Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 16 oktober 2016

N-åpen (2km)

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn1.07.5733.58
0Kaisa Albertine MartinusenNOTEAM52.3926.19
0Ivar M. EliasenSarpsborg OL34.1417.07
0Frida MartiniussenNOTEAM49.5524.57
0Maria Mervik EidalNOTEAM49.4824.54
0Magnus Mevik EidalNOTEAM29.2014.40
0Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL36.2818.14
0Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL33.4616.53
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL24.3212.16
0Lars Jørgen StordalOL Tønsberg og omegn1.07.4733.53
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL28.4714.23
0Selma Åseim-EriksenNOTEAM49.5224.56
0Ludvig Åsheim-EriksenSarpsborg OL29.1914.39

D/H17- (15 km)

13 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen FiskumHalden SK1.34.286.59
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.34.51+0.237.01
3Jon PedersenHalden SK1.39.33+5.057.22
4Øyvind HelgerudHalden SK1.40.52+6.247.28
5Emil JönssonIL Tyrving1.49.42+15.148.07
6Sindre R HoltHedrum OL1.49.57+15.298.08
7Erlend BrendstuenHalden SK1.51.06+16.388.13
8Thomas BedinIndre Østfold OK1.55.20+20.528.32
9Are WigaardOppsal Orientering2.02.25+27.579.04
10Mark PurkisHalden SK2.09.29+35.019.35
11Sigurd Myhre AndreassenHalden SK2.12.17+37.499.47
12Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL2.21.43+47.1510.29
13Ola HoltOK Tyr2.59.39+1.25.1113.18

D/H-16 (10 km)

10 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb1.15.587.10
2Niels Christian HellerudHalden SK1.16.47+0.497.14
3Bendik EliassenFredrikstad SK1.20.28+4.307.35
4Odin SætherFredrikstad SK1.25.21+9.238.03
5Kristian ØstermannHeming Orientering1.28.18+12.208.19
6Peter GisholtFossum IF1.29.11+13.138.24
7Ferdinand FremmingHeming Orientering1.31.25+15.278.37
8Christopher LadimOK Moss1.31.26+15.288.37
8Sondre OttesenFredrikstad SK1.31.26+15.288.37
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.36.50+20.529.08
11August Syrdal ØenHeming Orientering1.41.52+25.549.36
12Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.45.19+29.219.56
13Kristine Eide RappRaumar Orientering1.49.19+33.2110.18
14Hanne Eide RappRaumar Orientering1.49.36+33.3810.20
15Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.51.32+35.3410.31
16Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL2.09.05+53.0712.10

D/H17- (10 km)

10 600 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.13.216.55
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.14.58+1.377.04
3Thomas LieFredrikstad SK1.16.06+2.457.10
4Øyvind StoksethHalden SK1.16.23+3.027.12
5Henrik OttesenFredrikstad SK1.16.36+3.157.13
6Nils Petter FremmingHeming Orientering1.25.17+11.568.02
7Christian ReuschHeming Orientering1.25.19+11.588.02
8Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.25.45+12.248.05
9Øystein ØstermannHeming Orientering1.26.10+12.498.07
10Tore BjørnerødOK Moss1.27.14+13.538.13
11Jan GranstedtHalden SK1.27.22+14.018.14
12Arild KirkerødSarpsborg OL1.27.27+14.068.15
13Svein MelbySarpsborg OL1.27.28+14.078.15
14Dag Arne LierIndre Østfold OK1.27.41+14.208.16
15Henning Bratland CarlsenOK Moss1.27.51+14.308.17
16Knut Erling ØenHeming Orientering1.28.32+15.118.21
17Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.31.34+18.138.38
18Sture OttesenIndre Østfold OK1.32.10+18.498.41
19Erik Rytter JakobsenOK Moss1.33.00+19.398.46
20Magne SætherFredrikstad SK1.34.05+20.448.52
21Øyvind LøkenOK Moss1.34.22+21.018.54
22Donatas KontautasOK Moss1.34.26+21.058.54
23Espen WigaardOppsal Orientering1.34.48+21.278.56
24Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.36.59+23.389.08
25Hallvard KorenOK Moss1.37.01+23.409.09
25Ove MartinsenHauketo IF1.37.01+23.409.09
27Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.37.13+23.529.10
28Kjetil KarlsenOK Moss1.37.24+24.039.11
29Morten DueMåren OK1.37.33+24.129.12
30Rune BlågestadIndre Østfold OK1.37.42+24.219.13
31Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.37.50+24.299.13
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.39.31+26.109.23
33Einar GisholtFossum IF1.41.58+28.379.37
34Espen BekhusFredrikstad SK1.43.33+30.129.46
35Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.44.41+31.209.52
36Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.45.11+31.509.55
37Håkon Nergaard BergStokke IL1.45.14+31.539.55
38Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.45.19+31.589.56
39Morten KongsbergIL Tyrving1.45.26+32.059.56
40Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.45.29+32.089.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
41Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.45.32+32.119.57
42Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.46.07+32.4610.00
43Per OsenVestre Akers SK1.46.11+32.5010.01
44Arnfinn MoeFredrikstad SK1.46.30+33.0910.02
45Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.47.00+33.3910.05
46Dag BrenåsVarteig OL1.48.21+35.0010.13
47Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.49.17+35.5610.18
48Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.49.24+36.0310.19
49Einar Kristian LundeVarteig OL1.49.32+36.1110.20
50Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.49.41+36.2010.20
51Trygve LeivestadSarpsborg OL1.54.32+41.1110.48
52Pål AngvollFredrikstad SK1.58.15+44.5411.09
53Dag SyversenSarpsborg OL2.00.35+47.1411.22
54Sven SimonsenFredrikstad SK2.06.55+53.3411.58
55Kristin GrindstadSarpsborg OL2.08.38+55.1712.08
56Øystein JensenSarpsborg OL2.09.11+55.5012.11
57Even Woldstad HanssenEiker OL2.18.04+1.04.4313.01
0Frank LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
0Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert

D/H-16 (5 km)

5 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering42.387.45
2Alfred BjørnerødOK Moss43.20+0.427.52
3Hanna AndersenHeming Orientering43.22+0.447.53
4Sondre LadimOK Moss43.31+0.537.54
5Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK43.45+1.077.57
6Ludvik SætherFredrikstad SK46.53+4.158.31
7Jonas KroghOppsal Orientering47.04+4.268.33
8Malene JebsenHeming Orientering47.14+4.368.35
9Karoline BjørnerødOK Moss47.17+4.398.35
10Marie HansenSarpsborg OL49.08+6.308.56
11Sivert PoppeFredrikstad SK50.42+8.049.13
12Theodor LierIndre Østfold OK53.08+10.309.39
13Maya ArnesenHeming Orientering53.32+10.549.44
14Thomas BlomkvistFredrikstad SK55.25+12.4710.04
15Alexandra AngvollFredrikstad SK56.13+13.3510.13
16Elida Sagli GudimIndre Østfold OK56.18+13.4010.14
17Live ØstvoldHeming Orientering56.28+13.5010.16
18Ella BerstadHeming Orientering56.40+14.0210.18
19Eline BryneHeming Orientering1.01.12+18.3411.07
20Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering1.01.15+18.3711.08
21Birk Felland SætnanFossum IF1.02.06+19.2811.17
22Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.11.40+29.0213.01
22Nina PedersenSarpsborg OL1.11.40+29.0213.01
24Even LundeVarteig OL1.19.51+37.1314.31

D/H17- (5 km)

5 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK44.548.09
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK44.59+0.058.10
3Arnhild KroghOppsal Orientering47.09+2.158.34
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL47.22+2.288.36
5Tore Grønlund MoenGimle IF47.50+2.568.41
6Are EriksenOslostudentenes IK47.56+3.028.42
7Anne NilsenÅs-NMBU Orientering48.09+3.158.45
8Ole IngesenSarpsborg OL50.57+6.039.15
9Harald LundhaugOK Moss52.04+7.109.28
10Bente LineIndre Østfold OK52.38+7.449.34
11Bent GalborgenIndre Østfold OK52.57+8.039.37
12Helena ÅsbergSarpsborg OL55.12+10.1810.02
13Ingrid TronshaugStokke IL55.23+10.2910.04
14Egil SyverstadTrøsken IL55.27+10.3310.04
15Ragnar Niemi BergStokke IL55.56+11.0210.10
16Heidi BørstadSarpsborg OL56.14+11.2010.13
17Trond Ivar FossaasGimle IF57.33+12.3910.27
18Øivind BergetSarpsborg OL59.31+14.3710.49
19Tov Arne BondalNotodden OL1.00.25+15.3110.59
20Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.01.23+16.2911.09
21Ole Jørgen HommerenTrøsken IL1.01.32+16.3811.11
22Anne SørumRingsaker OK1.01.34+16.4011.11
23Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.04.55+20.0111.48
24Roar BjordalOppsal Orientering1.05.03+20.0911.49
25Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.05.06+20.1211.50
26Pål HellerudHalden SK1.08.15+23.2112.24
27Siri PedersenSarpsborg OL1.08.24+23.3012.26
28Petter FureOppsal Orientering1.09.23+24.2912.36
29Trygve FosseGimle IF1.11.38+26.4413.01
30Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.13.41+28.4713.23
31Inger NergaardStokke IL1.17.57+33.0314.10
32Grete BerntsenMåren OK1.20.29+35.3514.38
33Harald WibyeOK Moss1.39.19+54.2518.03
34Ina BlågestadIndre Østfold OK1.41.05+56.1118.22
34Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.41.05+56.1118.22

D/H-16 (3,5 km)

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering16.347.31
2Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.35+1.017.59
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL17.37+1.038.00
4Karen SkaugeHeming Orientering18.09+1.358.15
5Håkon Kopperud KnutsenGimle IF20.35+4.019.21
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.35+4.019.21
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF20.38+4.049.22
8Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering20.57+4.239.31
9Martin KindemGimle IF21.23+4.499.43
10Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL28.46+12.1213.04
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK50.20+33.4622.52
12Julie BrenåsVarteig OL50.24+33.5022.54
0Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

D/H17- (3,5km)

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Thrane KnutsenGimle IF21.259.44
2Marianne ArnesenAsker Skiklubb25.16+3.5111.29
3Viesturs KeransFredrikstad SK26.18+4.5311.57
4Alexander RødstenHeming Orientering30.51+9.2614.01
5Else StordalOL Tønsberg og omegn50.06+28.4122.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor