Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival Sprint eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival Sprint eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vegard GulbrandsenH 17-18E (76)14.07+0.494.55
5Kaja Bråten LøvaldD 19-20 E (29)15.38+1.256.04
6Synne StrandD 17-18 E (67)14.36+0.425.53
12Tilla Farnes HennumD 17-18 E (67)15.26+1.326.13
36Nora Synnøve WoxholthD 17-18 E (67)17.22+3.287.00
53Eivind Øfsthus GravirH 17-18E (76)16.53+3.355.52
76Magnus Mellbye LarsenH 21-E (86)18.13+4.485.39

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tonje Aasheim NymarkD 17-18 E (67)16.11+2.176.31

Australopers Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
60Jarrah DayH 21-E (86)16.19+2.545.04

Bodø og Omegn IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Oda FuruholmenD 19-20 E (29)24.19+10.069.27
40Amund Bø KongsbakkH 17-18E (76)16.07+2.495.36
46Espen Samuelsen SkiriH 17-18E (76)16.37+3.195.47
47Håvard SolbakkenH 17-18E (76)16.38+3.205.47
48Nora Marie wedege IrgensD 17-18 E (67)18.53+4.597.36
61Marius Ekrem FinstadH 17-18E (76)18.18+5.006.22

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ragnhild EideD 17-18 E (67)14.22+0.285.47
10Ingeborg EideD 19-20 E (29)16.09+1.566.17
14Øyvind WiggenH 19-20E (34)15.04+1.395.05

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Nikoline Ekeberg SchjerveD 21-E (53)16.11+2.265.35
20Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 E (67)16.20+2.266.35
23Lone BrochmannD 21-E (53)16.48+3.035.48
26Kine GulliksenD 21-E (53)17.01+3.165.53
30Marthe GløersenD 21-E (53)17.15+3.305.58
56Johanne Øderud VatneD 17-18 E (67)20.11+6.178.08

Dansk Orienterings-Forbund

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Maja AlmD 21-E (53)14.29+0.445.00
11Cecilie Friberg KlysnerD 21-E (53)15.40+1.555.25
16Tue LassenH 21-E (86)14.26+1.014.28
20Andreas Hougaard BoesenH 21-E (86)14.30+1.054.30
43Magnus DewettH 21-E (86)15.24+1.594.46

Deeside

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Oliver WilliamsH 21-E (86)16.25+3.005.05

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ane DyrkornD 17-18 E (67)14.49+0.555.58
22Thea DyrkornD 17-18 E (67)16.27+2.336.37
36Vegard MyklemyrH 17-18E (76)16.05+2.475.36
42Kristine BergliaD 21-E (53)18.26+4.416.22

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Sebastian InderstH 21-E (86)16.26+3.015.06

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid LundanesD 19-20 E (29)15.36+1.236.04
24Erlend Nilsen SandnesH 19-20E (34)15.58+2.335.23

EUOC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Jonathan CrickmoreH 21-E (86)14.12+0.474.24
22Michael AdamsH 19-20E (34)15.52+2.275.21

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Julie Roll TørnqvistD 17-18 E (67)16.35+2.416.41

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
58Jørgen Kjos BarkenæsH 17-18E (76)17.42+4.246.10
0Ingrid AaslundD 17-18 E (67)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
84Per-Martin Vian GrønliH 21-E (86)23.18+9.537.14

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (67)13.545.36
3Einar MelsomH 17-18E (76)13.56+0.384.51
3Tonje VassendD 19-20 E (29)15.26+1.136.00
7Olai Stensland LillevoldH 19-20E (34)14.18+0.534.49
8Styrk Hundseid KamsvågH 17-18E (76)14.23+1.055.00
8Elias T. MølnvikH 19-20E (34)14.19+0.544.50
13Erling HjermstadH 17-18E (76)14.41+1.235.06
18Sigrid AlexandersenD 21-E (53)16.13+2.285.36
19Tim RobertsonH 21-E (86)14.29+1.044.29
26Emil AhlbäckH 21-E (86)14.42+1.174.33
31Martin Borge HeirH 17-18E (76)15.48+2.305.30
34Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (76)16.00+2.425.34
45Sindre SandvenH 21-E (86)15.29+2.044.48
65Martin Andresen SkotteH 17-18E (76)18.28+5.106.26
69Audun Rognerud BøeH 17-18E (76)19.00+5.426.37
69Simen BordalH 21-E (86)17.35+4.105.27
0Øyvind HjermstadH 17-18E (76)diskvalifisert

Fredrikstad SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Mia Mathisen BekhusD 17-18 E (67)14.28+0.345.50
6Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (53)15.19+1.345.17
12Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (67)15.26+1.326.13
15Emma JohanssonD 21-E (53)16.04+2.195.33
18Hans Petter MathisenH 21-E (86)14.28+1.034.29
21Herman Ryen MartinsenH 17-18E (76)15.10+1.525.17
34Kristin OttesenD 17-18 E (67)17.10+3.166.55
40Mattias KarlssonH 21-E (86)15.21+1.564.46
44Sigrid Saur ModahlD 17-18 E (67)18.10+4.167.19
50Andreas HøyeH 21-E (86)15.35+2.104.50
71Emil LøwengreenH 17-18E (76)19.05+5.476.38

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Håvard EidsmoH 17-18E (76)14.04+0.464.54
8Vera MelkildD 17-18 E (67)15.01+1.076.03
9Malin SandstadD 17-18 E (67)15.02+1.086.03
9Oskar Spets StorhovH 17-18E (76)14.24+1.065.01
9Åshild KolstadD 19-20 E (29)16.07+1.546.16
14Frida SætherD 19-20 E (29)16.41+2.286.29
33Ole Wanvik HaugenH 17-18E (76)15.58+2.405.33
40Pernille OpheimD 17-18 E (67)17.45+3.517.09
47Marie Bakken SørensenD 17-18 E (67)18.35+4.417.29
60Maria Ulseth SylteD 17-18 E (67)21.45+7.518.46
60Adrian OpheimH 17-18E (76)17.52+4.346.13
67Mathias HermstadH 17-18E (76)18.40+5.226.30
0Terje Magnus Bakken SørensenH 21-E (86)diskvalifisert
Nils Ola KvamH 19-20E (34)diskvalifisert

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Stian SundsvikH 19-20E (34)14.02+0.374.44
7Ulf Forseth IndgaardH 21-E (86)14.05+0.404.22
9Oscar LyngenH 17-18E (76)14.24+1.065.01
12Maren GrandeD 19-20 E (29)16.31+2.186.25
15Carl Petter LyngenH 21-E (86)14.24+0.594.28
21Mathilde RundhaugD 21-E (53)16.18+2.335.38
27Paul SirumH 21-E (86)14.44+1.194.34
32Martin VisterH 21-E (86)14.51+1.264.36

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Lone MalmgrenD 21-E (53)18.22+4.376.21

Göteborg Majorna OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Judith WyderD 21-E (53)13.454.45
16Raffael HuberH 21-E (86)14.26+1.014.28
21Ola MartnerH 21-E (86)14.35+1.104.31
27Anna ForsbergD 21-E (53)17.04+3.195.54
33Emma BergmanD 21-E (53)17.17+3.325.58
38Agnes LeoD 21-E (53)18.02+4.176.14

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
66Øyvind WatterdalH 21-E (86)17.06+3.415.18

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Beata FalkD 21-E (53)16.51+3.065.49

Halden SK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karl FremstadH 19-20E (34)13.254.31
3Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 E (67)13.59+0.055.38
3Elena RoosD 21-E (53)14.48+1.035.07
4Sabine HauswirthD 21-E (53)14.56+1.115.10
6Håkon Raadal BjørloH 19-20E (34)14.11+0.464.47
10Vegard Jarvis WestergårdH 19-20E (34)14.28+1.034.53
11Will RiggH 19-20E (34)14.41+1.164.57
15Trygve Kristoffer LøvliH 17-18E (76)14.47+1.295.09
16Kine Hallan SteiwerD 21-E (53)16.11+2.265.35
16Nina Asheim BirkelandD 19-20 E (29)16.54+2.416.34
18Håkon Østraat SævareidH 17-18E (76)14.58+1.405.12
21Peter NordbrødenH 19-20E (34)15.47+2.225.19
21Andreas RüedlingerH 21-E (86)14.35+1.104.31
27Iliana IlievaD 21-E (53)17.04+3.195.54
29Sabine RothaugD 21-E (53)17.13+3.285.57
32Hanna Haugen NordbrødenD 21-E (53)17.16+3.315.58
37Eirik Kamstrup HovindH 21-E (86)15.09+1.444.42
38Markus HolterH 21-E (86)15.12+1.474.43
39Gøril FristadD 21-E (53)18.10+4.256.17
40Helen PalmerD 21-E (53)18.17+4.326.19
41Olav Milian Schmitt GranH 17-18E (76)16.08+2.505.37
44Alex CarcasH 17-18E (76)16.30+3.125.44
45Nora TorgersenD 17-18 E (67)18.23+4.297.24
45August Asheim BirkelandH 17-18E (76)16.31+3.135.45
47Erlend BrendstuenH 17-18E (76)16.38+3.205.47
51Karoline AuneD 17-18 E (67)19.21+5.277.48
52Marianne DæhliD 21-E (53)23.27+9.428.06
56Jørgen VisterH 17-18E (76)17.20+4.026.02
56Espen FiskumH 21-E (86)15.58+2.334.57
57Mats NordbrødenH 21-E (86)16.10+2.455.01
58Anders Felde OlaussenH 21-E (86)16.12+2.475.01
67Mark PurkisH 21-E (86)17.08+3.435.19
72Alexander Skaug YtterbølH 17-18E (76)20.40+7.227.12
0Synne Malene BrækkeD 17-18 E (67)diskvalifisert

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anine LomeD 17-18 E (67)13.58+0.045.37
15Dorte NarumD 19-20 E (29)16.43+2.306.30
17Sigrid BjørgenD 19-20 E (29)17.35+3.226.50
18Sverre Bang StøengH 19-20E (34)15.37+2.125.16
20Ivar Jevne ArnesenH 19-20E (34)15.44+2.195.18
27Stine Frogner TømmervoldD 19-20 E (29)21.14+7.018.15
28Einar LofthusH 19-20E (34)17.40+4.155.58

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Ingvild Paulsen VieD 17-18 E (67)16.58+3.046.50
32Kristina VollD 17-18 E (67)17.04+3.106.52
61Johannes DjupeslandH 17-18E (76)18.18+5.006.22

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Jarle LysnesH 19-20E (34)20.04+6.396.46
47Sindre R HoltH 17-18E (76)16.38+3.205.47

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-18E (76)13.184.38
9Ulrik Astrup ArnesenH 19-20E (34)14.25+1.004.52
26Bjørn Anders FlågenH 17-18E (76)15.24+2.065.21
61Harald Astrup ArnesenH 21-E (86)16.20+2.555.04
62Hedvig VollsetD 17-18 E (67)22.41+8.479.08
0Sofie Skyttersæter IversenD 17-18 E (67)diskvalifisert

Hemsedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Håvard UlsakerH 19-20E (34)20.47+7.227.01
54Elin UlsakerD 17-18 E (67)19.50+5.567.59

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Silje HaugeD 17-18 E (67)16.51+2.576.47

Hutt valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Laura RobertsonD 21-E (53)16.18+2.335.38

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eskil KinnebergH 21-E (86)13.38+0.134.14

IFK Lidingö SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (86)14.04+0.394.22
8Sarina JenzerD 21-E (53)15.33+1.485.22
83Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (86)19.56+6.316.11

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Arntraut GötschD 21-E (53)16.57+3.125.51

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Magnus WølnebergH 19-20E (34)16.57+3.325.43
28Nanna NorderudD 19-20 E (29)21.16+7.038.16
50Synne SkjærsteinD 17-18 E (67)19.17+5.237.46

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ingjerd MyhreD 21-E (53)15.43+1.585.26
0Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (86)diskvalifisert

Kalevan rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Fabian HertnerH 21-E (86)14.41+1.164.33
34Baptiste RollierH 21-E (86)14.59+1.344.39

Kongsberg OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Åsne Skram TrømborgD 19-20 E (29)16.04+1.516.15
19Trygve HeggedalH 19-20E (34)15.39+2.145.17
25Tord StrandH 17-18E (76)15.22+2.045.21
35Aurora MoholthD 17-18 E (67)17.20+3.266.59
46Eline DrageD 21-E (53)18.57+5.126.33
50Håkon LundH 17-18E (76)16.41+3.235.48
53Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 E (67)19.39+5.457.55
59Damien RenardH 21-E (86)16.17+2.525.03
61Kristiane RogstadD 17-18 E (67)21.48+7.548.47
63Idunn HaavengenD 17-18 E (67)26.07+12.1310.31

Konnerud IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH 19-20E (34)13.45+0.204.38
14Thea Sildnes BaklidD 17-18 E (67)15.29+1.356.14
14Jørgen BaklidH 17-18E (76)14.45+1.275.08
17Maiken Økern HågårdD 17-18 E (67)16.01+2.076.27
29Joar GjerdahlH 17-18E (76)15.43+2.255.28
35Anette JuveliD 21-E (53)17.40+3.556.06
70Jonas Sommerstad JuveliH 21-E (86)17.38+4.135.28

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Daniel HubmannH 21-E (86)14.11+0.464.24

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dag BlandkjennH 19-20E (34)13.50+0.254.40
4Martin HubmannH 21-E (86)13.55+0.304.19
5Matias Hodne HanischH 19-20E (34)14.10+0.454.47
7Marianne AndersenD 21-E (53)15.28+1.435.21
16Håvard IrgensH 19-20E (34)15.06+1.415.06
19Sebastian DalandH 17-18E (76)15.09+1.515.16
23Ole KostølH 19-20E (34)15.53+2.285.21
24Marius PyttenH 17-18E (76)15.15+1.575.18
35Gaute FriestadH 21-E (86)15.05+1.404.41
57Vetle Elias LynnebakkenH 17-18E (76)17.31+4.136.06
68John RundeH 17-18E (76)18.52+5.346.34

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Linn Hege RosoD 17-18 E (67)20.41+6.478.20
70Simen Åmodt AmundsenH 17-18E (76)19.03+5.456.38
0Marit Melby JacobsenD 17-18 E (67)diskvalifisert

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Tobias KristensenH 17-18E (76)14.56+1.385.12
20Martine TopstadD 19-20 E (29)17.50+3.376.56
30Runa FremstadD 21-E (53)17.15+3.305.58
79Jørgen FrøydH 21-E (86)18.50+5.255.50

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rahel FriederichD 21-E (53)15.04+1.195.12

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ane Holm GrønengD 17-18 E (67)16.42+2.486.44

Lillomarka OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Karoline SønsterudbråtenD 19-20 E (29)16.28+2.156.24
23Nicholas OskarssonH 21-E (86)14.36+1.114.32
28Gaute Hallan SteiwerH 21-E (86)14.45+1.204.34
37Ellen Marie AriansenD 17-18 E (67)17.37+3.437.06
37Andrine BenjaminsenD 21-E (53)17.46+4.016.08
38Joar OldernesH 17-18E (76)16.06+2.485.36
42Ingvild C. FleisjeD 17-18 E (67)17.57+4.037.14
58Emma Eithun PaulsenD 17-18 E (67)20.36+6.428.18
75Mathias BenjaminsenH 21-E (86)18.09+4.445.38
0Siri KollerudD 21-E (53)diskvalifisert

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Evine Westli AndersenD 19-20 E (29)17.37+3.246.51
19Emilie Westli AndersenD 21-E (53)16.14+2.295.37

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Even-Johan KaspersenH 17-18E (76)14.52+1.345.10
36Lars SolliH 17-18E (76)16.05+2.475.36
55Camilla KaleniusD 17-18 E (67)19.56+6.028.02

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Thomas KortH 17-18E (76)15.53+2.355.32

NTNUI

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marte Hoff HagenD 19-20 E (29)15.56+1.436.11
8Jon Aukrust OsmoenH 21-E (86)14.08+0.434.23
12Håkon Fruseth ChristiansenH 19-20E (34)14.54+1.295.02
21Silje ArntzenD 19-20 E (29)18.09+3.567.03
22Ingvild TorgersenD 19-20 E (29)18.30+4.177.11
23Helene OmdalD 19-20 E (29)18.45+4.327.17
25Kristine AusenD 19-20 E (29)19.17+5.047.30
26Ingvild WangD 19-20 E (29)20.46+6.338.04
34Kristine FjellangerD 21-E (53)17.21+3.366.00
35Simen AamodtH 21-E (86)15.05+1.404.41
40Vegard RuttenborgH 21-E (86)15.21+1.564.46
43Julie StørmerD 21-E (53)18.34+4.496.25
44Kristine FjeldboD 21-E (53)18.43+4.586.28
45Linn HokholtD 21-E (53)18.50+5.056.31
47Camilla ÖhmanD 21-E (53)19.45+6.006.50
48Bjørn LundanesH 21-E (86)15.32+2.074.49
49Hedvig ÅstebølD 21-E (53)20.58+7.137.15
51Sindre Østgulen DeiszH 21-E (86)15.44+2.194.53
52Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (86)15.47+2.224.54
64Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21-E (86)16.41+3.165.10
65Simen Eid NielsenH 21-E (86)16.56+3.315.15
68Anders BjergaardH 21-E (86)17.19+3.545.22
74Sverre Turter SandvoldH 21-E (86)18.04+4.395.36
78Erik GustafssonH 21-E (86)18.36+5.115.46
80Jakob Kalvig SkoganH 21-E (86)19.22+5.576.00
81Arne Johannes LøkkenH 21-E (86)19.34+6.096.04

Nydalens SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandD 19-20 E (29)14.135.31
2Lukas LilandH 17-18E (76)13.27+0.094.41
7Eirik Langedal BreivikH 17-18E (76)14.15+0.574.57
12Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18E (76)14.39+1.215.06
13Siri UlvestadD 21-E (53)15.58+2.135.31
13Henrik EijsinkH 19-20E (34)14.59+1.345.03
18Ingvil AhlsandD 17-18 E (67)16.03+2.096.28
19Karen BjergaardD 19-20 E (29)17.40+3.276.52
21Åse BerganD 17-18 E (67)16.25+2.316.37
28Jørgen WulfsbergH 17-18E (76)15.28+2.105.23
29Aksel MadslienH 19-20E (34)17.48+4.236.00
31Bojan BlumensteinH 21-E (86)14.50+1.254.36
32Elias WiklundH 19-20E (34)20.22+6.576.52
33Håvard HagaH 21-E (86)14.54+1.294.37
48Sigur HeggedalH 21-E (86)15.32+2.074.49
52Sam LunøeH 17-18E (76)16.49+3.315.51
71Anders VisterH 21-E (86)17.40+4.155.29
73Sondre Ruud BråtenH 21-E (86)17.53+4.285.33

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Einar EkelandH 17-18E (76)14.12+0.544.56

OK Kolmården

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aleksandra HornikD 19-20 E (29)14.48+0.355.45

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Lisa RisbyD 21-E (53)16.15+2.305.37

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Catherine TaylorD 21-E (53)16.02+2.175.32

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (67)17.56+4.027.13

OK Nackhe

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Johan GustafssonH 19-20E (34)16.51+3.265.41

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Aleksander BernaciakH 21-E (86)15.48+2.234.54

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Matthias KyburzH 21-E (86)13.254.10

OL Trollelg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Trond Einar Moen PedersliH 21-E (86)13.56+0.314.19
15Olav Andreas RemmenH 19-20E (34)15.05+1.405.05
19Anders HaugskottH 17-18E (76)15.09+1.515.16
28Line SølbergD 17-18 E (67)16.45+2.516.45
39Andreas SølbergH 21-E (86)15.20+1.554.45
50Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 21-E (53)21.45+8.007.31

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18E (76)15.12+1.545.17
42Mathias GløersenH 17-18E (76)16.09+2.515.37

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Sverre NarumH 17-18E (76)17.45+4.276.11

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Knut AasheimH 19-20E (34)15.07+1.425.06
30Ludvig RødnesH 19-20E (34)19.45+6.206.40
54Lavran ThorstensenH 17-18E (76)17.07+3.495.57
73Ole Martin EdstrømH 17-18E (76)21.17+7.597.24

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Frederic TranchandH 21-E (86)14.13+0.484.24

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Håkon KornmoH 17-18E (76)16.03+2.455.35
57Emilie WestinD 17-18 E (67)20.19+6.258.11

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Simen BallangrudH 17-18E (76)16.48+3.305.51

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Silje Ekroll JahrenD 21-E (53)15.39+1.545.24
40Vetle Ruud BråtenH 21-E (86)15.21+1.564.46
45Eirik RustadH 21-E (86)15.29+2.044.48
49Mathilde SønsterudbråtenD 17-18 E (67)19.08+5.147.42
54Magne HagaH 21-E (86)15.54+2.294.56
55Magnus SvingheimH 21-E (86)15.56+2.314.56

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
66Sander ArnevikH 17-18E (76)18.30+5.126.26

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristine FjeldD 19-20 E (29)16.34+2.216.26
23Johannes BordalH 17-18E (76)15.13+1.555.18
63Sigurd Ranheim BrynestadH 17-18E (76)18.20+5.026.23

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Maria PrestbøenD 17-18 E (67)15.24+1.306.12
15Signe Bredholt JørgensenD 17-18 E (67)15.30+1.366.15
38Hallvard Arntzen FossH 17-18E (76)16.06+2.485.36
38Ella Arentz HagenD 17-18 E (67)17.41+3.477.07

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Vilde MalmeiD 19-20 E (29)15.48+1.356.08
10Hannah MalmeiD 17-18 E (67)15.08+1.146.06
16Marie Line FurlandD 17-18 E (67)15.59+2.056.26
23Marthe SvihusD 17-18 E (67)16.33+2.396.40
43Sunniva OmdalD 17-18 E (67)18.08+4.147.18

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Benedicte PedersenD 19-20 E (29)18.47+4.347.18
51Helena ÅsbergD 17-18 E (67)19.21+5.277.48
0Benjamin AasenH 17-18E (76)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Agnethe HasliD 17-18 E (67)16.42+2.486.44

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Ane Nielsen SolbergD 17-18 E (67)17.07+3.136.54

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Ole Jakob OlsrødH 17-18E (76)15.45+2.275.29

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Julia GrossD 21-E (53)15.37+1.525.24

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Sturla FrydenlundH 17-18E (76)15.27+2.095.22
64Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18E (76)18.25+5.076.25

Södertälje-Nykvarn Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ralph StreetH 21-E (86)14.20+0.554.27
14Eric BörjeskogH 21-E (86)14.21+0.564.27
24Andreu Blanes ReigH 21-E (86)14.37+1.124.32
29Bartosz PawlakH 21-E (86)14.46+1.214.35
30Kent OhlssonH 21-E (86)14.47+1.224.35
44Jan BrunnerH 21-E (86)15.28+2.034.48

Søllerød OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Rune ØstergaardH 17-18E (76)16.14+2.565.39

Tampereen Pyrintö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Florian HowaldH 21-E (86)13.52+0.274.18

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Marte BergslandD 17-18 E (67)18.24+4.307.25

Tullinge SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Andreas KyburzH 21-E (86)14.13+0.484.24

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Erlend Kvittum NytrøenH 17-18E (76)14.24+1.065.01

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Heidi Therese WiestD 17-18 E (67)16.40+2.466.43

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Per Harald Havnen JohansenH 21-E (86)15.31+2.064.49
72Lok Hin MaH 21-E (86)17.43+4.185.30

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Are Smeland NygårdseterH 19-20E (34)16.50+3.255.41
36Synnøve BråtenD 21-E (53)17.41+3.566.07
39Julie NærestadD 17-18 E (67)17.42+3.487.08

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
82Per Arne TrosetH 21-E (86)19.38+6.136.05

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
74Hans Kristian Stubban HygenH 17-18E (76)33.54+20.3611.48

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Rannveig W. NordhagenD 17-18 E (67)16.59+3.056.50
48Malin EijsinkD 21-E (53)20.51+7.067.12
51Ingrid Disch LøsetD 21-E (53)23.14+9.298.02
55Linus OlhansH 17-18E (76)17.09+3.515.58
77Jo Inge FjellstadH 21-E (86)18.30+5.055.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor