Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (KM Sprint)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (KM Sprint)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: fredag 17 juni 2016

N-åpen

1 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leo Andersen BuvikKorgen ILfullført
Maja Andersen BuvikKorgen ILfullført
Sandra MortensenMo OKfullført

D 11-12

1 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering8.447.35

D 13-14

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering14.337.34
2Ida SolliMo OK15.00+0.277.48

D 15-16

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.096.19
2Eli KolstadMo OK12.52+0.436.42

D 17-

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie DlouhaOddil OB Kotlarka12.415.33
2Åshild KolstadFreidig12.56+0.155.40
3Torun AnkjellNordreisa IL15.10+2.296.39
Camilla KaleniusMo OKdiskvalifisert
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 45-

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK12.166.23
2Doris Stien KaspersenMo OK12.35+0.196.33
3Hilde Anita RokkanMo OK26.34+14.1813.50

D 55-

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL15.498.14
2Eli RingdalenMo OK16.46+0.578.43
3Wenche HjelmsethMo OK17.19+1.309.01
4Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering17.43+1.549.13

H -10

1 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leo Melfjord FjellheimMo OK9.008.39
2Isak MortensenMo OK9.02+0.028.41

H 11-12

1 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KnutsenMo OK6.485.54
2Oliver LarsenMo OK8.38+1.507.30
3Martin AlteråsMo OK9.24+2.368.10

H 13-14

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Børge StrømsvikMeløy OK14.217.28
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILdiskvalifisert
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering13.175.49

H 17-

2 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK13.134.54
2Magnus Beyer BrattliMo OK13.54+0.415.10
3Lars SolliMo OK14.03+0.505.13
4Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14.52+1.395.31
5Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.15+2.025.40
6Håvard RokkanMo OK16.23+3.106.05
7Håvard MølnåsMo OK16.57+3.446.18
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering20.18+7.057.32
9Sigurd Oxaas WieMo OK22.53+9.408.30
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 45-

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14.406.25
2Atle RokkanMo OK14.42+0.026.26
3Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering15.07+0.276.37
4Rune StrømsvikMeløy OK17.37+2.577.43
Tore KolstadMo OKdiskvalifisert

H 55-

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KureBodø og Omegn IF Orientering12.246.27
2Ole Petter RundhaugMo OK14.41+2.177.38
3Tare SteiroMo OK15.44+3.208.11
4Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering20.33+8.0910.42
Arnulf VillmoKorgen ILdiskvalifisert

H 65-

1 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering13.397.06
2Reidar AndersenKorgen IL15.51+2.128.15
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.28+4.499.37
4Asbjørn PedersenIL Siso19.16+5.3710.02
Tor TrøanHadeland OLdiskvalifisert
Erling PedersenIL Sisodiskvalifisert

H 75-

1 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering19.2410.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor