Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjellgeita

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjellgeita
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 2 oktober 2016

Fjellkillingen nybegynner

2 210 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emil BalonVelledalen IL1.12.5933.01
0Jona BangEmblem IL29.4813.29
0Eystein Grüner BjåstadMolde og Omegn IF1.29.25+16.2640.27
0Emma DrønnesundEmblem IL54.4524.46
0Hans Olav HolmbergVelledalen IL46.5421.13
0Sophia HolmbergVelledalen IL46.4321.08
0Johannes IndrebøEmblem IL31.4314.21
0Daniel KjempholEmblem IL47.1021.20
0Iver Bjørdal KlokkEmblem IL25.1011.23
0Hanne Kornelia KlungsøyrEmblem IL52.1623.39
0John Markus KlungsøyrEmblem IL32.0914.32
0Ole Jakob KlungsøyrEmblem IL33.5215.19
0Silje Marie KlungsøyrEmblem IL27.1612.20
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL1.01.3227.50
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL1.00.4927.31
0Victor SlørdahlEmblem IL25.4711.40
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL49.2222.20
0Sigurd TyldumEmblem IL1.14.34+1.3533.44
0Kasper Teigmo HoldenMolde og Omegn IF37.0416.46
0Helene Heggheim JensenEmblem IL1.00.1527.15
0Torild HoleVelledalen IL38.0817.15
0Line TryggestadEmblem IL46.4521.09
0Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL57.5126.10
0Benjamin StørdalMolde og Omegn IF1.29.25+16.2640.27
0Noah TryggestadEmblem IL46.5421.13
0Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL30.4113.53
0Sivert NakkenVelledalen IL28.4112.58
0Silje Heggheim JensenEmblem IL1.02.1228.08
0Leon Gagneskar HornelandMolde og Omegn IF37.0116.44
0Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL49.4822.32
0Cornelia HoleneEmblem IL40.4118.24
0Andreas NakkenVelledalen IL26.5112.08
0Eemil VoitkEmblem IL33.5215.19

Damer 4 km

4 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL47.2711.49
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL48.04+0.3711.59
3Marit LundanesEmblem IL48.42+1.1512.08
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF54.34+7.0713.36
5May Britt DrønnesundEmblem IL1.10.42+23.1517.37

Herrer 4 km

4 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav ØstremEmblem IL1.15.5318.55
2Mateusz BalongVelledalen IL2.04.32+48.3931.03

Damer 6 km

6 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janita SkogengEmblem IL1.09.4611.12
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.14.44+4.5812.00
3Katharina RogstadMolde og Omegn IF1.45.38+35.5216.58
4Siv Haukebø SiemMolde og Omegn IF1.46.17+36.3117.05
0Camilla ÖhmanNTNUIdiskvalifisert

Herrer 6 km

6 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are Årøen LykkeEmblem IL1.09.1911.08
2Geir NilsenEmblem IL1.09.39+0.2011.11
3Arunas RazickasEmblem IL1.13.44+4.2511.51
4Victor StørdalMolde og Omegn IF1.14.26+5.0711.58
5Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.27.20+18.0114.02
6Audun ÅrøenEmblem IL1.27.23+18.0414.02
7Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF1.34.08+24.4915.08
8Kristoffer StenstadOppsal Orientering1.37.55+28.3615.44
9Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF1.48.29+39.1017.26
0Frank DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert

Herrer 11 km

11 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.22.386.57
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.26.10+3.327.15
3Tryg-Arne Alnes LøkkeborgEmblem IL1.46.46+24.088.59
4Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.47.33+24.559.03
5Jan Magne SolibakkeEmblem IL1.47.37+24.599.03
6Roar ReitenEmblem IL2.04.57+42.1910.31
7Hallvard TyldumEmblem IL2.27.44+1.05.0612.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor