Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Merkeløpet
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: lørdag 27 august 2016

N-åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin Ø BalchenOddersjaa SSK41.4420.52
Adeline SlettebøeSøgne og Songdalen OK52.4526.22

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Lund JensenOddersjaa SSK30.3813.55

D 15-16

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK55.4212.06
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.17.02+21.2016.44
3Inga StødleKristiansand OK1.19.48+24.0617.20

D 17-A kort

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK29.078.33
2Kristin MestadTorridal IL59.12+30.0517.24
3Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK1.11.57+42.5021.09

D 17-B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie EkelandOddersjaa SSK54.4920.18

D 55-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL53.2515.42
0Brit I. DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 65-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås59.4522.07
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.01.18+1.3322.42

H 11-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart29.0913.14

H 13-14

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK34.4112.50
2Simon AasenØvrebø IL1.03.38+28.5723.34
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.07.44+33.0325.05
4Erlend Odd BergeOddersjaa SSK1.10.18+35.3726.02

H 13-16C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart24.5411.19
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart30.39+5.4513.55

H 15-16

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK51.068.57
2Kristian PyttenKristiansand OK1.00.28+9.2210.36
3Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1.19.02+27.5613.51
4Jonas MyhreKristiansand OK1.26.33+35.2715.11

H 17-A kort

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK46.3910.08
2Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK48.44+2.0510.35
3Svein SundeSøgne og Songdalen OK55.38+8.5912.05
4Inge HaugeHisøy OK1.01.03+14.2413.16
5Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK1.03.43+17.0413.51
6Tobias HægelandØvrebø IL1.16.12+29.3316.33

H 17-B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir KristiansenOddersjaa SSK38.4014.19
2Frode JensenOddersjaa SSK44.24+5.4416.26

H 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten CowardOK Sør28.3012.57

H 17-20

6 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar EkelandOddersjaa SSK58.298.59
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.02.01+3.329.32
3Sebastian DalandKristiansand OK1.06.40+8.1110.15
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.09.23+10.5410.40
0Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
0Torkel ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

8 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.02.507.03
2Vegard DanielsenKristiansand OK1.14.50+12.008.24
3Holger HottKristiansand OK1.15.47+12.578.30
4Marius PyttenKristiansand OK1.20.03+17.138.59
5Magne OmestadNydalen SK1.21.17+18.279.07
6Jostein MoeTorridal IL1.23.58+21.089.26
7Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.33.53+31.0310.32
8Jan BlandkjennKristiansand OK1.47.24+44.3412.04
9Steinar AasBirkenes IL1.51.03+48.1312.28
10Fred Arne SivertsenKristiansand OK1.52.55+50.0512.41
0Halvor VassbøVindbjartdiskvalifisert
0Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert
0Eirik Martens SvensenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.41.1715.34

H 45-

5 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Erik LarsenSandefjord OK1.09.2212.10
2Helge HodnemyrIL Vindbjart1.18.16+8.5413.43

H 55-

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK53.3111.38
2John HansenKristiansand OK55.42+2.1112.06
3Stein CowardOK Sør1.14.48+21.1716.15

H 65-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås49.5614.41
2Erik HodneOddersjaa SSK59.47+9.5117.35

H 70-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar Taxth LølandHisøy OK57.1716.50
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK57.44+0.2716.58
3Arne Kristian SkiftenesIL Imås1.00.47+3.3017.52

H 75-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild TelstøIL Vindbjart1.02.5523.18
0Kristian OmestadKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor