Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. sprintløp/nybyrjarkarusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. sprintløp/nybyrjarkarusell
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 12 april 2016

D-sprint

1 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering17.0610.03
2Malene ØenStord Orientering17.57+0.5110.33
3Linda RykkjeStord Orientering18.50+1.4411.04
4Arnfrid SkjævelandStord Orientering19.01+1.5511.11
5Annie MyhreStord Orientering21.09+4.0312.26
6Nina HagerupStord Orientering21.23+4.1712.34
7Edel SlettemarkStord Orientering21.26+4.2012.36
8Kristine VadStord Orientering23.04+5.5813.34
9Mette FitjarFitjar IL25.36+8.3015.03
10Nina Mæland PoldenStord Orientering26.22+9.1615.30
11Elisabeth S. BergStord Orientering27.00+9.5415.52
12Marie AasheimStord Orientering30.38+13.3218.01

D-12N

1 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering13.3413.34
0Selma AndresenStord Orientering10.0110.01
0Sigrid S. BergStord Orientering10.4010.40
0Anna Fitjar HjelleFitjar IL16.27+2.5316.27
0Emma Fitjar HjelleFitjar IL12.5512.55
0Erika JægerStord Orientering11.2711.27
0Anna S. NilsenStord Orientering23.32+9.5823.32
0Tonje RykkjeStord Orientering7.527.52
0Leonora O. WesterheimStord Orientering23.30+9.5623.30

D13-16N

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GrimstadStord Orientering6.016.01

H-sprint

1 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering11.166.37
2Sveinung RykkjeStord Orientering12.58+1.427.37
3Henrik OttesenStord Orientering13.45+2.298.05
4Jarle HauglandStord Orientering15.35+4.199.10
5Even RolfsnesStord Orientering16.06+4.509.28
6Ingvar RafdalStord Orientering16.53+5.379.55
7Jon Magne BratsethStord Orientering17.01+5.4510.00
8Jarle HallandStord Orientering17.21+6.0510.12
9Martin StautlandStord Orientering18.57+7.4111.08
10Øyvind SkålevikFitjar IL19.19+8.0311.21
11Rune VassendenHalsnøy OL20.25+9.0912.00
12Harald WesterheimFitjar IL21.02+9.4612.22
13Stian BratsethStord Orientering21.14+9.5812.29
14Ivan KrutikovStord Orientering21.44+10.2812.47
15Jonny HuseStord Orientering23.29+12.1313.48
16Øyvind Gaute BergStord Orientering24.46+13.3014.34
17Ingolf DybvikStord Orientering24.52+13.3614.37
18Asle SkulstadStord Orientering24.59+13.4314.41
19Harald HaugenStord Orientering28.38+17.2216.50
20Johannes AndersenStord Orientering28.42+17.2616.52
21Jørgen WesterheimStord Orientering28.47+17.3116.55
22Jonas E. VørøsStord Orientering40.48+29.3224.00
0Jon Ingvar SkjoldeOnarheim ILdiskvalifisert
0Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

H-12N

1 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering12.1112.11
0Erik S. BergStord Orientering9.239.23
0Noah GullbergStord Orientering12.26+0.1512.26
0Ludvik N. HauglandStord Orientering12.19+0.0812.19
0Emil Vad HellaStord Orientering13.05+0.5413.05
0Ola Vad HellaStord Orientering12.37+0.2612.37
0Jon Fitjar HjelleFitjar IL12.38+0.2712.38
0Ola Fitjar HjelleFitjar IL16.18+4.0716.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor