Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Fitjar IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigmund SætreH Mellom (26)29.07+2.289.42
4Jens KlosterH Mellom (26)32.05+5.2610.41
6Øyvind SkålevikH Mellom (26)33.10+6.3111.03
10Rolf Atle RolfsnesH Lang (19)56.49+17.0811.50
10Harald WesterheimH Mellom (26)36.42+10.0312.14
14Per Audun KlosterH Mellom (26)39.18+12.3913.06
0Johannes OlsenH Ny (8)diskvalifisert

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sigvald RobberstadH Mellom (26)33.36+6.5711.12
17Leif Gunnar HovdenH Lang (19)1.03.11+23.3013.09

Haugesund IL Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenD Mellom (6)33.3411.11
2Ingvild Paulsen VieD Lang (6)1.02.36+1.4913.02
2Sigurd Paulsen VieH Mellom (26)27.04+0.259.01
2Tiril OlaussenD -16K (2)57.00+5.2124.46
2Sebastian JørgensenH Ny (8)15.35+0.5714.09
3Kristina VollD Lang (6)1.03.18+2.3113.11
3Anita SælevikD Mellom (6)41.10+7.3613.43
3Hanna Eline EngløkkD Ny (5)15.19+4.0113.55
4Olav Gramstad BerstadH Ny (8)16.28+1.5014.58
5Johannes DjupeslandH Lang (19)49.23+9.4210.17
5Magnus EngløkkH Mellom (26)32.25+5.4610.48
6John Arvid DjupeslandH Lang (19)49.40+9.5910.20
6Randi EngløkkD Lang (6)1.12.40+11.5315.08
6Victor RingdalH Ny (8)17.16+2.3815.41
7Harald NappenH Ny (8)55.17+40.3950.15
8Stein Jarle HelgelandH Lang (19)53.33+13.5211.09
9Lars Johann MiljeH Mellom (26)35.25+8.4611.48
11Ivar KvaleH Lang (19)58.05+18.2412.06
11Arne StakkestadH Mellom (26)37.04+10.2512.21
12Henrik Haga  NesseH Lang (19)59.27+19.4612.23
15Erik EngløkkH Lang (19)1.01.40+21.5912.50
15Sigved GramstadH Mellom (26)39.59+13.2013.19
16Per Bjarne MyhreH Mellom (26)41.09+14.3013.43
18Jan SteffensenH Lang (19)1.12.56+33.1515.11
18Trygve VollH Mellom (26)41.27+14.4813.49
22Mikal LiknesH Mellom (26)45.04+18.2515.01
0Aksel BjellandH Mellom (26)diskvalifisert
0Solfrid ThuestadD Mellom (6)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Oddvar HuglenH Mellom (26)1.03.35+36.5621.11

Onarheim IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ketil SkjoldeH Mellom (26)26.398.53
8Jon Ingvar SkjoldeH Mellom (26)35.04+8.2511.41

Stord Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tove AgdesteinD Lang (6)1.00.4712.39
1Johannes AndersenH -16K (2)43.2018.50
1Nora RykkjeD -16K (2)51.3922.27
1Nina HagerupD 17-K (2)44.5219.30
1Samuel Aarbø OlsenH Ny (8)14.3813.18
1Selma AndresenD Ny (5)11.1810.16
2Stian RykkjeH Lang (19)42.36+2.558.52
2Gunn Kjersti RøgenesD Mellom (6)37.54+4.2012.38
2Jørgen WesterheimH -16K (2)43.23+0.0318.51
2Tonje RykkjeD Ny (5)11.25+0.0710.22
3Henrik OttesenH Lang (19)44.55+5.149.21
3Håkon BergH Ny (8)16.20+1.4214.50
4Arnfrid SkjævelandD Lang (6)1.10.49+10.0214.45
4Erika JægerD Ny (5)16.13+4.5514.44
5Irinja AlmåsD Lang (6)1.11.21+10.3414.51
5Eirik BergH Ny (8)17.02+2.2415.29
5Sigrid BergD Ny (5)18.52+7.3417.09
7Arne H. HovdenH Lang (19)51.10+11.2910.39
9Jarle HallandH Lang (19)55.51+16.1011.38
12Ingolf DybvikH Mellom (26)38.16+11.3712.45
13Ove VedøyH Lang (19)1.01.19+21.3812.46
14Magnar HillesdalH Lang (19)1.01.27+21.4612.48
16Even RolsnesH Lang (19)1.02.16+22.3512.58
17Ivan KrutikovH Mellom (26)41.14+14.3513.44
20Jonny HuseH Mellom (26)43.00+16.2114.20
0Øyvind  BergH Lang (19)diskvalifisert
0Lars Helge WesterheimH Mellom (26)diskvalifisert

Sveio OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Astrid SandvikD 17-K (2)59.00+14.0825.39
21Bjørnar S. FørdeH Mellom (26)43.15+16.3614.25

Torvastad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Anfinn PaulsenH Mellom (26)45.32+18.5315.10

Vikebygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Magne SvendsbøeH Lang (19)39.418.16
4Einar MartinsenH Lang (19)45.13+5.329.25
4Kjersti Hausberg BjergaD Mellom (6)41.35+8.0113.51
19Harald SteinslandH Mellom (26)42.00+15.2114.00
0Tonje Hausberg BjergaD Mellom (6)diskvalifisert

Vindafjord OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ingebrigt GuleH Mellom (26)38.21+11.4212.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor