Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering1.07.0627.57

D 11-12N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AndresenStord Orientering28.2414.12
2Erika JægerStord Orientering34.57+6.3317.28

D 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering53.2317.13

D 17-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering55.2713.51
2Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.04.13+8.4616.03
3Edel SlettemarkStord Orientering1.16.48+21.2119.12

D 17-C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering43.1818.02
2Randi HøyvikStord Orientering54.02+10.4422.30
3Aud Jorunn VedøyStord Orientering54.04+10.4622.31
Kjersti LangelandOnarheim ILdiskvalifisert

D 40-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering44.1114.15
2Marit Stalheim GrimstadStord Orientering1.04.54+20.4320.56

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik S. BergStord Orientering31.1415.37

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering50.3416.18
2Martin StautlandStord Orientering52.05+1.3116.48

H 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering1.14.0830.53
2Johannes AndersenStord Orientering1.14.09+0.0130.53

H 15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering43.2310.50

H 17-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Helge WesterheimStord Orientering45.2011.20
2Håkon RykkjeStord Orientering52.39+7.1913.09

H 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering40.0410.01
2Henrik OttesenStord Orientering44.20+4.1611.05
3Jarle HauglandStord Orientering48.20+8.1612.05
4Even RolsnesStord Orientering53.55+13.5113.28
5Ove VedøyStord Orientering59.22+19.1814.50

H 50-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar HillesdalStord Orientering50.1712.34
2Leif G. HovdenHalsnøy OL54.53+4.3613.43
3Jarle HallandStord Orientering56.07+5.5014.01

H 60-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Helge WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingolf DybvikStord Orientering53.0517.07
2Harald HaugenStord Orientering58.02+4.5718.43
3Harald WesterheimFitjar IL1.01.17+8.1219.46
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.05.38+12.3321.10
5Steinar SlettemarkStord Orientering1.14.51+21.4624.08

H-Open

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar StoresætreOnarheim IL39.1712.40
2Ole SkatenOnarheim IL43.01+3.4413.52
3Øyvind SkålevikFitjar IL43.41+4.2414.05
4Ole LangelandOnarheim IL47.15+7.5815.14
5Stein Olav SkatenOnarheim IL48.50+9.3315.45
6Magne StoresætreOnarheim IL1.08.27+29.1022.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor