Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival Sprint eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival Sprint eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

D 17-18 E

2 480 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.545.36
2Anine LomeHamar OK13.58+0.045.37
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.59+0.055.38
4Ragnhild EideByåsen IL14.22+0.285.47
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.28+0.345.50
6Synne StrandAsker Skiklubb14.36+0.425.53
7Ane DyrkornEiker OL14.49+0.555.58
8Vera MelkildFreidig15.01+1.076.03
9Malin SandstadFreidig15.02+1.086.03
10Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.08+1.146.06
11Maria PrestbøenSandefjord OK15.24+1.306.12
12Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK15.26+1.326.13
12Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15.26+1.326.13
14Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15.29+1.356.14
15Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK15.30+1.366.15
16Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)15.59+2.056.26
17Maiken Økern HågårdKonnerud IL16.01+2.076.27
18Ingvil AhlsandNydalens SK16.03+2.096.28
19Tonje Aasheim NymarkAskøy OL16.11+2.176.31
20Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK16.20+2.266.35
21Åse BerganNydalens SK16.25+2.316.37
22Thea DyrkornEiker OL16.27+2.336.37
23Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.33+2.396.40
24Julie Roll TørnqvistFana IL16.35+2.416.41
25Heidi Therese WiestVang OL16.40+2.466.43
26Ane Holm GrønengLillehammer OK16.42+2.486.44
26Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering16.42+2.486.44
28Line SølbergOL Trollelg16.45+2.516.45
29Silje HaugeHisøy OK16.51+2.576.47
30Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.58+3.046.50
31Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering16.59+3.056.50
32Kristina VollHaugesund IL Orientering17.04+3.106.52
33Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.07+3.136.54
34Kristin OttesenFredrikstad SK17.10+3.166.55
35Aurora MoholthKongsberg OL17.20+3.266.59
36Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17.22+3.287.00
37Ellen Marie AriansenLillomarka OL17.37+3.437.06
38Ella Arentz HagenSandefjord OK17.41+3.477.07
39Julie NærestadVegårshei IL17.42+3.487.08
40Pernille OpheimFreidig17.45+3.517.09
41Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss17.56+4.027.13
42Ingvild C. FleisjeLillomarka OL17.57+4.037.14
43Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.08+4.147.18
44Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18.10+4.167.19
45Nora TorgersenHalden SK18.23+4.297.24
46Marte BergslandTrøsken IL18.24+4.307.25
47Marie Bakken SørensenFreidig18.35+4.417.29
48Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.53+4.597.36
49Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19.08+5.147.42
50Synne SkjærsteinIL Tyrving19.17+5.237.46
51Karoline AuneHalden SK19.21+5.277.48
51Helena ÅsbergSarpsborg OL19.21+5.277.48
53Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL19.39+5.457.55
54Elin UlsakerHemsedal IL19.50+5.567.59
55Camilla KaleniusMo OK19.56+6.028.02
56Johanne Øderud VatneBækkelagets SK20.11+6.178.08
57Emilie WestinPorsgrunn OL20.19+6.258.11
58Emma Eithun PaulsenLillomarka OL20.36+6.428.18
59Linn Hege RosoLardal OL20.41+6.478.20
60Maria Ulseth SylteFreidig21.45+7.518.46
61Kristiane RogstadKongsberg OL21.48+7.548.47
62Hedvig VollsetHeming Orientering22.41+8.479.08
63Idunn HaavengenKongsberg OL26.07+12.1310.31
0Synne Malene BrækkeHalden SKdiskvalifisert
0Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
0Ingrid AaslundFet OLdiskvalifisert
0Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 19-20 E

2 570 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK14.135.31
2Aleksandra HornikOK Kolmården14.48+0.355.45
3Tonje VassendFossum IF15.26+1.136.00
4Ingrid LundanesEmblem IL15.36+1.236.04
5Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb15.38+1.256.04
6Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.48+1.356.08
7Marte Hoff HagenNTNUI15.56+1.436.11
8Åsne Skram TrømborgKongsberg OL16.04+1.516.15
9Åshild KolstadFreidig16.07+1.546.16
10Ingeborg EideByåsen IL16.09+1.566.17
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16.28+2.156.24
12Maren GrandeFrol IL16.31+2.186.25
13Kristine FjeldRingsaker OK16.34+2.216.26
14Frida SætherFreidig16.41+2.286.29
15Dorte NarumHamar OK16.43+2.306.30
16Nina Asheim BirkelandHalden SK16.54+2.416.34
17Sigrid BjørgenHamar OK17.35+3.226.50
18Evine Westli AndersenLøten o-lag17.37+3.246.51
19Karen BjergaardNydalens SK17.40+3.276.52
20Martine TopstadLarvik OK17.50+3.376.56
21Silje ArntzenNTNUI18.09+3.567.03
22Ingvild TorgersenNTNUI18.30+4.177.11
23Helene OmdalNTNUI18.45+4.327.17
24Benedicte PedersenSarpsborg OL18.47+4.347.18
25Kristine AusenNTNUI19.17+5.047.30
26Ingvild WangNTNUI20.46+6.338.04
27Stine Frogner TømmervoldHamar OK21.14+7.018.15
28Nanna NorderudIL Tyrving21.16+7.038.16
29Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering24.19+10.069.27

D 21-E

2 890 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Judith WyderGöteborg Majorna OK13.454.45
2Maja AlmDansk Orienterings-Forbund14.29+0.445.00
3Elena RoosHalden SK14.48+1.035.07
4Sabine HauswirthHalden SK14.56+1.115.10
5Rahel FriederichLeksands OK15.04+1.195.12
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK15.19+1.345.17
7Marianne AndersenKristiansand OK15.28+1.435.21
8Sarina JenzerIFK Lidingö SOK15.33+1.485.22
9Julia GrossStora Tuna OK15.37+1.525.24
10Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15.39+1.545.24
11Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund15.40+1.555.25
12Ingjerd MyhreJärla Orientering15.43+1.585.26
13Siri UlvestadNydalens SK15.58+2.135.31
14Catherine TaylorOK Linné16.02+2.175.32
15Emma JohanssonFredrikstad SK16.04+2.195.33
16Kine Hallan SteiwerHalden SK16.11+2.265.35
16Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.11+2.265.35
18Sigrid AlexandersenFossum IF16.13+2.285.36
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.14+2.295.37
20Lisa RisbyOk Kåre16.15+2.305.37
21Mathilde RundhaugFrol IL16.18+2.335.38
21Laura RobertsonHutt valley16.18+2.335.38
23Lone BrochmannBækkelagets SK16.48+3.035.48
24Beata FalkHagaby GoIF16.51+3.065.49
25Arntraut GötschIL BUL-Tromsø16.57+3.125.51
26Kine GulliksenBækkelagets SK17.01+3.165.53
27Iliana IlievaHalden SK17.04+3.195.54
27Anna ForsbergGöteborg Majorna OK17.04+3.195.54
29Sabine RothaugHalden SK17.13+3.285.57
30Marthe GløersenBækkelagets SK17.15+3.305.58
30Runa FremstadLarvik OK17.15+3.305.58
32Hanna Haugen NordbrødenHalden SK17.16+3.315.58
33Emma BergmanGöteborg Majorna OK17.17+3.325.58
34Kristine FjellangerNTNUI17.21+3.366.00
35Anette JuveliKonnerud IL17.40+3.556.06
36Synnøve BråtenVegårshei IL17.41+3.566.07
37Andrine BenjaminsenLillomarka OL17.46+4.016.08
38Agnes LeoGöteborg Majorna OK18.02+4.176.14
39Gøril FristadHalden SK18.10+4.256.17
40Helen PalmerHalden SK18.17+4.326.19
41Lone MalmgrenGjø-Vard OL18.22+4.376.21
42Kristine BergliaEiker OL18.26+4.416.22
43Julie StørmerNTNUI18.34+4.496.25
44Kristine FjeldboNTNUI18.43+4.586.28
45Linn HokholtNTNUI18.50+5.056.31
46Eline DrageKongsberg OL18.57+5.126.33
47Camilla ÖhmanNTNUI19.45+6.006.50
48Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering20.51+7.067.12
49Hedvig ÅstebølNTNUI20.58+7.137.15
50Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg21.45+8.007.31
51Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering23.14+9.298.02
52Marianne DæhliHalden SK23.27+9.428.06
0Siri KollerudLillomarka OLdiskvalifisert

H 17-18E

2 870 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering13.184.38
2Lukas LilandNydalens SK13.27+0.094.41
3Einar MelsomFossum IF13.56+0.384.51
4Håvard EidsmoFreidig14.04+0.464.54
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.07+0.494.55
6Einar EkelandOddersjaa SSK14.12+0.544.56
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.15+0.574.57
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF14.23+1.055.00
9Erlend Kvittum NytrøenTynset IF14.24+1.065.01
9Oscar LyngenFrol IL14.24+1.065.01
9Oskar Spets StorhovFreidig14.24+1.065.01
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14.39+1.215.06
13Erling HjermstadFossum IF14.41+1.235.06
14Jørgen BaklidKonnerud IL14.45+1.275.08
15Trygve Kristoffer LøvliHalden SK14.47+1.295.09
16Even-Johan KaspersenMo OK14.52+1.345.10
17Tobias KristensenLarvik OK14.56+1.385.12
18Håkon Østraat SævareidHalden SK14.58+1.405.12
19Sebastian DalandKristiansand OK15.09+1.515.16
19Anders HaugskottOL Trollelg15.09+1.515.16
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK15.10+1.525.17
22Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.12+1.545.17
23Johannes BordalRingsaker OK15.13+1.555.18
24Marius PyttenKristiansand OK15.15+1.575.18
25Tord StrandKongsberg OL15.22+2.045.21
26Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.24+2.065.21
27Sturla FrydenlundSturla, IF15.27+2.095.22
28Jørgen WulfsbergNydalens SK15.28+2.105.23
29Joar GjerdahlKonnerud IL15.43+2.255.28
30Ole Jakob OlsrødStokke IL15.45+2.275.29
31Martin Borge HeirFossum IF15.48+2.305.30
32Thomas KortNord-Østerdal OK15.53+2.355.32
33Ole Wanvik HaugenFreidig15.58+2.405.33
34Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16.00+2.425.34
35Håkon KornmoPorsgrunn OL16.03+2.455.35
36Lars SolliMo OK16.05+2.475.36
36Vegard MyklemyrEiker OL16.05+2.475.36
38Hallvard Arntzen FossSandefjord OK16.06+2.485.36
38Joar OldernesLillomarka OL16.06+2.485.36
40Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering16.07+2.495.36
41Olav Milian Schmitt GranHalden SK16.08+2.505.37
42Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn16.09+2.515.37
43Rune ØstergaardSøllerød OK16.14+2.565.39
44Alex CarcasHalden SK16.30+3.125.44
45August Asheim BirkelandHalden SK16.31+3.135.45
46Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.37+3.195.47
47Erlend BrendstuenHalden SK16.38+3.205.47
47Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering16.38+3.205.47
47Sindre R HoltHedrum OL16.38+3.205.47
50Håkon LundKongsberg OL16.41+3.235.48
51Simen BallangrudRaufoss IL Orientering16.48+3.305.51
52Sam LunøeNydalens SK16.49+3.315.51
53Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb16.53+3.355.52
54Lavran ThorstensenOppsal Orientering17.07+3.495.57
55Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17.09+3.515.58
56Jørgen VisterHalden SK17.20+4.026.02
57Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK17.31+4.136.06
58Jørgen Kjos BarkenæsFet OL17.42+4.246.10
59Sverre NarumOL Vallset/Stange17.45+4.276.11
60Adrian OpheimFreidig17.52+4.346.13
61Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering18.18+5.006.22
61Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering18.18+5.006.22
63Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK18.20+5.026.23
64Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF18.25+5.076.25
65Martin Andresen SkotteFossum IF18.28+5.106.26
66Sander ArnevikRingerike OL18.30+5.126.26
67Mathias HermstadFreidig18.40+5.226.30
68John RundeKristiansand OK18.52+5.346.34
69Audun Rognerud BøeFossum IF19.00+5.426.37
70Simen Åmodt AmundsenLardal OL19.03+5.456.38
71Emil LøwengreenFredrikstad SK19.05+5.476.38
72Alexander Skaug YtterbølHalden SK20.40+7.227.12
73Ole Martin EdstrømOppsal Orientering21.17+7.597.24
74Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK33.54+20.3611.48
0Øyvind HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Benjamin AasenSarpsborg OLdiskvalifisert

H 19-20E

2 960 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadHalden SK13.254.31
2Audun HeimdalKonnerud IL13.45+0.204.38
3Dag BlandkjennKristiansand OK13.50+0.254.40
4Stian SundsvikFrol IL14.02+0.374.44
5Matias Hodne HanischKristiansand OK14.10+0.454.47
6Håkon Raadal BjørloHalden SK14.11+0.464.47
7Olai Stensland LillevoldFossum IF14.18+0.534.49
8Elias T. MølnvikFossum IF14.19+0.544.50
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.25+1.004.52
10Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14.28+1.034.53
11Will RiggHalden SK14.41+1.164.57
12Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI14.54+1.295.02
13Henrik EijsinkNydalens SK14.59+1.345.03
14Øyvind WiggenByåsen IL15.04+1.395.05
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg15.05+1.405.05
16Håvard IrgensKristiansand OK15.06+1.415.06
17Knut AasheimOppsal Orientering15.07+1.425.06
18Sverre Bang StøengHamar OK15.37+2.125.16
19Trygve HeggedalKongsberg OL15.39+2.145.17
20Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.44+2.195.18
21Peter NordbrødenHalden SK15.47+2.225.19
22Michael AdamsEUOC15.52+2.275.21
23Ole KostølKristiansand OK15.53+2.285.21
24Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15.58+2.335.23
25Are Smeland NygårdseterVegårshei IL16.50+3.255.41
26Johan GustafssonOK Nackhe16.51+3.265.41
27Magnus WølnebergIL Tyrving16.57+3.325.43
28Einar LofthusHamar OK17.40+4.155.58
29Aksel MadslienNydalens SK17.48+4.236.00
30Ludvig RødnesOppsal Orientering19.45+6.206.40
31Jarle LysnesHedrum OL20.04+6.396.46
32Elias WiklundNydalens SK20.22+6.576.52
33Håvard UlsakerHemsedal IL20.47+7.227.01
Nils Ola KvamFreidigdiskvalifisert

H 21-E

3 220 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthias KyburzOK Tisaren13.254.10
2Eskil KinnebergIFK Göteborg13.38+0.134.14
3Florian HowaldTampereen Pyrintö13.52+0.274.18
4Martin HubmannKristiansand OK13.55+0.304.19
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.56+0.314.19
6Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK14.04+0.394.22
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.05+0.404.22
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.08+0.434.23
9Daniel HubmannKoovee14.11+0.464.24
10Jonathan CrickmoreEUOC14.12+0.474.24
11Frederic TranchandPaimion Rasti14.13+0.484.24
11Andreas KyburzTullinge SK14.13+0.484.24
13Ralph StreetSödertälje-Nykvarn Orientering14.20+0.554.27
14Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering14.21+0.564.27
15Carl Petter LyngenFrol IL14.24+0.594.28
16Raffael HuberGöteborg Majorna OK14.26+1.014.28
16Tue LassenDansk Orienterings-Forbund14.26+1.014.28
18Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.28+1.034.29
19Tim RobertsonFossum IF14.29+1.044.29
20Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund14.30+1.054.30
21Ola MartnerGöteborg Majorna OK14.35+1.104.31
21Andreas RüedlingerHalden SK14.35+1.104.31
23Nicholas OskarssonLillomarka OL14.36+1.114.32
24Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering14.37+1.124.32
25Fabian HertnerKalevan rasti14.41+1.164.33
26Emil AhlbäckFossum IF14.42+1.174.33
27Paul SirumFrol IL14.44+1.194.34
28Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.45+1.204.34
29Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn Orientering14.46+1.214.35
30Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering14.47+1.224.35
31Bojan BlumensteinNydalens SK14.50+1.254.36
32Martin VisterFrol IL14.51+1.264.36
33Håvard HagaNydalens SK14.54+1.294.37
34Baptiste RollierKalevan rasti14.59+1.344.39
35Gaute FriestadKristiansand OK15.05+1.404.41
35Simen AamodtNTNUI15.05+1.404.41
37Eirik Kamstrup HovindHalden SK15.09+1.444.42
38Markus HolterHalden SK15.12+1.474.43
39Andreas SølbergOL Trollelg15.20+1.554.45
40Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15.21+1.564.46
40Mattias KarlssonFredrikstad SK15.21+1.564.46
40Vegard RuttenborgNTNUI15.21+1.564.46
43Magnus DewettDansk Orienterings-Forbund15.24+1.594.46
44Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering15.28+2.034.48
45Eirik RustadRaumar Orientering15.29+2.044.48
45Sindre SandvenFossum IF15.29+2.044.48
47Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15.31+2.064.49
48Sigur HeggedalNydalens SK15.32+2.074.49
48Bjørn LundanesNTNUI15.32+2.074.49
50Andreas HøyeFredrikstad SK15.35+2.104.50
51Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.44+2.194.53
52Rasmus Rørholt TheisenNTNUI15.47+2.224.54
53Aleksander BernaciakOK Orion15.48+2.234.54
54Magne HagaRaumar Orientering15.54+2.294.56
55Magnus SvingheimRaumar Orientering15.56+2.314.56
56Espen FiskumHalden SK15.58+2.334.57
57Mats NordbrødenHalden SK16.10+2.455.01
58Anders Felde OlaussenHalden SK16.12+2.475.01
59Damien RenardKongsberg OL16.17+2.525.03
60Jarrah DayAustralopers Orienteering Club16.19+2.545.04
61Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16.20+2.555.04
62Oliver WilliamsDeeside16.25+3.005.05
63Sebastian InderstEksjö SOK16.26+3.015.06
64Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI16.41+3.165.10
65Simen Eid NielsenNTNUI16.56+3.315.15
66Øyvind WatterdalHadeland OL17.06+3.415.18
67Mark PurkisHalden SK17.08+3.435.19
68Anders BjergaardNTNUI17.19+3.545.22
69Simen BordalFossum IF17.35+4.105.27
70Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL17.38+4.135.28
71Anders VisterNydalens SK17.40+4.155.29
72Lok Hin MaVaregg Fleridrett17.43+4.185.30
73Sondre Ruud BråtenNydalens SK17.53+4.285.33
74Sverre Turter SandvoldNTNUI18.04+4.395.36
75Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.09+4.445.38
76Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18.13+4.485.39
77Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.30+5.055.44
78Erik GustafssonNTNUI18.36+5.115.46
79Jørgen FrøydLarvik OK18.50+5.255.50
80Jakob Kalvig SkoganNTNUI19.22+5.576.00
81Arne Johannes LøkkenNTNUI19.34+6.096.04
82Per Arne TrosetWing OK19.38+6.136.05
83Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19.56+6.316.11
84Per-Martin Vian GrønliFlosta IL23.18+9.537.14
0Terje Magnus Bakken SørensenFreidigdiskvalifisert
0Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor