Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kårvåg IL
Dato: søndag 22 mai 2016

D 10-12N

1 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Nørdsti-KongshaugKårvåg IL21.0917.03
2Frida Fredli HellesfjordKårvåg IL21.12+0.0317.05

D 13-14

2 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL1.00.4420.18

D 13-16N

1 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Nørdsti-KongshaugKårvåg IL21.1417.07

D 17-C

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF35.1915.33
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF37.22+2.0316.27
3Ingun EliassenKårvåg IL41.36+6.1718.19
4Ingrid Elise StaurnesKårvåg IL1.21.00+45.4135.40
5Eldbjørg JohnsenKårvåg IL1.21.05+45.4635.43
6Åshild SundsøyKårvåg IL1.21.40+46.2135.58
7Andrea KvalshaugKårvåg IL1.25.15+49.5637.33

D 17-20

4 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL45.1610.00
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF59.53+14.3713.14

D 21-39

4 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla ÖhmanNTNUI54.3412.04

D 40-49

3 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine TalsethMolde og Omegn IF49.0414.18
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF59.36+10.3217.22

D 50-59

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL50.2514.41
0Guri Olenka UtheimKårvåg ILdiskvalifisert
Merethe SakshaugKårvåg ILbrutt

H 10-12N

1 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL14.3011.41
2Andreas LandeEmblem IL16.31+2.0113.19
3William EmblemEmblem IL16.37+2.0713.24
4Olav Nørdsti-KongshaugKårvåg IL21.12+6.4217.05
5Martin Herlof AaeKårvåg IL22.48+8.1818.23

H 15-16

4 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF56.0012.23

H 17-20

5 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF1.16.2714.52

H 21-39

5 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn LundanesNTNUI41.108.00

H 40-49

4 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL41.259.09
2Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF41.37+0.129.12
3Arunas RazickasEmblem IL1.07.45+26.2014.59
4Stig DahleMolde og Omegn IF1.12.30+31.0516.02
Knut KongshaugKårvåg ILbrutt

H 50-59

4 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL45.3510.05
2Eivind MorstølMolde og Omegn IF49.08+3.3310.52
3Stig BratsbergMolde og Omegn IF59.32+13.5713.10
4Odd Willy SakshaugKårvåg IL1.41.45+56.1022.30

H 60-69

3 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn HeggemHalsa IL42.0412.15
2Per Oddvar KvalshaugKårvåg IL53.51+11.4715.41
3Kjell SundsøyKårvåg IL55.29+13.2516.10
4Geir NilsenEmblem IL1.02.51+20.4718.19
5Kjell StensåMolde og Omegn IF1.19.16+37.1223.06
0Roald SevalsenKårvåg ILbrutt
Lars Inge GustadKårvåg ILbrutt

H 70-79

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edmund TalsethMolde og Omegn IF1.27.3329.16
2Kjell Tore JohansenKårvåg IL1.36.17+8.4432.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor