Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 4 september 2016

D 11-12 2,5km

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DrønnesundEmblem IL58.2323.55

D -12N 1,5km

1 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma DrønnesundEmblem IL26.5817.17

D 15-16 4,6km

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.06.4214.30
2Olea GjeldvikMolde og Omegn IF1.19.00+12.1817.10

D 17-20 6,1km

5 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL55.099.16

D17C 2,5km

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Britt DrønnesundEmblem IL43.2917.49

D 21- 6,1km

5 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina RogstadMolde og Omegn IF1.16.5512.55
2Siv Haukebø SiemMolde og Omegn IF1.28.25+11.3014.51

D 40- 4,6km

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine TalsethMolde og Omegn IF1.07.1414.36

D 50- 4,6km

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF55.5112.08
2Evy MeisingsethMolde og Omegn IF1.00.31+4.4013.09

D 60- 3,5km

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Hol VaajeMolde og Omegn IF56.2916.51

H -12N 1,5km

1 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL22.5014.38
2Andreas LandeEmblem IL22.51+0.0114.38
3Leon Gagnaskar HornelandMolde og Omegn IF32.02+9.1220.32
4Benjamin StørdalMolde og Omegn IF32.18+9.2820.42

H 15-16 4,6km

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF52.5011.29

H 17-20 7,5km

7 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL52.367.09
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL59.00+6.248.02
3Are Årøen LykkeEmblem IL1.16.23+23.4710.24

H 21- 7,5km

7 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil OkkenhaugMolde og Omegn IF53.377.18
2Torbjørn Digernes JakobsenMolde og Omegn IF1.02.43+9.068.32
3Øystein NesseMolde og Omegn IF1.08.47+15.109.22
4Victor StørdalMolde og Omegn IF1.22.44+29.0711.16

H 40- 6,1km

5 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL49.438.21
2Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF1.15.21+25.3812.39
3Arunas RazickasEmblem IL1.19.00+29.1713.16
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.23.02+33.1913.57
5Frank DrønnesundEmblem IL1.55.34+1.05.5119.25

H 50- 6,1km

5 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL56.019.24
2Eivind MorstølMolde og Omegn IF57.09+1.089.36

H 60- 4,6km

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn HeggemHalsa IL57.4812.33
2Helge StaurnesKårvåg IL1.09.19+11.3115.04
3Geir NilsenEmblem IL1.13.54+16.0616.03
4Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF1.28.55+31.0719.19
5Per KvalshaugKårvåg IL1.32.22+34.3420.04

H 70- 3,5km

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF54.3116.16
0Edmund TalsethMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor