Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprinten
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 1 mai 2016

Herrer 17-20

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL21.057.48
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL22.48+1.438.26
3Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF26.07+5.029.40

Herrer 21-39

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victor StørdalMolde og Omegn IF34.3312.47

Herrer 40-49

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF29.2010.51
2Arunas RazickasEmblem IL37.59+8.3914.04
0Frank DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert

Herrer 15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF29.3610.57

Herrer 50-59

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF19.179.32
2Lars Roger LundanesEmblem IL20.32+1.1510.09
0Stig BratsbergMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Damer 13-14

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL33.2016.30

Damer 15-16

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF30.0014.51
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF32.03+2.0315.51

Damer 17-20

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL20.177.30
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL25.32+5.159.27

Damer 40-49

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF36.3618.07

Herrer 60-69

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell StensåMolde og Omegn IF23.1815.25
2Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF25.36+2.1816.57
3Geir NilsenEmblem IL26.58+3.4017.51

Damer 17C

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt DrønesundEmblem IL45.5930.27

Damer 50-59

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL21.2614.11
2Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF23.29+2.0315.33

Herrer 70-79

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF31.5921.10
0Edmund TalsethMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Herrer -12N

1 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Noah TryggestadEmblem IL11.2911.22

Damer -12N

1 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Julie DrønnesundEmblem IL10.0910.02
0Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF8.037.58
0Emma DrønnesundEmblem IL15.2515.15

Damer 13-16C

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olea GjeldvikMolde og Omegn IF27.3718.17
2Line TryggestadEmblem IL28.00+0.2318.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor