.2515.21
5Kirsti A. FrugårdD 17-C (5)44.32+15.5627.50
5Ove VedøyH 40- (6)52.04+21.2513.21
5Jon Magne BratsethH 50- (9)46.12+9.0911.50
5Gunnar NysæterH 70- (7)46.41+12.0716.40
6Øyvind Gaute BergH 40- (6)59.47+29.0815.19
6Jarle HallandH 50- (9)47.57+10.5412.17
6Reidar BrevikH 70- (7)47.07+12.3316.49
6Asle SkulstadH-Open (7)46.43+13.5216.41
7Harald HaugenH 70- (7)56.04+21.3020.01
7Håvard GrastveitH-Open (7)51.54+19.0318.32
8Steinar RøgenesH 50- (9)59.12+22.0915.10
0Jan Ove ØenH 50- (9)diskvalifisert
Irinja AlmåsD 17- (3)brutt
Stig Helge WesterheimH 17- (2)brutt
Lars Helge WesterheimH 60- (2)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor