Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

H Lang

4 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL39.418.16
2Stian RykkjeStord Orientering42.36+2.558.52
3Henrik OttesenStord Orientering44.55+5.149.21
4Einar MartinsenVikebygd IL45.13+5.329.25
5Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering49.23+9.4210.17
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering49.40+9.5910.20
7Arne H. HovdenStord Orientering51.10+11.2910.39
8Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering53.33+13.5211.09
9Jarle HallandStord Orientering55.51+16.1011.38
10Rolf Atle RolfsnesFitjar IL56.49+17.0811.50
11Ivar KvaleHaugesund IL Orientering58.05+18.2412.06
12Henrik Haga  NesseHaugesund IL Orientering59.27+19.4612.23
13Ove VedøyStord Orientering1.01.19+21.3812.46
14Magnar HillesdalStord Orientering1.01.27+21.4612.48
15Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.01.40+21.5912.50
16Even RolsnesStord Orientering1.02.16+22.3512.58
17Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.03.11+23.3013.09
18Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.12.56+33.1515.11
0Øyvind  BergStord Orienteringdiskvalifisert

D Lang

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AgdesteinStord Orientering1.00.4712.39
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.36+1.4913.02
3Kristina VollHaugesund IL Orientering1.03.18+2.3113.11
4Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.10.49+10.0214.45
5Irinja AlmåsStord Orientering1.11.21+10.3414.51
6Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.12.40+11.5315.08

H Mellom

3 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil SkjoldeOnarheim IL26.398.53
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.04+0.259.01
3Sigmund SætreFitjar IL29.07+2.289.42
4Jens KlosterFitjar IL32.05+5.2610.41
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering32.25+5.4610.48
6Øyvind SkålevikFitjar IL33.10+6.3111.03
7Sigvald RobberstadHalsnøy OL33.36+6.5711.12
8Jon Ingvar SkjoldeOnarheim IL35.04+8.2511.41
9Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering35.25+8.4611.48
10Harald WesterheimFitjar IL36.42+10.0312.14
11Arne StakkestadHaugesund IL Orientering37.04+10.2512.21
12Ingolf DybvikStord Orientering38.16+11.3712.45
13Ingebrigt GuleVindafjord OL38.21+11.4212.47
14Per Audun KlosterFitjar IL39.18+12.3913.06
15Sigved GramstadHaugesund IL Orientering39.59+13.2013.19
16Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering41.09+14.3013.43
17Ivan KrutikovStord Orientering41.14+14.3513.44
18Trygve VollHaugesund IL Orientering41.27+14.4813.49
19Harald SteinslandVikebygd IL42.00+15.2114.00
20Jonny HuseStord Orientering43.00+16.2114.20
21Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering43.15+16.3614.25
22Mikal LiknesHaugesund IL Orientering45.04+18.2515.01
23Anfinn PaulsenTorvastad IL45.32+18.5315.10
24Oddvar HuglenNOTEAM1.03.35+36.5621.11
0Aksel BjellandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Lars Helge WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering33.3411.11
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering37.54+4.2012.38
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering41.10+7.3613.43
4Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL41.35+8.0113.51
0Tonje Hausberg BjergaVikebygd ILdiskvalifisert
0Solfrid ThuestadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes AndersenStord Orientering43.2018.50
2Jørgen WesterheimStord Orientering43.23+0.0318.51

D -16K

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora RykkjeStord Orientering51.3922.27
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering57.00+5.2124.46

D 17-K

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering44.5219.30
2Astrid SandvikSveio OL - Orientering59.00+14.0825.39

H Ny

1 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel Aarbø OlsenStord Orientering14.3813.18
2Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering15.35+0.5714.09
3Håkon BergStord Orientering16.20+1.4214.50
4Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering16.28+1.5014.58
5Eirik BergStord Orientering17.02+2.2415.29
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering17.16+2.3815.41
7Harald NappenHaugesund IL Orientering55.17+40.3950.15
0Johannes OlsenFitjar ILdiskvalifisert

D Ny

1 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AndresenStord Orientering11.1810.16
2Tonje RykkjeStord Orientering11.25+0.0710.22
3Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15.19+4.0113.55
4Erika JægerStord Orientering16.13+4.5514.44
5Sigrid BergStord Orientering18.52+7.3417.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor