Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

D 17-18 E

5 950 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb51.298.39
1Synne StrandAsker Skiklubb51.298.39
3Anine LomeHamar OK52.53+1.248.53
4Ane DyrkornEiker OL53.04+1.358.55
5Ragnhild EideByåsen IL53.49+2.209.02
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF54.25+2.569.08
7Malin SandstadFreidig58.17+6.489.47
8Thea DyrkornEiker OL58.49+7.209.53
9Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.00.41+9.1210.11
10Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.00.57+9.2810.14
10Ella Arentz HagenSandefjord OK1.00.57+9.2810.14
12Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.01.27+9.5810.19
13Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.01.29+10.0010.20
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.01.49+10.2010.23
15Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.03.45+12.1610.42
16Heidi Therese WiestVang OL1.06.51+15.2211.14
17Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.07.25+15.5611.19
18Silje HaugeHisøy OK1.07.27+15.5811.20
19Åse BerganNydalens SK1.08.50+17.2111.34
20Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.09.41+18.1211.42
21Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.09.52+18.2311.44
22Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.10.02+18.3311.46
23Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.10.27+18.5811.50
24Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.12.52+21.2312.14
25Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.13.28+21.5912.20
26Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.14.46+23.1712.33
27Maria PrestbøenSandefjord OK1.14.49+23.2012.34
28Vera MelkildFreidig1.15.52+24.2312.45
29Emilie WestinPorsgrunn OL1.15.54+24.2512.45
30Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.16.18+24.4912.49
31Aurora MoholthKongsberg OL1.17.17+25.4812.59
32Julie NærestadVegårshei IL1.17.18+25.4912.59
33Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.19.13+27.4413.18
34Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.21.23+29.5413.40
35Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.21.52+30.2313.45
36Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.22.23+30.5413.50
37Kristin OttesenFredrikstad SK1.26.18+34.4914.30
38Idunn HaavengenKongsberg OL1.26.38+35.0914.33
39Ane Holm GrønengLillehammer OK1.26.44+35.1514.34
40Line SølbergOL Trollelg1.28.34+37.0514.53
41Elin UlsakerHemsedal IL1.28.57+37.2814.56
42Karoline AuneHalden SK1.29.40+38.1115.04
43Camilla KaleniusMo OK1.29.44+38.1515.04
44Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.30.41+39.1215.14
45Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.31.10+39.4115.19
46Helena ÅsbergSarpsborg OL1.32.07+40.3815.28
47Julie Roll TørnqvistFana IL1.34.20+42.5115.51
48Linn Hege RosoLardal OL1.34.42+43.1315.54
49Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.38.53+47.2416.37
50Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.38.57+47.2816.37
51Hedvig VollsetHeming Orientering1.41.56+50.2717.07
52Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.42.01+50.3217.08
53Marie Bakken SørensenFreidig1.44.41+53.1217.35
54Pernille OpheimFreidig1.45.02+53.3317.39
55Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.47.33+56.0418.04
56Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.53.24+1.01.5519.03
57Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.56.37+1.05.0819.35
58Kristiane RogstadKongsberg OL2.02.48+1.11.1920.38
59Merel DirksenSauda Orienteringsklubb2.35.01+1.43.3226.03
60Johanne Øderud VatneBækkelagets SK2.43.04+1.51.3527.24
0Kristina VollHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
0Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
0Anne Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Andrea Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Ellen Marie AriansenLillomarka OLdiskvalifisert

D 19-20 E

6 790 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK1.02.109.09
2Aleksandra HornikOK Kolmården1.04.31+2.219.30
3Ingeborg EideByåsen IL1.07.56+5.4610.00
4Nina Asheim BirkelandHalden SK1.09.04+6.5410.10
5Ingrid LundanesEmblem IL1.10.15+8.0510.20
6Tonje VassendFossum IF1.11.12+9.0210.29
7Evine Westli AndersenLøten o-lag1.13.26+11.1610.48
8Frida SætherFreidig1.14.31+12.2110.58
9Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.14.36+12.2610.59
10Sigrid BjørgenHamar OK1.14.48+12.3811.00
11Dorte NarumHamar OK1.18.27+16.1711.33
12Marte Hoff HagenNTNUI1.18.47+16.3711.36
13Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.19.49+17.3911.45
14Julie HjortlandLarvik OK1.20.25+18.1511.50
15Maren GrandeFrol IL1.20.26+18.1611.50
16Helene OmdalNTNUI1.30.06+27.5613.16
17Kristine FjeldRingsaker OK1.31.34+29.2413.29
18Åshild KolstadFreidig1.32.25+30.1513.36
19Ingvild WangNTNUI1.38.24+36.1414.29
20Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.45.18+43.0815.30
21Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering2.35.28+1.33.1822.53
0Benedicte PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Karen BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Silje ArntzenNTNUIdiskvalifisert
Nanna NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 21-E

9 160 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK1.14.268.07
2Emma JohanssonFredrikstad SK1.16.30+2.048.21
3Julia GrossStora Tuna OK1.18.02+3.368.31
4Hollie OrrHalden SK1.18.38+4.128.35
4Sabine HauswirthHalden SK1.18.38+4.128.35
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.19.15+4.498.39
7Sarina JenzerIFK Lidingö SOK1.21.00+6.348.50
8Judith WyderGöteborg Majorna OK1.22.01+7.358.57
9Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving1.23.44+9.189.08
10Lizzie InghamHalden SK1.24.00+9.349.10
11Ingjerd MyhreJärla Orientering1.24.03+9.379.10
12Anna ForsbergGöteborg Majorna OK1.25.44+11.189.21
13Eva JurenikovaHalden SK1.26.19+11.539.25
14Siri UlvestadNydalens SK1.27.58+13.329.36
15Elena RoosHalden SK1.28.11+13.459.37
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.30.10+15.449.50
17Therese HaareKonnerud IL1.31.13+16.479.57
18Agnes LeoGöteborg Majorna OK1.31.28+17.029.59
19Rahel FriederichLeksands OK1.31.55+17.2910.02
20Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.33.12+18.4610.10
21Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.36.07+21.4110.29
22Sigrid AlexandersenFossum IF1.37.21+22.5510.37
23Kristine BergliaEiker OL1.37.30+23.0410.38
24Kristine FjellangerNTNUI1.37.35+23.0910.39
25Beata FalkHagaby GoIF1.37.43+23.1710.40
26Anette JuveliKonnerud IL1.39.41+25.1510.52
27Marion HuberNydalens SK1.39.49+25.2310.53
27Kine GulliksenBækkelagets SK1.39.49+25.2310.53
29Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.39.50+25.2410.53
30Gry GranstedtNTNUI1.41.16+26.5011.03
31Sabine RothaugHalden SK1.42.53+28.2711.13
32Hanna WisniewskaOK Orion1.45.08+30.4211.28
33Marit KahrsFredrikstad SK1.45.11+30.4511.28
34Vigdis HobølOppsal Orientering1.46.17+31.5111.36
35Emma BergmanGöteborg Majorna OK1.46.42+32.1611.38
36Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.49.40+35.1411.58
37Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.50.06+35.4012.01
38Hanne NøvikNydalens SK1.51.38+37.1212.11
39Josefin PerssonJärla Orientering1.54.48+40.2212.31
40Mathilde RundhaugFrol IL1.55.50+41.2412.38
41Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering2.01.17+46.5113.14
42Siri KollerudLillomarka OL2.26.01+1.11.3515.56
0Kristine FjeldboNTNUIdiskvalifisert
0Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Linn HokholtNTNUIdiskvalifisert
0Lisa RisbyOk Kårediskvalifisert
Marthe GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Camilla ÖhmanNTNUIdiskvalifisert
Laura RobertsonHutt valleydiskvalifisert
Lone BrochmannBækkelagets SKdiskvalifisert
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Andrine BenjaminsenLillomarka OLbrutt

H 17-18E

8 620 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering1.04.227.28
2Lukas LilandNydalens SK1.06.03+1.417.39
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.06.24+2.027.42
4Anders HagaRaumar Orientering1.06.53+2.317.45
5Jørgen WulfsbergNydalens SK1.10.00+5.388.07
6Einar MelsomFossum IF1.11.37+7.158.18
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.12.02+7.408.21
8Jørgen BaklidKonnerud IL1.12.27+8.058.24
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.12.55+8.338.27
10Oskar Spets StorhovFreidig1.13.14+8.528.29
11Tord StrandKongsberg OL1.14.00+9.388.35
12Håvard EidsmoFreidig1.14.06+9.448.35
13Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.14.55+10.338.41
14Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.15.33+11.118.45
15Einar EkelandOddersjaa SSK1.16.18+11.568.51
16Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.16.44+12.228.54
17August Asheim BirkelandHalden SK1.17.15+12.538.57
18Håkon Østraat SævareidHalden SK1.17.51+13.299.01
19Martin Borge HeirFossum IF1.18.22+14.009.05
20Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.18.32+14.109.06
21Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.18.33+14.119.06
22Johannes BordalRingsaker OK1.18.50+14.289.08
23Vegard MyklemyrEiker OL1.19.21+14.599.12
24Tobias KristensenLarvik OK1.20.59+16.379.23
25Marius PyttenKristiansand OK1.22.50+18.289.36
26Lars SolliMo OK1.23.07+18.459.38
27Sturla FrydenlundSturla, IF1.23.14+18.529.39
28Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.23.26+19.049.40
29Sindre R HoltHedrum OL1.23.36+19.149.41
30Erlend BrendstuenHalden SK1.24.00+19.389.44
31Ole Jakob OlsrødStokke IL1.25.02+20.409.51
32Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.27.30+23.0810.09
33Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.28.02+23.4010.12
33Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.28.02+23.4010.12
35Håkon LundKongsberg OL1.28.41+24.1910.17
36Ole Wanvik HaugenFreidig1.32.09+27.4710.41
37Mathias HermstadFreidig1.32.32+28.1010.44
38Even-Johan KaspersenMo OK1.33.54+29.3210.53
39Sverre NarumOL Vallset/Stange1.36.01+31.3911.08
40Espen Hegstad KrügerNydalens SK1.38.24+34.0211.24
41Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.38.37+34.1511.26
42Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.39.21+34.5911.31
43Anders HaugskottOL Trollelg1.40.23+36.0111.38
44Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.42.36+38.1411.54
45Adrian OpheimFreidig1.42.55+38.3311.56
46Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.43.56+39.3412.03
47Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.45.40+41.1812.15
48Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.46.38+42.1612.22
49Joar OldernesLillomarka OL1.47.56+43.3412.31
50Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.48.35+44.1312.35
51Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.49.36+45.1412.42
52Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.50.21+45.5912.48
53Rune ØstergaardSøllerød OK1.51.20+46.5812.54
54Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.53.18+48.5613.08
55Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.54.21+49.5913.15
56Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.56.27+52.0513.30
57Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.57.59+53.3713.41
58Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.59.23+55.0113.50
59Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.00.18+55.5613.57
60Benjamin AasenSarpsborg OL2.08.47+1.04.2514.56
61Simen Åmodt AmundsenLardal OL2.11.12+1.06.5015.13
62Thomas KortNord-Østerdal OK2.11.16+1.06.5415.13
0Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert
0Joar GjerdahlKonnerud ILdiskvalifisert
0Audun Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert
0Oscar LyngenFrol ILdiskvalifisert
0Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert
Jørgen VisterHalden SKdiskvalifisert
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19-20E

10 220 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL1.16.567.31
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1.17.19+0.237.33
3Håvard IrgensKristiansand OK1.17.37+0.417.35
4Karl FremstadHalden SK1.20.06+3.107.50
5Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.20.36+3.407.53
6Elias T. MølnvikFossum IF1.24.27+7.318.15
7Peter NordbrødenHalden SK1.27.54+10.588.36
8Henrik EijsinkNydalens SK1.31.25+14.298.56
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.32.22+15.269.02
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.34.46+17.509.16
11Matias Hodne HanischKristiansand OK1.35.06+18.109.18
12Ludvig RødnesOppsal Orientering1.38.36+21.409.38
13Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.42.29+25.3310.01
14Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.45.18+28.2210.18
15Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.45.32+28.3610.19
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.46.16+29.2010.23
17Are Smeland NygårdseterVegårshei IL1.47.45+30.4910.32
18Ole KostølKristiansand OK1.48.40+31.4410.37
19Sverre Bang StøengHamar OK1.54.09+37.1311.10
20Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.57.15+40.1911.28
21Trygve HeggedalKongsberg OL2.00.23+43.2711.46
22Einar LofthusHamar OK2.08.34+51.3812.34
23Johan GustafssonOK Nackhe2.16.53+59.5713.23
24Jarle LysnesHedrum OL2.37.39+1.20.4315.25
25Nils Ola KvamFreidig3.00.00+1.43.0417.36
0Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLdiskvalifisert
0Michael AdamsEUOCdiskvalifisert
0Herman Aarstrand KirsteSkien OKdiskvalifisert
0Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Will RiggHalden SKdiskvalifisert
Knut AasheimOppsal Orienteringdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-E

14 170 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne DæhliHalden SK1.29.566.20
2Matthias KyburzOK Tisaren1.30.37+0.416.23
3Thierry GueorgiouKalevan rasti1.30.50+0.546.24
4Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.32.22+2.266.31
5Eskil KinnebergIFK Göteborg1.32.27+2.316.31
6Carl Godager KaasBækkelagets SK1.34.24+4.286.39
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.36.23+6.276.48
8Fabian HertnerKalevan rasti1.37.57+8.016.54
9Baptiste RollierKalevan rasti1.37.59+8.036.54
10Jo Forseth IndgaardFrol IL1.38.10+8.146.55
11Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering1.40.01+10.057.03
12Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn Orientering1.41.39+11.437.10
13Martin HubmannKristiansand OK1.42.10+12.147.12
14Bojan BlumensteinNydalens SK1.42.35+12.397.14
15Florian HowaldTampereen Pyrintö1.42.38+12.427.14
16Matthew SpeakeLillomarka OL1.42.53+12.577.15
17Alasdair McLeodLillomarka OL1.43.03+13.077.16
18Andreas RüedlingerHalden SK1.44.33+14.377.22
19Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.44.56+15.007.24
20Håvard HagaNydalens SK1.45.11+15.157.25
21Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.45.25+15.297.26
22Hector HainesIFK Lidingö SOK1.46.06+16.107.29
23Øystein SørensenNydalens SK1.47.40+17.447.35
24Audun WeltzienIL Tyrving1.48.10+18.147.38
25Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.49.08+19.127.42
26Bjørn EkebergIL Tyrving1.49.48+19.527.44
27Emil AhlbäckFossum IF1.49.53+19.577.45
28Andreas SølbergOL Trollelg1.51.15+21.197.51
29Espen JakobsenIL Tyrving1.52.54+22.587.58
30Martin VisterFrol IL1.53.25+23.298.00
31Vegard RuttenborgNTNUI1.53.55+23.598.02
32Raffael HuberGöteborg Majorna OK1.54.26+24.308.04
33Lukas PetersonIFK Umeå1.56.13+26.178.12
34Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.56.33+26.378.13
35Sebastian InderstEksjö SOK1.58.46+28.508.22
36Sindre RønningFossum IF1.59.05+29.098.24
37Espen FiskumHalden SK1.59.27+29.318.25
38Sindre Østgulen DeiszNTNUI2.01.36+31.408.34
39Sindre SandvenFossum IF2.01.52+31.568.36
40Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2.02.29+32.338.38
41Martin HederskogIFK Umeå2.02.57+33.018.40
42Matthieu PuechIFK Göteborg2.03.02+33.068.40
43Sverre Waaler KaasNydalens SK2.05.11+35.158.50
44Bjørn LundanesNTNUI2.09.23+39.279.07
45Anders Felde OlaussenHalden SK2.09.30+39.349.08
46Aleksander BernaciakOK Orion2.09.38+39.429.08
47Sverre Turter SandvoldNTNUI2.12.33+42.379.21
48Simen Eid NielsenNTNUI2.15.56+46.009.35
49Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK2.22.02+52.0610.01
50Jarrah DayAustralopers Orienteering Club2.22.22+52.2610.02
51Jonathan CrickmoreEUOC2.24.15+54.1910.10
52Erik GustafssonNTNUI2.28.41+58.4510.29
0Mikkel SørensenNTNUIdiskvalifisert
0Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
0Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
0Dag LofthusNTNUIdiskvalifisert
0Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
0Rasmus Rørholt TheisenNTNUIdiskvalifisert
0Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
0Morten Jarvis WestergårdHalden SKdiskvalifisert
0Espen Hultgreen WeltzienJärla Orienteringdiskvalifisert
0Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orienteringdiskvalifisert
Eirik RustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Simen AamodtNTNUIdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Carl Petter LyngenFrol ILdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert
Alan CherryVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ola MartnerGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Andreas KyburzTullinge SKdiskvalifisert
Frederic TranchandPaimion Rastidiskvalifisert
Daniel HubmannKooveediskvalifisert
Mats NordbrødenHalden SKbrutt

H 21-E2

11 870 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering1.49.039.11
2Magnus SvingheimRaumar Orientering1.49.22+0.199.12
3Anders BjergaardNTNUI1.50.06+1.039.16
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.50.42+1.399.19
5Daniel MarstonBækkelagets SK1.52.39+3.369.29
6Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.53.07+4.049.31
7Magne JutulstadNTNUI1.53.23+4.209.33
8Felix BreitschädelBækkelagets SK1.58.37+9.349.59
9Simen BordalFossum IF1.58.47+9.4410.00
10Erik Olsvik DengerudNTNUI2.02.06+13.0310.17
11Øyvind HyllesethSkien OK2.02.10+13.0710.17
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK2.05.24+16.2110.33
13Knut Harald HyllesethSentrum OK2.05.43+16.4010.35
14Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI2.06.54+17.5110.41
15Mark PurkisHalden SK2.15.49+26.4611.26
16Vegard LineOslostudentenes IK2.19.09+30.0611.43
17Mikael OlaussonOslostudentenes IK2.22.55+33.5212.02
18Oliver WilliamsDeeside2.30.37+41.3412.41
19Jakob Kalvig SkoganNTNUI2.31.24+42.2112.45
20Håkon HjelstuenNydalens SK2.32.09+43.0612.49
21Per-Martin Vian GrønliFlosta IL3.57.02+2.07.5919.58
0Petter Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
0Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
0Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
0Øyvind EngerNydalens SKdiskvalifisert
0Lok Hin MaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor