Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 12 juni 2016

D-12N

1 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lovise BøeVelledalen IL29.3622.46
0Emma DrønnesundEmblem IL20.4415.56
0Julie DrønnesundEmblem IL23.5718.25
0Helene Heggheim JensenEmblem IL24.2318.45
0Silje Heggheim JensenEmblem IL24.1118.36
0Hanne Kornelia KlungsøyrEmblem IL31.1524.02
0Silje Marie KlungsøyrEmblem IL16.0312.20
0Eline Kaldhusdal SollibakkeEmblem IL21.5616.52
0Marie TeigeneEmblem IL21.4716.45
0Anna Olivie WahlquistEmblem IL21.1016.16
0Idun Marie WahlquistEmblem IL29.5723.02
0Lea Brekke BangEmblem IL36.2928.03

D13-14

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL29.4513.24

D13-16N

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ildri BøeVelledalen IL17.2713.25
1Sofie Skylstad HoleVelledalen IL17.2713.25
3Line TryggestadEmblem IL19.26+1.5914.56

Damer C

1 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt DrønnesundEmblem IL38.1823.04
2Cecilie TryggestadEmblem IL1.05.23+27.0539.23
3Torild HoleVelledalen IL1.44.52+1.06.341.03.10
4Malene SylteMolde og Omegn IF1.51.07+1.12.491.06.56

D15-16

3 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.01.0917.31
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF1.20.42+19.3323.07

D17-20

3 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL30.298.44
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF41.59+11.3012.01
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL42.21+11.5212.08

D40

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL37.5012.31
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF1.14.11+36.2124.33

D50

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL43.3214.24
2Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF51.58+8.2617.12

H-12N

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0William EmblemEmblem IL15.3712.00
0Johannes IndrebøEmblem IL15.3812.01
0John Markus KlungsøyrEmblem IL15.5812.16
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL29.28+9.4822.40
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL29.30+9.5022.41
0Emil Kaldhusdal SollibakkeEmblem IL19.3515.03
0Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL18.0613.55
0Noah TryggestadEmblem IL28.50+9.1022.10
0Jona BangEmblem IL19.4015.07

H11-12

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eemil VoitkEmblem IL36.2221.54

H13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NakkenVelledalen IL35.5227.35

Herrer C

1 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar BangEmblem IL49.3129.49
0Alf Petter BøeVelledalen ILdiskvalifisert
0Sivert NakkenVelledalen ILdiskvalifisert
0Svein NakkenVelledalen ILdiskvalifisert

H15-16

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF52.0414.55

H17-20

4 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL32.367.19
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL45.24+12.4810.12
3Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF48.26+15.5010.53

H40

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL28.478.14
2Arunas RazickasEmblem IL44.21+15.3412.42
3Stig DahleMolde og Omegn IF47.30+18.4313.36
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF59.55+31.0817.10

H50

3 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF40.3511.37
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF43.41+3.0612.31
0Geir PaulsenOL Trollelgdiskvalifisert

H60

3 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL54.2318.00

H70

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF44.3220.03

D21

3 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL44.2012.42
2Camilla ÖhmanNTNUI50.56+6.3614.35

H21

4 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn LundanesNTNUI31.097.00
2Kristoffer StenstadOppsal Orientering1.14.05+42.5616.38

A-kort

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bernt Are LervågVelledalen IL49.5116.30
0Frank DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor