Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (KM Mellom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (KM Mellom)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

Bodø og Omegn IF Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalD 11-12 (1)13.317.46
1Elisabet KongsbakkD 45- (4)33.3811.10
1Carl B. BjørsethH 75- (2)54.2822.41
1Kaja Samuelsen SkiriD 15-16 (2)32.3510.49
1Hedda Sofie IrgensD 13-14 (2)33.4014.01
1Øyvind Johan OlsenH 13-14 (3)33.5314.07
2Espen Samuelsen SkiriH 17- (13)31.13+2.247.06
2Eirill Pettersen BuvikD 17- (6)29.42+2.258.56
3Åge MohusH 65- (6)43.35+14.5814.28
3Morten TjønndalH 45- (7)33.11+2.139.59
4Amund Bø KongsbakkH 17- (13)32.42+3.537.26
4Anders KureH 55- (8)36.59+3.5812.17
4Nora Marie Wedege IrgensD 17- (6)33.41+6.2410.08
5Trygve Bø KongsbakkH 17- (13)36.24+7.358.17
5Reidar AndersenH 65- (6)55.46+27.0918.31
5Katrine KalvigD 55- (6)1.08.41+28.0622.49
5Dag SkoganH 55- (8)40.11+7.1013.20
7Håvard SolbakkenH 17- (13)37.19+8.308.30
10Marius Ekrem FinstadH 17- (13)52.01+23.1211.50
Leif Magne EggestadH 65- (6)diskvalifisert

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadD 17- (6)27.178.13

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor TrøanH 65- (6)28.379.30

Herringen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Åse FossbergDamer åpen (4)17.46+0.0810.12
2Trygve Mathias HinesH 11-12 (6)16.41+3.149.35
4Vetle BrattengH 11-12 (6)20.18+6.5111.40
8Kristian HinesH 17- (13)43.46+14.579.58

IL Siso

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eva Lund PedersenD 65- (3)1.28.08+45.0736.43
4Asbjørn PedersenH 65- (6)47.24+18.4715.44
Erling PedersenH 65- (6)brutt

Korgen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arnulf VillmoH 55- (8)33.0110.58
1Inger Lise PettersenD 55- (6)40.3513.28
2Jan Gaute BuvikH 65- (6)29.54+1.179.56
Maja Andersen BuvikN-åpen (6)fullført

Meløy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rune StrømsvikH 45- (7)56.59+26.0117.09
Lars-Børge StrømsvikH 13-14 (3)diskvalifisert

Mo OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenH 17- (13)28.496.33
1Oliver LarsenH 11-12 (6)13.277.43
1Ingrid OxaasDamer åpen (4)17.3810.08
2Jan Kåre VatneH 55- (8)33.08+0.0711.00
2Eli RingdalenD 55- (6)50.07+9.3216.39
2Tore KolstadH 45- (7)32.27+1.299.46
2Hilde Sofie HansenD 45- (4)33.58+0.2011.17
2Eli KolstadD 15-16 (2)32.52+0.1710.55
3Hilde Anita RokkanDamer åpen (4)27.26+9.4815.45
3Lars SolliH 17- (13)31.17+2.287.07
3Gunnar BrattliH 55- (8)34.51+1.5011.34
3Doris Stien KaspersenD 45- (4)41.44+8.0613.51
3Wenche HjelmsethD 55- (6)56.59+16.2418.55
4Lisbeth BeyerD 55- (6)1.08.40+28.0522.48
5Leo Melfjord FjellheimH 11-12 (6)21.23+7.5612.17
5Camilla KaleniusD 17- (6)40.03+12.4612.03
5Magnus Beyer BrattliH 17- (13)36.24+7.358.17
6Liv Petersen-ØverleirD 55- (6)1.13.13+32.3824.19
6Atle RokkanH 45- (7)54.35+23.3716.26
7Ole Petter RundhaugH 55- (8)48.03+15.0215.57
8Tare SteiroH 55- (8)1.03.52+30.5121.13
9Håvard MølnåsH 17- (13)44.43+15.5410.11
11Håvard RokkanH 17- (13)53.00+24.1112.04
12Sigurd Oxaas WieH 17- (13)59.47+30.5813.37
13Viktor FjellheimH 17- (13)1.31.41+1.02.5220.53
Leo Melfjord FjellheimN-åpen (6)fullført
Tamara JoelsenN-åpen (6)fullført
Isak MortensenN-åpen (6)fullført
Sandra MortensenN-åpen (6)fullført
Ingrid OxaasDamer åpen (4)diskvalifisert
Elsa HauknesD 65- (3)diskvalifisert
Kristin NilssenD 45- (4)diskvalifisert
Tobias KnutsenH 11-12 (6)diskvalifisert
Ida SolliD 13-14 (2)diskvalifisert

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond-Henry SkjønsfjellH 45- (7)30.589.19
6Torun AnkjellD 17- (6)41.17+14.0012.26
Kasper Ankjell HolmöyH 13-14 (3)diskvalifisert

Oddil OB Kotlarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marie DlouhaD 17- (6)32.48+5.319.52

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingar SolbergH 55- (8)42.54+9.5314.15

Tverlandet IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kenneth VikenH 45- (7)34.02+3.0410.15

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Mina AndersenN-åpen (6)fullført

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Martin AlteråsH 11-12 (6)18.31+5.0410.38

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rasmus AndersenH 45- (7)42.32+11.3412.48

Umeå OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lena TimnerD 65- (3)43.0117.55
2Gunnar TimnerH 75- (2)1.32.12+37.4438.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor