Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (KM Mellom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (KM Mellom)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

N-åpen

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mina AndersenUkjentfullført
Maja Andersen BuvikKorgen ILfullført
Leo Melfjord FjellheimMo OKfullført
Tamara JoelsenMo OKfullført
Isak MortensenMo OKfullført
Sandra MortensenMo OKfullført

D 11-12

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering13.317.46

D 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering33.4014.01
Ida SolliMo OKdiskvalifisert

D 15-16

3 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering32.3510.49
2Eli KolstadMo OK32.52+0.1710.55

D 17-

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadFreidig27.178.13
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering29.42+2.258.56
3Marie DlouhaOddil OB Kotlarka32.48+5.319.52
4Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering33.41+6.2410.08
5Camilla KaleniusMo OK40.03+12.4612.03
6Torun AnkjellNordreisa IL41.17+14.0012.26

D 45-

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering33.3811.10
2Hilde Sofie HansenMo OK33.58+0.2011.17
3Doris Stien KaspersenMo OK41.44+8.0613.51
Kristin NilssenMo OKdiskvalifisert

D 55-

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL40.3513.28
2Eli RingdalenMo OK50.07+9.3216.39
3Wenche HjelmsethMo OK56.59+16.2418.55
4Lisbeth BeyerMo OK1.08.40+28.0522.48
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.08.41+28.0622.49
6Liv Petersen-ØverleirMo OK1.13.13+32.3824.19

D 65-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena TimnerUmeå OK43.0117.55
2Eva Lund PedersenIL Siso1.28.08+45.0736.43
Elsa HauknesMo OKdiskvalifisert

H 11-12

1 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LarsenMo OK13.277.43
2Trygve Mathias HinesHerringen IL16.41+3.149.35
3Martin AlteråsUkjent18.31+5.0410.38
4Vetle BrattengHerringen IL20.18+6.5111.40
5Leo Melfjord FjellheimMo OK21.23+7.5612.17
Tobias KnutsenMo OKdiskvalifisert

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering33.5314.07
Lars-Børge StrømsvikMeløy OKdiskvalifisert
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILdiskvalifisert

H 17-

4 390 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK28.496.33
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering31.13+2.247.06
3Lars SolliMo OK31.17+2.287.07
4Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering32.42+3.537.26
5Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering36.24+7.358.17
5Magnus Beyer BrattliMo OK36.24+7.358.17
7Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering37.19+8.308.30
8Kristian HinesHerringen IL43.46+14.579.58
9Håvard MølnåsMo OK44.43+15.5410.11
10Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering52.01+23.1211.50
11Håvard RokkanMo OK53.00+24.1112.04
12Sigurd Oxaas WieMo OK59.47+30.5813.37
13Viktor FjellheimMo OK1.31.41+1.02.5220.53

H 45-

3 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL30.589.19
2Tore KolstadMo OK32.27+1.299.46
3Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering33.11+2.139.59
4Kenneth VikenTverlandet IL34.02+3.0410.15
5Rasmus AndersenUkjent42.32+11.3412.48
6Atle RokkanMo OK54.35+23.3716.26
7Rune StrømsvikMeløy OK56.59+26.0117.09

H 55-

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnulf VillmoKorgen IL33.0110.58
2Jan Kåre VatneMo OK33.08+0.0711.00
3Gunnar BrattliMo OK34.51+1.5011.34
4Anders KureBodø og Omegn IF Orientering36.59+3.5812.17
5Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering40.11+7.1013.20
6Ingar SolbergOlderskog IL42.54+9.5314.15
7Ole Petter RundhaugMo OK48.03+15.0215.57
8Tare SteiroMo OK1.03.52+30.5121.13

H 65-

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL28.379.30
2Jan Gaute BuvikKorgen IL29.54+1.179.56
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering43.35+14.5814.28
4Asbjørn PedersenIL Siso47.24+18.4715.44
5Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering55.46+27.0918.31
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Erling PedersenIL Sisobrutt

H 75-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering54.2822.41
2Gunnar TimnerUmeå OK1.32.12+37.4438.25

Damer åpen

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OxaasMo OK17.3810.08
2Åse FossbergHerringen IL17.46+0.0810.12
3Hilde Anita RokkanMo OK27.26+9.4815.45
Ingrid OxaasMo OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor