Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (Km Lang)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (Km Lang)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: søndag 19 juni 2016

N-åpen

1 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Niklas AlteråsMo OKfullført
Ronja AlteråsMo OKfullført
Leo Melfjord FjellheimMo OKfullført
Sondre FjellheimMo OKfullført
Tamara JoelsenMo OKfullført
Isak MortensenMo OKfullført
Sandra MortensenMo OKfullført

D 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14.388.07

D 13-14

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering27.228.25
2Ida SolliMo OK34.09+6.4710.30

D 15-16

3 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KolstadMo OK42.4211.17
2Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering43.22+0.4011.28

D 17-20

5 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.22.1014.15

D 21

7 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadFreidig1.03.388.53
2Marie DlouhaOddil OB Kotlarka1.11.56+8.1810.03
3Torun AnkjellNordreisa IL1.25.10+21.3211.54

D 45-

4 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK46.4410.00
2Doris Stien KaspersenMo OK47.20+0.3610.08
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53.42+6.5811.29

D 55-

3 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL40.5610.49
2Lisbeth BeyerMo OK57.34+16.3815.13
3Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.00.18+19.2215.57
4Wenche HjelmsethMo OK1.12.42+31.4619.13
5Liv Petersen-ØverleirMo OK1.18.13+37.1720.41

D 65-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsa HauknesMo OK37.1411.27

H 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Mathias HinesHerringen IL11.156.15
2Oliver LarsenMo OK13.56+2.417.44
3Tobias KnutsenMo OK13.58+2.437.45
4Martin AlteråsMo OK22.05+10.5012.16

H 13-14

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering24.527.39
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK32.48+7.5610.05

H 15-16

7 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59.568.22

H 17-20

7 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK53.357.29
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53.41+0.067.30
3Even-Johan KaspersenMo OK54.02+0.277.33
4Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55.22+1.477.44
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.15.35+22.0010.34
6Håvard RokkanMo OK1.22.56+29.2111.35
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 21

9 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Beyer BrattliMo OK1.17.158.07
2Kristian HinesHerringen IL1.44.04+26.4910.57
3Sigurd Oxaas WieMo OK2.29.15+1.12.0015.42
4Håvard MølnåsMo OK2.30.09+1.12.5415.48

H 45-

5 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering56.479.51
2Tore KolstadMo OK1.04.01+7.1411.06
3Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.28.42+31.5515.23
Atle RokkanMo OKbrutt

H 55-

4 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnulf VillmoKorgen IL49.0810.31
2Jan Kåre VatneMo OK50.04+0.5610.43
3Anders KureBodø og Omegn IF Orientering50.19+1.1110.46
4Ole Petter RundhaugMo OK1.11.22+22.1415.16
5Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.21.27+32.1917.26

H 65-

3 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Gaute BuvikKorgen IL39.1410.22
2Erling PedersenIL Siso41.54+2.4011.05
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering46.39+7.2512.20
4Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering52.53+13.3913.59
5Asbjørn PedersenIL Siso1.46.10+1.06.5628.05

H 75-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering34.4710.42

Damer åpen

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita MelfjordMo OK17.579.58
2Ingrid OxaasMo OK21.17+3.2011.49
3Ingrid OxaasMo OK1.00.39+42.4233.41
Mette BjerveMo OKdiskvalifisert

Herrer åpen

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rune StrømsvikMeløy OKdiskvalifisert
Viktor FjellheimMo OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor