Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 7 september 2016

N-åpen

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK21.1512.30
Johan Fredrik BraarudHalden SK30.1417.47
Magnus Bratt BuvikSarpsborg OL21.0512.24
Sylvia DannevigHalden SK20.4312.11
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK26.3515.38
Halvor Ek HedlundTrøsken IL34.4220.24
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL29.4217.28
Millie Johanne JonsdatterHalden SK30.5018.08
Thea KvalheimHalden SK22.4513.22
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.1511.54
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.0411.48
Sander Ryste OddenSarpsborg OL21.2112.33
Sunniva Ryste OddenSarpsborg OL33.3719.46
Ask SkivdalSarpsborg OL25.0914.47
Elias ThoresenHalden SK45.0426.30
Andreas TveterHalden SK35.3620.56

D -10

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger Anne BraarudHalden SK42.3518.30
Sigrid Schmitt GranHalden SK46.3320.14
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL1.00.4826.26

D 11-12

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK26.2611.29
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK27.33+1.0711.58
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL28.10+1.4412.14
4Vilde Hagen-TafjordHalden SK30.03+3.3713.03
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss30.26+4.0013.13
6Maren HenriksenHalden SK32.31+6.0514.08
7Emma Helene OlsenHalden SK33.50+7.2414.42
8Sigrid HaugeSarpsborg OL34.23+7.5714.56
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK35.50+9.2415.34
10Mathilde FossaasGimle IF40.58+14.3217.48
11Josefin EylertsenHalden SK41.17+14.5117.56

D 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra AngvollFredrikstad SK29.5011.28
2Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL32.53+3.0312.38
3Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK34.58+5.0813.26
4Nina PedersenSarpsborg OL36.20+6.3013.58
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK36.32+6.4214.03
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL40.54+11.0415.43
7Synne Marie JenssenHalden SK1.00.31+30.4123.16

D 15-16

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK41.5512.19
2Karoline BjørnerødOK Moss46.39+4.4413.43
3Lisa JenssenHalden SK50.00+8.0514.42
4Marie HansenSarpsborg OL50.14+8.1914.46
5Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK51.26+9.3115.07
6Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK55.11+13.1616.13
7Hanna Lye MoumHalden SK57.25+15.3016.53
0Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-20

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helena ÅsbergSarpsborg OL1.06.0916.57
2Benedicte PedersenSarpsborg OL1.07.31+1.2217.18
0Siri PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 13-20C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingvild AgnaltTrøsken IL48.2421.02
Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL43.4719.02
Pernille SimensenSarpsborg OL54.2323.38
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss26.1311.23
Embla ØvretveitFredrikstad SK44.5019.29

H -10

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ville Emil WingstedtHalden SK40.28+0.3717.35
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss39.5117.19
0Sverre SandvikHalden SK42.15+2.2418.22

H 11-12

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss16.107.01
2Sondre LadimOK Moss16.48+0.387.18
3Herman Lien BackstrømHalden SK24.46+8.3610.46
4Liam Viggo WingstedtHalden SK25.30+9.2011.05
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL26.31+10.2111.31
6Ludvik SætherFredrikstad SK29.23+13.1312.46
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK36.26+20.1615.50
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL46.49+30.3920.21
9Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK50.06+33.5621.46

H 13-14

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss20.227.50
2Odin SætherFredrikstad SK23.02+2.408.51
3Theodor LierIndre Østfold OK29.37+9.1511.23
4Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK29.46+9.2411.26
5Jakob TorgersenHalden SK30.27+10.0511.42
6Sivert PoppeFredrikstad SK32.02+11.4012.19
7Tore Herman KirkebøenHalden SK34.27+14.0513.15
8Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK38.53+18.3114.57
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK40.04+19.4215.24
10Jonathan EylertsenHalden SK51.20+30.5819.44
11Thomas BlomkvistFredrikstad SK53.26+33.0420.33

H 15-16

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK32.309.33
2Eirik ImrikFredrikstad SK36.21+3.5110.41
3Bendik EliassenFredrikstad SK36.46+4.1610.48
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK37.41+5.1111.05
5Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK40.31+8.0111.55
6Vegar SkinneIndre Østfold OK43.31+11.0112.47
7Runar Saur ModahlFredrikstad SK53.07+20.3715.37
8Sondre OttesenFredrikstad SK53.18+20.4815.40
9Mats Andre NygårdIndre Østfold OK53.43+21.1315.47
10Ole Øivind NorstedHalden SK59.34+27.0417.31
11Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK1.29.11+56.4126.13
0Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SKdiskvalifisert

H 17-20

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL46.4711.59
2Thomas TubbehaugenOK Moss57.27+10.4014.43
3Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.18.04+31.1720.01

H 13-20C

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander BystrømIndre Østfold OK27.2311.54
2Alf Kristian HelleHalden SK29.27+2.0412.48
3Hans Peder BerglandIndre Østfold OK31.16+3.5313.35
4Simon Myklevold-BøhnHalden SK58.32+31.0925.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor