Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (KM Sprint)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (KM Sprint)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: fredag 17 juni 2016

Bodø og Omegn IF Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders KureH 55- (5)12.246.27
1Johanne TjønndalD 11-12 (1)8.447.35
1Trygve Bø KongsbakkH 15-16 (1)13.175.49
1Leif Magne EggestadH 65- (6)13.397.06
1Carl B. BjørsethH 75- (1)19.2410.06
1Morten TjønndalH 45- (5)14.406.25
1Kaja Samuelsen SkiriD 15-16 (2)12.096.19
1Hedda Sofie IrgensD 13-14 (2)14.337.34
3Rasmus AndersenH 45- (5)15.07+0.276.37
3Åge MohusH 65- (6)18.28+4.499.37
4Dag SkoganH 55- (5)20.33+8.0910.42
4Katrine KalvigD 55- (4)17.43+1.549.13
4Amund Bø KongsbakkH 17- (10)14.52+1.395.31
5Espen Samuelsen SkiriH 17- (10)15.15+2.025.40
8Marius Ekrem FinstadH 17- (10)20.18+7.057.32
Håvard SolbakkenH 17- (10)diskvalifisert
Øyvind Johan OlsenH 13-14 (3)diskvalifisert
Nora Marie Wedege IrgensD 17- (5)diskvalifisert

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Åshild KolstadD 17- (5)12.56+0.155.40

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tor TrøanH 65- (6)diskvalifisert

IL Siso

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Asbjørn PedersenH 65- (6)19.16+5.3710.02
Erling PedersenH 65- (6)diskvalifisert

Korgen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenD 55- (4)15.498.14
2Reidar AndersenH 65- (6)15.51+2.128.15
Leo Andersen BuvikN-åpen (3)fullført
Maja Andersen BuvikN-åpen (3)fullført
Arnulf VillmoH 55- (5)diskvalifisert

Meløy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars-Børge StrømsvikH 13-14 (3)14.217.28
4Rune StrømsvikH 45- (5)17.37+2.577.43

Mo OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leo Melfjord FjellheimH -10 (2)9.008.39
1Tobias KnutsenH 11-12 (3)6.485.54
1Even-Johan KaspersenH 17- (10)13.134.54
1Hilde Sofie HansenD 45- (3)12.166.23
2Isak MortensenH -10 (2)9.02+0.028.41
2Magnus Beyer BrattliH 17- (10)13.54+0.415.10
2Oliver LarsenH 11-12 (3)8.38+1.507.30
2Eli RingdalenD 55- (4)16.46+0.578.43
2Ole Petter RundhaugH 55- (5)14.41+2.177.38
2Doris Stien KaspersenD 45- (3)12.35+0.196.33
2Eli KolstadD 15-16 (2)12.52+0.436.42
2Atle RokkanH 45- (5)14.42+0.026.26
2Ida SolliD 13-14 (2)15.00+0.277.48
3Hilde Anita RokkanD 45- (3)26.34+14.1813.50
3Martin AlteråsH 11-12 (3)9.24+2.368.10
3Tare SteiroH 55- (5)15.44+3.208.11
3Wenche HjelmsethD 55- (4)17.19+1.309.01
3Lars SolliH 17- (10)14.03+0.505.13
6Håvard RokkanH 17- (10)16.23+3.106.05
7Håvard MølnåsH 17- (10)16.57+3.446.18
9Sigurd Oxaas WieH 17- (10)22.53+9.408.30
Sandra MortensenN-åpen (3)fullført
Tore KolstadH 45- (5)diskvalifisert
Camilla KaleniusD 17- (5)diskvalifisert

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torun AnkjellD 17- (5)15.10+2.296.39
Kasper Ankjell HolmöyH 13-14 (3)diskvalifisert

Oddil OB Kotlarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie DlouhaD 17- (5)12.415.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor