Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 12 juni 2016

Emblem IL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Emma DrønnesundD-12N (12)20.4415.56
0Julie DrønnesundD-12N (12)23.5718.25
0Helene Heggheim JensenD-12N (12)24.2318.45
0Silje Heggheim JensenD-12N (12)24.1118.36
0Hanne Kornelia KlungsøyrD-12N (12)31.1524.02
0Silje Marie KlungsøyrD-12N (12)16.0312.20
0Eline Kaldhusdal SollibakkeD-12N (12)21.5616.52
0Marie TeigeneD-12N (12)21.4716.45
0Anna Olivie WahlquistD-12N (12)21.1016.16
0Idun Marie WahlquistD-12N (12)29.5723.02
0William EmblemH-12N (9)15.3712.00
0Johannes IndrebøH-12N (9)15.3812.01
0John Markus KlungsøyrH-12N (9)15.5812.16
0Emil Kaldhusdal SollibakkeH-12N (9)19.3515.03
0Henrik Ramsevik TeigeneH-12N (9)18.0613.55
0Noah TryggestadH-12N (9)28.50+9.1022.10
0Lea Brekke BangD-12N (12)36.2928.03
0Jona BangH-12N (9)19.4015.07
1Geir NilsenH60 (1)54.2318.00
1Marit Sylte LundanesD50 (2)43.3214.24
1Erlend Nilsen SandnesH17-20 (3)32.367.19
1May-Britt DrønnesundDamer C (4)38.1823.04
1Marianne LykkeD40 (2)37.5012.31
1Eemil VoitkH11-12 (1)36.2221.54
1Kristin LundanesD13-14 (1)29.4513.24
1Ingrid LundanesD17-20 (3)30.298.44
1Runar BangHerrer C (4)49.3129.49
1Henning Osnes TeigeneH40 (4)28.478.14
2Kristian Nilsen SandnesH17-20 (3)45.24+12.4810.12
2Cecilie TryggestadDamer C (4)1.05.23+27.0539.23
2Arunas RazickasH40 (4)44.21+15.3412.42
3Line TryggestadD13-16N (3)19.26+1.5914.56
3Vilde Årøen LykkeD17-20 (3)42.21+11.5212.08
0Frank DrønnesundA-kort (2)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergH70 (1)44.3220.03
1Eivind MorstølH50 (3)40.3511.37
1Ane Hagset StavnesliD15-16 (2)1.01.0917.31
1Magne Angelhus MorstølH15-16 (1)52.0414.55
2Stig BratsbergH50 (3)43.41+3.0612.31
2Hanne-Merete HagsetD50 (2)51.58+8.2617.12
2Jørill GjeitnesD40 (2)1.14.11+36.2124.33
2Sofie SjåholmD15-16 (2)1.20.42+19.3323.07
2Rikke Gjeitnes DahleD17-20 (3)41.59+11.3012.01
3Håvard Støen GussiåsH17-20 (3)48.26+15.5010.53
3Stig DahleH40 (4)47.30+18.4313.36
4Malene SylteDamer C (4)1.51.07+1.12.491.06.56
4Bjarne SjåholmH40 (4)59.55+31.0817.10

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn LundanesH21 (2)31.097.00
2Camilla ÖhmanD21 (2)50.56+6.3614.35

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Geir PaulsenH50 (3)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristoffer StenstadH21 (2)1.14.05+42.5616.38

Velledalen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lovise BøeD-12N (12)29.3622.46
0Mikkel Ibsen LervågH-12N (9)29.28+9.4822.40
0Tobias Ibsen LervågH-12N (9)29.30+9.5022.41
1Ildri BøeD13-16N (3)17.2713.25
1Sofie Skylstad HoleD13-16N (3)17.2713.25
1Andreas NakkenH13-16N (1)35.5227.35
1Pernille Ibsen LervågD21 (2)44.2012.42
1Bernt Are LervågA-kort (2)49.5116.30
3Torild HoleDamer C (4)1.44.52+1.06.341.03.10
0Alf Petter BøeHerrer C (4)diskvalifisert
0Sivert NakkenHerrer C (4)diskvalifisert
0Svein NakkenHerrer C (4)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor